Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) Ciastek kcem fotę ! aaaaa już wiem co chciałam jeszcze wczoraj dopisać - że wiadomość otrzymałam Ciastek :) ja też się wczoraj opaliłam :classic_cool: na solarium :P no dokładniej to tylko kolorek lekko bo nie ma skąd w piździec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie zrobie fote tylko bakterie sie podladuja :p moja mala dzis urzeduje u mojej kolezanki,wziela ja do swoich dziewczyn na 3 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) mam jesien za oknem😭 Ciastek ja tez kcem zdjecie ! czekam az te bakterie;) hihi podladujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo fajowe fotki,no i super miejsce chyba ide sie przekimac bo cos mnie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie przespalam,teraz leb boli ;-) pestka mam wedzonke swojska hehehe,co prawda malo bo knuraty byl maly ale slinka kapie a kolor na lbie mial byc o wiele jasniejszy taki czerwony mocno,ale ze wzgledu ze mialam czarny jeszcze na lbie (choc moja fryzjerka sciagala go jakims swinstwem smierdzacym) dlatego jest inny odcien,mam jeden kolor a wyglada jakby dwa bo od polowy lba ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero z gosci wrocila , a jutro trza rano wstac , jadziem do Walibi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️spac nie mozecie w niedziele czy co? kurde a my zjemy i jedziemy z malym do sz[pitala wczoraj wlazil na drzewo i spadl z niska co prawda ale reka go strasznie boli w lokciu i napuchla...mam nadzieje ze zbita tylko a nie zlamana :( do [potem pestka baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Martoszka :( ❤️ żeby się goiło szybciutko i oby nie złamana na wędzonkę mi też cieknie teraz ślinka 😭 ale sernika udało mi się wczoraj kupić w pl sklepie wprawdzie nie taki dobry jak maminy no ale jak się nie ma co się lubi... Ciastek fajne włosy następnym razem poprawisz to będzie wyraźniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka milej zabawy heheh Martoszka 🌻lecznicze dla syna i daj znac potem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj zdjecia bomba eternity - cale kilo urlopu!!;) a ja pojechalam nad morze. Pizdzi i pada a my pod namiotem rozbici na dziko bo nie bylo miejsc no wlasnie - nie bylo a teraz sa i nam sie nie chce przeniesc;):P i przy tym wietrze nie mam odwagi na kite\'a a deski nie wzielismy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jestem juz wyslali nas az do Białegostoku do szpitala bo male dziecko przeswietlili i niestety zlamana...kolo lokcia :( gips ma na caluska reke od palcow po pache...a tak goraco przez tydzien ten ciezki bedzie mial a za tydzien mamy pojechac na jeszcze jedno przeswietlenie czy wszystko OK i poprosze zeby nalozyli szyne lub ten lzejszy....zaplace swaniakom jak nie refunduja :O biedny no ciezki mowi ten gips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Martoszka no to nie wesoło,że rączka złamana....ale u dzieci to się chyba szybko zrasta? żeby nie bolało i gips nie za bardzo ciążył 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś miałam być w Sopocie na wystawie....miałam ale.....o 5 rano budzik dzwoni,mój mnie budzi,ja za okno a tam - oberwanie chmury!! tvn meteo \"mówi\" że nad morzem też zapowiadaja burze wię......zakopałam się dalej w pościeli i nie pojechałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Martoszka wspolczuje:( niech szybko sie goi ! ❤️ Moja cora jak miala 3 lata to upadla na chodniku i tez miala gips -niby 2 tygodnie tylko ale potem chodzilam z nia na rehabilitacje do szpitala bo tez bylo w lokciu i po gipsie nie mogla raczki rozprostowac Pudelko zycze Ci by szybko sie pogoda polepszyla ! Uwielbiam spac pod namiotem-nawet jak deszcz pada hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze 2 tyug? kurcze lekarz powiedzial ze 4 on bedzie nosil. nooo nie dosc ze goraco to i ciezko mu z tym gipsem jak on wazy moze ze 3-4 kg. nie nadaza za kolegami biegac hihi a nie moge go utrzymac,oj nie za ciekawe ma wakacje a juz zaczal uczyc sie jezdzis na 2 kolkach na rowerze czasami na zakrecie podpieral sie...musi i rower poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :) ale jestem zjebananananaaaaaaa ehehe , od rana do teraz wrocilismy , jesoooooo nogi mi w dupe wlaza , oczy sie kleja , ale przeszlismy wsioooooooooo niektore po 2 razy Martoszka na tych co bylysmy ehheeh znow no :D i moj M zaliczyl straasznaaa lawke :D co juz wtedy byla zamknieta , mowi ze zajebioza , chcial jeszcze raz ale juz byla za duza kolejka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no skonczylo sie lezakowanie,trzeba za robote sie wziac,dobrze ze jutro swieto to wolne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka no przejebane tak mu z tym gipsem , jeszcze mowisz upalyyyy i wakacjeee buuuuu , ale co dzieci sie nie obejda bez polamania czegos .. heheh choc ja nigdy nic nei zlamalam :D a tez po drzewach lazilam jak malpa no jo jutro wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja tez jeszcze nic sobie nie złamałam :) a wystawy nie odwołali!! impreza pod gołym niebem,już raz wystawiałam psa w deszczu i dlatego sobie darowałam,jestem do tyłu o kwotę zgłoszenia i opłacenia wystawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×