Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehe no nie usiadlam i powiedzialam, ze ma moje pozwolenie niech robi jak uwaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to dzien dobry 🖐️ :) dzownilam do hodowli ale znowu nikt nie odbiera no ale wczesnie jest wiec zadzwonie pozniej jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyskim :) ja też nie wiem co gorsze - ginekolog czy dentysta,i przed tym i przed tym mam skręt żołądka z nerwów,ale mówi się trudno i się idzie :P Pestka ja jak jestem w Ikei to najcześciej do jedzenia kupuje hot doga (aż 1 zł!! ) albo właśnie ciastko,te ichniejsze przysmaki mnie nie przekonują Ostatnio wypatrzyłam tam fajną psią poduszkę,wyglada jak duży czarny kot :D chyba kupię przy następnej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka w nowej fryzurze wygladasz ślicznie,tak świeźo i dziewczęco! Strój na wesele bardzo fajny,na szczęście skończyła się moda na te długie kiecki z gorsetami co była kilka lat temu,nigdy czegoś takiego nie miałam :P Ale pamietam jak moja koleżanka (rozmiar 44,a w porywach do 46) pouczała mnie,że ona to może taki gorset z długą kiecką ubrać,bo ona męzatka......zaś nie wypada w czymś takim wystąpić młodej dziewczynie i to niezależnie od figury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) dzis zrobie moze lepsze fotki, moze jeszcze uda sie jak jasno bedzie zastanawiam sie jeszcze nad innym strojem zobacze ta spodnica moja to oczywiscie krotka jest tzn min za kolana albo do kolan, lepiej brzmi :) ale nie mam zakietu ktory by pasowal do spodnicy a do kosciola to raczej wypada przykryc ramiona no nie? zbytnio nie mam czym :) no a kiedys to byla moda hehehe brzydactwa jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł no i nam szykuje sie weselicho jedno we wrzesniu ale je sobie odpuszczamy,drugie w kwietniu -tu trza sie zjawic bo to mego R rodzona siostra, tez musze cos sobie sprawic i jakos nie chce mi sie kiecy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia gratuluje ! Euforka zarezerwowalas juz psiaka? Przejachalam dzis 35 km na rowerze hihi mialam dlugo przerwe ale jakos dalam rade:D najgorsze ze porobily mi sie pecherzyki na skorze:O czyli bedzie mi skora zlazic😭 Nie lubie tez dentysty i ginekologa ale z dwojga zlego wole jak mi do buzi zaglada hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha noo dobrze powiedziane :) pieska nie zarezerwowalam bo nie odbiera :( koniec roboty spadam do domu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak was powale wypowiedzia;) ja najbardziej nie lubie fryzjera!! tam zajrza, u jednego zaboli u drugiego nie a bol po zle obcietych wlosach trwa:D:D:D:D cholera, jestem przemarznieta ale zadowolona nareszcie to ja panuje nad latawcem a nie on nade mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a moj poszedl do sasiadki (malo apetyczna :p) swiatlo jej wysiadlo ,wyobrazcie sobie wezwala pogotowie elektryczne ,owszem przyjechali bardzo szybko, stwierdzili gdzie mniej wiecej jest usterka i to wsio, aaaaaa oczywiscie rachunek na 130e wystawili ,niezle nie,moj poszedl bo wczesniiej pracowal przy elektryce bo baba bez swiatla jest,wczesniiej tez do nas zeszla bo mowi ze jej roznicowke wywala moja glizda stwierdzila dzis ,ze ona chce juz do Belgii heheheh,taaa bedzie tu to powie "ja chce do Polski" cale szczescie ze ma kunegundy tam na wiosce to sie nie nudzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam i znowu poczta :o wczoraj na stronie podpisali zdjecia i ten piesek ktorego ja chce to Gucio ❤️ teraz zaczynam sie bac, ze nie zdaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ buuu euforka co jest ze nikt nie odbiera no.... :( skoro jest stronka to moze przez internet da sie zamowic...a maila nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dwojga zlego choc nie cierpie i sie boje dentysty to wole zeby leczyc...ale wydaje mi sie ze czesciej przypadami do gina chodzic hihi a co do zebow to z corka jade dzis zakladac aparat na zeby cieszy sie mala i sie boi bo kol.nagadaly ze zakladanie aparatu boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj pomalowalam lazienke (sciany) i zaczelismy korytarz trza skonczyc , a ja dzis do frycaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek córa chce do Polski,a z pieskiem czy bez? ;) Euforka byłam na stronce,wychodzi mi,że coś się stało z jednym pieskiem,bo na początku były 4 szczeniaki,a teraz z imienia zostały opisane 3.Być może ten czwarty jest do sprzedaży jako tzw PET czyli za mniejsze pieniadze i nie do hodowli. Gucio Ewenement - jak się nie dodzwonisz to chociaż mailowo zarezerwuj sobie tego słodziaka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam dzis chyba z 10 razy i nic napisalam maila juz napisalam, ze dzwonilam itd no wlasnie tez sie zastanawialam co sie stalo z jednym pieskiem moze jako pierwszy sie urodzil i nie na sprzedaz? niewazne ja chce Gucia ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×