Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oj eternity ahhaah to potrwa wiekiiii hihihi :D:D:D:D euforka nie zamarwiaj sie , baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) my dzisiaj byliśmy na treningu coursingowym w Koźlu to,że Alma jest z lini biegającej to ja wiedziałam,domyślałam się więc że ją ta impreza zainteresuje ale jakiego bakcyla Izzy złapała!! jak ją trzymałam,bo inny chart gonił wabik to Izzy cały czas skomlała,bo tak chciała biec.....i co fajne to pod koniec "morduje " wabik zaobaczymy czy za tydzień uda im się licencję w Swornych zdobyć Euforka baw się dobrze na weselu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam od znajomych , ktorzy wlasnie wrocili z PL , objadam sie polska kilbaska jamiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no my za godzine wyruszamy na zubry hihi pestka...smacznego....i nie zryj tyle ;) wiem,wiem ze smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka to jak PODleczysz i zanim odrosną ;) Izunia trzymam kciuki za licencję! raaaany weekend się kończy 😭 jeszcze jeden dzień by się przydał .... i my ruszamy gdzieś tyłki jak tylko dziecko wróci ze sleepover od koleżanki(wymyśliły na ostatnią chwilę wczoraj ) miłej niedzieli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heheh duzo nie , no ale wiecie heh heh jakie dobre , malosolne ogorki jeszcze bede robic hihi bo ogorkow dostalam nawet ahhah zycze zdrowka duuuzoo i milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko 🌼 kuruj się ! na ogórki małosolne to już mi teraz język po pi*** wisi :p bylim sobie w Royal Air Force museum - w drodze powrotnej z Wolverhampton (tam bylismy ino coś załatwić) były trochę inne plany na wypad ale jak już muzeum było po drodze to je zmieniliśmy właśnie się albumik wysyła na picasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no i koniec wkacjiii , jutro moj M juz do roboty , pewnie tez nie bedzie trawil poniedzialku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na weselu bylo ok Izunia trzymam kciuki :) Pudelko kuruj sie Ja 2 dni w pracy jestem pozniej urlop ale tylko 3 dni a we wrzesniu ide na 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ padam na twarz 8 godzin stania i ni chu.jutki żeby usiąść mój T dziś też był pierwszy dzień po urlopie w pracy - ooooj ciężko mu :p Martoszka gips ściągnięty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) to ja śmiało mogę jeszcze trochę przytyć :P leżałam i kwiczałam jak przeczytałam podpis do jednego zdjęcia "kici kici skurwysynu" i nawet nie wiem czemu aż tak mnie rozbawiło :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia trzymam kciuki ! Pudelko zdrowiej 🌻Pestka za stronkeMartoszka gips sciagniety?ble kruszynki sa okropne:O hihi Dzieki za zdjecia juz odp na @ ja bylam ostatnio w muzeum to wysle Wam fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pudełko zdrowiej!! eidzę,że wszyscy wykorzystuja wakację na maxa i nie siedzą w domku licencję będziemy robić w ta niedzielę,a w międzyczasie (czyli przedwaczoraj) w Piotrkowie Trybunalskim Izzy wzięła na wystawie rasę i stanęła na pudle na drugim miejscu na grupie :) zdobyła złoty medal i 2 puchary prosto z wystawy pojechała rodzinę odwiedzić czyli przyrodnie rodzeństwo,wczoraj wieczorem do domu wróciliśmy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no jaaaasne ze gips zostal wczoraj zdjety nie mogl odrazu wyprostowac...lekarz kazal cwiczyc dzis juz troche lepiej,przynajmniej nie boli ale jeszcze na prosto nie wyprostowal bo sie boi uczcilismy to w KFC hihi ja tez sie objadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niezle te kruszynki hehehehe a u mnie jak nie urok to sraczka,jak nie slipie to kuzwa dzis mnie zapalenie pecherza zlapalo,ledwo do chaty dojechalam z roboty,no szlag by to trafil, dobrze ze Furagin w domu mam, a w PL musze do okulisty niestety isc bo ze slipiem cos nie teges , no i w soboty jadymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Izunia gratuluje! 🌻 Martoszka super, ze gips sciagniety! :classic_cool: Ciastek lacze sie w bolu 🌻 i masz na zdrowko! Ja tez chora!!!!! a od jutra urlop 3 dniowy zaczynam Wrocilam z roboty ledwo zywa, wzielam 2 aspiryny i do lozka, przespalam sie i jest mi lepiej Jutro ide do lekarza bo przeciez ja na antybiotykach jestem wiec wydaje mi sie, ze zadne przeziebienia nie powinny mnie lapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiedzialam ze chcialam cos napisac a zapomnialam- - Martoszka no w koncu synus troche odsapnie od noszenia gipsu-super euforka zdrowotne 🌼 wiesz co,a ja mysle ze moze Ty po tym antybiotyku oslabiona jestes,bo co jak co,ale antybiotyk zabija flore bakteryjna,wiec wystarczyl jakis wirus i masz,ale idz do lekarza zawsze to lepiej sie upewnic, matkoooooooo co ja gadam, ja co lekarzy nienawidze brrrrrrrrrrrrrrrr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×