Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

praypomnialo mi sie jak kiedys jakas ciiippa sie przywalila do eforki ze hahaha pisze przez samo H :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja ale jaja :D:D:D:D:D:D:D:D dla mojej corki wyszedl wczoraj pierwszy pryszcz i wlasnie go wycisnela pomylila sie bo zamiast powiedziec ze ma tradzik to mowi do mnie ze ma okres haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to teraz córę pod pachę i do drogerii po zestaw antytrądzikowy dla córy....a jest w czym wybierać :) Pestka ja nie wiem czy to parę mend cię tak kocha,że zawzięcie studiują twoje posty czy też to jest jedna ale wyjatkowo upierdliwa;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w katalogu ikei na zdaje sie 2007 rok bylo jak wół napisane 'powiew świerzości" sprawdzalo to pewnie kilkoro ludzi i przepuscili byka, to moze sie kazdemu zdarzyc ze sie komus chce bledy wytykac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem tak idealnaaaa hahahahah , czytajac szopena , tutaj i inne forum ta osoba czekala az sie potkne , na jakims bledzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez podczytywalam ten topik ale inny mi sie bardziej spodobal:D fragment:P Naprawde Złote Myśli 1. Nie dyskutuj z gościem, który ma nad tobą pół litra przewagi... 2.Jeśli się boisz utyć, wypij przed jedzeniem setkę. To usunie uczucie strachu. 3. Życie jest jak bieg na sto metrów - będziesz się spieszyć, prędzej znajdziesz się na mecie. 4. Życie to chytra sztuka. Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy. 5. Jak mawiają daltoniści: Życie jest jak tęcza: raz białe, raz czarne. 6. Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór. 7. Regulacje są dla idiotów. Geniusze potrafią żyć w chaosie. 8. Najlepsze w dwuznacznej propozycji jest to, że oznacza tylko jedno. 9. Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę. 10. Odkąd sięgam pamięcią, zawsze miałem sklerozę. 11. Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. 12. Człowiek 30% swego życie przesypia; przez pozostałe 70% marzy, żeby się wreszcie wyspać. 13. Kobieto! Akceptuj mężczyzn takimi, jacy są. Innych nie ma. 14. Im większe piersi, tym trudniej zapamiętać twarz. 15. Damskie majteczki może nie są najlepszą rzeczą pod słońcem, ale jest im do tego bardzo blisko. 16. Prawdziwy dżentelmen przestaje chrapać, gdy śni mu się dama. 17. Komplement powiedziany kobiecie na trzeźwo liczy się podwójnie. 18. Z kobietami źle. Ale bez nich jeszcze gorzej. Ale z drugiej strony. Z kobietami dobrze. Bez nich jeszcze lepiej. 18.Matematyka jest jak kobieta. Trzeba ją umieć wykorzystać, a nie zrozumieć. 19. Brak łączności duchowej z kobietami mężczyźni kompensują sobie łącznością fizyczną. 20. Kobiety zawsze mówią to, co myślą, tylko nieco częściej. 21. Kobiety, żeby nie znudzić się mężczyznom, zmieniają ubranie. 22. Mężczyźni, żeby nie znudzić się kobietom, zmieniają kobiety. 23. Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia. 24. Blondynka jest przeciwieństwem psa. Pies wszystko rozumie, ale nie może nic powiedzieć. 25. Statystycznie kobiety żyją dłużej od mężczyzn, bo nie mają żon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w gosciach ale niestety wodki pic nie moglam bo kierowca :O eee po tradzikowy zestawmysle ze bedzie jeszcze czas bo na jednego pryszcza? a tak poza tym to mysle ze cos ja ugryzlo a nie pryszcz :P topiki zaraz se poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złote myśli są Z A J E B I S T E !!! ja dziś piję piffko,a jutro mam gości-takich do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlote mysli sa the best Pestka olej pomaranczke !!! i pamietaj ze nie jestes jedyna ulubienica:D :P A ja pije amareto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie slonko niesmialo wychodzi :) a tak wogole to gdzie ciastek? jeszzce oko ja boli ze nie daje znaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc]:) MMM ;) Wlasnie mialam sie pytac gdzie sie Ciastek zapodzial? buu u mnie w domu zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie zimno w domu tez to znaczy sie zaraz bedzie cieplo bo odpalilam ogrzewanie :P na dworze bylo ladnie z rana samego bo i slonko swiecilo i termometr pokazywal po 8mej 17 stopni a teraz lipa - szaro jest a jeszcze troche pozniej bedzie mi nawet goraco - trzeba wreszcie na zakupy szkolne (lepiej pozno niz pozniej :P ) aaaaaaaa mialam Wam dac znac ze jakby cos ktos chcial to na maila pisac nie na gg zasilacz od lapka mi zdechl i korzystam z kompa meza (stad nie mam tez pl znakow - nie bede mu przestawiac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlote mysli super :D z moja cora po zestaw antytradzikowy tez juz musze - na brodzie male dwie krosteczki jej wyszly a dzis rano wychodzi z lazienki po kapieli ze slowami "mamo, zdaje sie ze bede potrzebowala....." w tym momencie serce mi zamarlo bo pomyslalam ze powie "podpasek" a ona mowi ze wiekszego recznika :P:D a co to ? sezon na pomarancze sie zaczal ? ze tez komus nie szkoda czasu na takie cos :o zywisz sie tym ? co ,gdzie i kto napisze i jak ? zalosne ...... aaaaaaaa Euforka juz oficjalnie na urlopie ! to wypoczywaj ! :) Hugo tej komorki czesciej to tylko na przerwach moge - podczas pracy to prawie jak oboz ;) nas z agencji to od razu do domu wysla - wyslali nam nawet smsa zeby nie uzywac na hali komorek , ipodow itp i trzymam kciuki za pomyslny przebieg diety ! p.s. tylko nie wiem na co Ci ta dieta ?! Martoszka no zapal to cora ma ! ale to dobrze :) oby jej go wystarczylo na realizacje wszystkich zamierzen ! ciekawe co moje wymysla w szkole ? dobra , trzeba sie zbierac - poczytalam tak pobieznie ziolkiem jeszcze sypne na dolegliwosci @ -we i na inne i na radosci i na wszystko na co Wam potrzeba ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 jesssssuuuuuu ale sie beznadziejnie pisze na zwyklej klawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka milej zabawy:D ja wieczorem ide na urodzinowa impreze kolegi hihi Eternity zakupy sie udaly? ja dzis tez bylam na zakupach-bo cora z wszystkiego powyrastala i ja obkupilam jeszcze trzeba tylko jakies buty znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×