Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie czasem slonce czasem deszcz i wiatr teges;) i co z guciem? moze wieczorem trzeba dzwonic? a co z mailem? nie odpowiadaja euforka moze ja zadzwonie i kaze im odbierac telefony? nie lubie takich sytuacji w zawieszeniu:( zycze zeby Ci sie szybko Gucia udalo "zaklepac"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje ;) i prawie jestem na prostej. tak sobie mysle ze Wam meila machne i wyjasnie male conieco. tylko sie nie przestrasszcie, najlepiej usiadzcie spokojnie i w zupelnym odprezeniu z lampka jakiego dopalacza poczytajcie moje wypociny. UWIERZCIE MI ZE WAM SIE TO PRZYDA :):):):) w weekend sie za to zabiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy 🖐️ ojoj wnioskuje, ze cos niedobrego sie u Ciebie dzialo ❤️ Gucio zaklepany ❤️ czytac szczegoly na @ :) no i wyslalam foty na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) mam długi weekend :classic_cool: może nadrobię czytanie ? Euforka super ! trzymam kciuki za piesia :) Mindy cieszę się że żyjesz :) oj tam wyjaśnianie - każdy ma jakieś tam sytuacje na których trzeba się skupić i nie zawsze wtedy ma się czas i ochotę na internet eeeeeeeeeemmmmmmmm co to ja jeszcze chciałam ? zapomniałam - przeszkadzają mi tutaj ... później poczytam i na spokojnie popiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :) Mindy jak to dobrze,że żyjesz!!!!!! Rozumiem,że u ciebie będzie już teraz tylko lepiej :) Dobrze,że Pestka co jakiś czas pisała,że żyjesz....widać nie kłamała ;) Euforka hurrrra że Guciu zaklepany!! Teraz go podgladaj przez net jak rośnie i pewnie w połowie września będziesz mogła go już odebrać :) Pudełko baw się dobrze,pogoda znowu na weekend ma być ładna nad morzem!! Eternity długi weekend? to trzeba go na maxa wykorzystać!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Mindy❤️ ciesze sie ze sie wreszcie odezwalas ! teraz juz bedzie z gorki !Euforka gratuluje ze zaklepalas Gucia :) Wybilam sobie kciuka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie nie za cieplo ale slonecznie i nie pada...nie to co wczoraj hugo ty to sie jeszcze dorobisz hihi :P usztywnij se ten kciuk :) dzis moje bachorki zrobily mi niezla niespodzianke przewaznie jak przyjezdzam z pracy to lozka nie poslane,kupa kolezanek i balagan wszedzie...nie wspomne o kuchni dzis juz jak konczylam prace zadzwonila corka ze maja mi niespodzianke,zebym szla prosto do kuchni aaa a wczesniej zadzwonila i powiedziala ze wlasnie gotuja se budyn i jest gora zmywania zajezdzam do domu a tu:lozka wsie poslane,ubrania poskladane,kuchnia czysciutka kurze nawet poscierali w calym domu...aaaa i jeszcze karteczka na stole:Mamo posprzatalismy-kochamy cie hihi noooo wiec dalam im na lody...wlasnie poszli a jaspokojnie zjadlam i pije kawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka - fajne dzieci:) one zawsze potrafia nas rozbroic:) a ja ide za tydzien na wesele po tym kite'cie jestem cala poobijana nogi sine jakby mnie ktos tlukl piszczel malo ze spuchnieta to jeszcze rozcieta (skokow mi sie zachcialo 😭 } to jeszcze dzis cale przedramie o cos posiniaczylam - nawet nie kojarze o co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 🌼 jeden na okłady 🌼 drugi do zajarania na tego kciuka gdzieś go wpychała ?? Martoszka super !! to dopiero niespodzianka ! ze strony dzieci zawsze najlepsze takie Pudełko to na weselicho pójdziesz w spodniach :P albo może do wesela się zagoi ? ;) moje dziecko młodsze to mnie też rozbrajało przed chwilą - płaczem że nie może znaleźć gazetki zapadła się pod ziemię - ale jak się nie odkłada na miejsce albo zapomina gdzie się piznęło to tak jest pewnie jutro się znajdzie przy okazji sięgania po coś innego :P nogi mnie rwą 😭 będzie pewnie jutro padać i takie będzie wykorzystywanie weekendu dziś wykorzystałam na wizytę u fryzjera i małe zakupki (szybkie takie bo musiałam jeszcze zdążyć w jedno miejsce niespodziewanie) i muszę czas znaleźć na kilka kartek - się zbliżają terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka i jak tam u fryca bylo?dobrze sciela? moj maly dzis mnie budzi z info ze za 1 dzien zdejmuja mu gips...odlicza w poniedzialek ale liczy ze za jeden hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jo dobrze :) sciecie mam podobne jak euforka :D ledwo mala kitke robie :D kupilam chyba ze 4 produkty ratujace wlochy hahaah bede experymentowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam cos przestawione w dzwiekach w viscie 😠 bardzo slabo mi odtwarza glosnosc 😡 a juz probowalam na wszystkie sposoby zglosnic Na drugim profilu odtwarza normalnie wiec to kwestia ustawien tylko jakich?!?:o kiedys juz tak mialam ale nie pamietam co wtedy zrobilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) no jasne Pestka , foty dawaj!!! ja się przed chwilą powkurzałam trochę - pierwsze mycie po fryzjerze i układanie po swojemu wrrrrrrrrrrrrrr Euforka zdarzało mi się też że coś "naprawiłam" i nie wiedziałam później jak kiedy się zdarzył problem ponownie :D Martoszka poniedziałek trzeba uczcić odpowiednio ;) byle tylko mały z radości za wysoko nie skakał że już ściągnięty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma foty :P pomalowalam wlosy no iiii od wczoraj w kucyku , naraznie nie prostuje , nie susze nie ukladam wiec i fryza nie ma ino kita :D lecze kudly hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka eeeeeee no pokaz sie ale juz!:) Eternity a twoje foty gdzie?? tez bylas u fryca tak? :) ide sie szykowac na 16 slub spac w nocy nie moglam :( zaczelam myslec o Spajku :( i teraz tez mnie dol lapie wcale nie mam ochoty isc sie bawic :o a chyba pojde w czarnym goraco dzis.. jakies 30stopni zdaje sie na termometrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka 😘 jak ochota na zabawę nie przyjdzie z czasem to zawsze można wyjść trochę wcześniej Pestka jak wyleczysz kudły to fotę dawaj ! a moje wyskubane tylko na krócej bo zarosłam nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforkamilej zabawy-a tu wreczam lecznicze na wszystko;)🌻 u nas pogoda sie poprawila i lece sie opalac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×