Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

moj mlody wczoraj byl na konder balu:) a dzis upal nieziemski ponad 30 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jeszcze biegaja i wiszcza-robi sie ciemno i sie chowaja ...a domek na drzewie zrobil forrore hihi oprucz mojego malego....bo ma zakaz to weszlo do niego 10 nastolatkow hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to fajnie...ja nie mialam takiego szczescia pol godziny temu sie rozeszli...sytuacja opanowana jak wsadze na picassa to posle za miesiac malego urodziny i bedzie to samo...no moze 6-latki nie beda siedziec do 22giej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) oddalam się , oddalam się ale wracam jak bumerang ;) Ostatnio rozwinęłam się niczym papier toaletowy tematycznie i brakuje mi czasu na wszystkie topiki na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze przez tydzien bede tyrac za dwoch mysle czy nie przyspieszyc sobie urlopu :) rodzince sie spodobalo i postanowili sobie urlop przedluzyc czyli chata nadal wolna ;) no woodstocku bylo wypasnie i duzo kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) w nocy była burza i dziś już nie ma plażowania....chwilka oddechu ważne,aby koniec tygodnia był ciepły i słoneczny,bo do Sopotu jedziemy na 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak wczoraj caly dzien byla pogoda pod psem,lalo non stop, to dzis znow cieplo i slonce euforka jasne ze przedluz sobie urlopik,ale Ci fajnie,niektorzy wrocili juz z wakacji a Ty dopiero idziesz ;-),ale my tez za 3 tygodnie jedziemy do PL na 5 dni heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa od euforki mam tylko link do psiakow,a od Martoszki 2 foty butow no chyba ze o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sorki,mam,a nie widzialam dlatego ze koperta nie byla niebieska od @,widocznie moj R rano otworzyl i lukal ,zaraz jedna :p to ja tez pedze ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheeh :D to by sobie poogladal :D Ciastek no niby fajnie ale nigdzie nie jade wiec bede w domu siedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co on cyckow nie widzial :p,poczta nasza wspolna tajemnic nie mam, a jak mam np.zakupy na ebayu to kasuje hehehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi ze ty masz tajemnice , bo ja tez nie mam :D ja np nie pokazuje fot dziewczyn dla mego M bo i po co , moze ktoras sobie nie zyczy :P bez urazy tak tylko gada nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiiiiiiiiiiii :) pisaki nie sa jeszcze zarezerwowane kobitka powiedziala, ze zrobi im zdjecia i umiesci na stronie jak beda to wtedy prosi o kontakt :) czyli jest szansa :D zeby tylko jeszcze cena byla przyzwoita aa i po glosie slychac, ze sypatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna* ufff jestem spokojniejsza moge zabrac sie za prace bo przyznam, ze nie moglam o niczym innym myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie pokazuje fot, to ja glownie odbieram poczte,on rzadko korzysta a jak sie juz zdarzy to nie widze problemu w tym zadnego, no ale oczywiscie jesli ktorejs z dziewczyn to przeszkadza to niech nie wysyla do mnie fot, bo byc moze moj R je zobaczy euforka na pewno sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinder bal u Martoszki udał się na 100%!! Widać,że dzieciaki zachwycone,łatwo się domyślić,że domek to główna atrakcja była :D Woodstock to fajna impreza,ale pod warunkiem,że się tam jedzie całą paczką......mnie osobiście wystarczą zdjęcia Euforki Euforka marzenia się spełniają!!! Jak już wybierzesz szczeniaczka to natychmiast wyślij fotkę,żebyśmy wiedziały który to będzie ten twój. I pamiętaj,zawsze należy troszkę się targować o cenę.....wiem po sobie i innych znajomych charciarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te literowki taaa pisaki ;) teraz dopiero zauwazylam.. pewnie, ze dam znac :) jak tylko bede juz wiedziala, ze bedzie moj ❤️ nie moge sie doczekac dzieki Izunia, dobrze wiedziec bede sie targowac teraz jeszcze nie pytalam o cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak utarujesz stówkę czy dwie to już masz na początek na worek jedzenia czy też smyczkę,nie? ;) ale targujesz się już w momencie odbioru szczeniaka,gdy hodowca widzi,że kochasz psy i małemu bedzie u ciebie jak w raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa widzisz :) tego nie wiedzialam :D dzieki Izunia 👄 Jak masz jeszcze jakies rady to slucham zebym czasami jakiejs gafy nie walnela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×