Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ no i lejeeeee i szaro i ponurooo , nie na darmo mnie wczoraj nogi 2 krecily jak diably :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jechalam do pracy droga jednokierunkowa, dwa pasy jade lewym widze ze na tym pasie stoi policja na sygnale czyli byl wypadek (chyba potracenie na pasach) wlaczam kierunkowskaz upewniam sie czy nic nie jedzie ale widze, ze z osiedla chce wyjechac traktor bylam pewna, ze mnie widzi zmieniam pas a ten traktor zaczyna wyjezdzac wiec na cm bylo... dopiero jak zaczelam trabic to sie opamietal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak dzis wolno jechalam wczoraj byl wypadek kolo mnie czolowka ja tego na oczy nie widzialam ale wystarczylo mi, ze slyszalam jeden wielki pisk i pozniej uderzenie myslalam, ze kogos potracili bo w tym miejscu czesto sie to zdarza naszczescie nie bylo ofiar ale halas byl taki straszny, ze odruchowo chwycilam sie za glowe zaslaniajac uszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka dobrze ze skonczylo sie tak a nie inaczej,moj to zawsze powtarza ze on jak jedzie siebie jest pewnien,ale nie jest pewien tego co jedzie przed nami,za nami czy na przeciw nas,pelno debili jezdzi po drogach pestka o widzisz a u mnie na razie goraco i slonce swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, swiete slowa niewiem co by ze mnie zostalo jakby taki traktor najechal na mnie :o u mnie tez upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu Pudelko supppppppppperrrrrrr! a masz jakies foty? co bym mogla oko choc nacieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka Ciastek dobrze ze z okiem to nic groznego nie bylo! Euforka niestety duzo idiotow jezdzi po ulicy:O uwazaj na siebie ! Pudelko ja tez chce foty,Izunia widziala ciacho hihi U mnie nadal upal i sie normalnie kleje:O Wczoraj byl podobno najcieplejszy dzien w roku wiec postanowilam pojechac nad morze:P ostatnio stalam 5 godz w korkach wiec sobie wymyslilam ze pojade pierwszy raz w zyciu tutaj w belgii pociagiem:ODo hasselt musialam jechac autem a potem juz pociagiem-od bxl byl taki scisk ze nie bylo czym oddychac-jeszcze wtedy mialam gdzie siedziec Jak wracalam to nie dalo sie wsiasc do pociagu:O ludzie na styk posciskani w wagonach ! podstawili inny pociag ale trzeba bylo czekac godzine-a ja musialam zdazyc na przesiadke ! Pojachalismy innym do Brugge i tam mialam 15 minut na przesiadke-lece na ten drugi pociag w Brugge a tu zonk-znow pociag napchany:O Czekalam kolejne pol godz na nastepny-do bxl jechalam w przedsionku bo ludz na ludziu byl! Na sam koniec okazalo sie ze moja bratowa zgubila klucze od auta:O Miala w kieszeni i pewnie jej gdzies wypadly-auto do tej pory stoi w Hasselt bo nie miala zapasowych i czeka teraz az jej nowe wyrobia Na bank wiecej juz pociagiem tu nie bede jezdzic ! to byl pierwszy i ostatni raz hihi przynajmniej pysznych rybek w Oostende pojadlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale z nas to wariaty hahaha oblecialysmy chyba z 5 knajp az wyladowalysmy na kregielni buehehehhee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie ważne gdzie , ważne że było z kim i było super ;) a my wrócilim z zakupów i teraz jedziem gdzieś doopy posadzić w plenerek póki pogoda dopisuje na niepogodę (i jak czas będzie ) kupiłam sobie książkę "p.s i love you" 'knowing' faaaajny ja wczoraj obejrzałam "the hangover" - polecam , śmieszny , lekki miłej soboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Mi ostatnio Pestkowa narobila smaka na kopytka wiec dzisiaj zrobilam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiedzialam ze facet moze byc az takim dzieciakiem,co sie podnieca jakims bajerem,mowie o moim,dorwal radio Pioneera z gps i ekranem dvd,spedzil 3h na rozmontowanie starego i wlozenie nowego,ciagle o nim gada ,ja pierdziele,toc to katastrofa.................................teraz Fakty oglada to mu gebe sie zamknela ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe Hugo :) ja siedze wlasnie z majonezem na wlosach , wyczytalam ze ponoc dobra na suche wlochy ehheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek hehe bo faceci to duze dzieci , a sprobuj zabrac to zobaczysz co ci zrobi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z majonezem???????????? pestka masz ekstremalne pomysly, mi ostatnio fryzjerka poiwedziala ze dla trwalosci koloru, po umyciu wlosow wetrzec sok z 1/2 cytryny wymieszany z woda, powiem wam ze miala racje jeszcze mi kolor nie zlaal a bedzie niedlugo m-c po farbowaniu.....ale majonez.............:p lece na Sopot Festiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonez? hihi moja kolezanka to kladla kiedys surowe jajko-daj znac czy sa efekty Ciastek czyli Twoj reaguje jak kazdy facet hihi ma zabawke-daj sie mu pobawic W Sopocie bedzie wystepowac belgijka hihi Zawsze na polonii czytalam na teletext a od 2 dni mi zabrali-nawet nie moge zobaczyc co jest w programie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo naklada sie zoltko z oliwka , a majonez to co zoltka z oliwa hehehe , nie moj pomysl :D wynalazlam w necie , na suche i zniszczone wlosy po farbowaniu i prostowaniu :P i duuuzo wynikow z majonezem sie pokazalo ahhah , wlosy mi nei wypadna hihih , nie zaszkodzi sprobowac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mialam pisac ze po Twoim prostowaniu wlosow,sa wysuszone i to bardzo,ciekawe czy pomoze,chyba lysa nie bedziesz nie hehehe ;-) hugo belgijka to Katrine-fajna piosenka,ja stawiam na nia badz na Rumunke tez znana piosenka.....I'm a women...cos tam cos tam nie pamietam hehehe a moj zasnal noz kuffffffaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×