Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja smiem twierdzic ze juz normalnie widze,oby sie nie powtorzylo bo trwalo m-c blaszka no a no i pewnie w n-pnym tyg podpisze umowe w agencji :p zarobki zadowalajace wiec wszystko ok,a najlepsze jest to ze pod nieobecnosc klienta,jest tzw chomage czyli ze zwiazkow beda mi placic 65% a siedziec w doma bede ,jesli oczywiscie ktos z klientow wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byli my dzis w Carrefourze na zakupach,tam jest stoisko naszego operatora gsm Base (pestka :p) wzieli my i zmienili na abonament,niespodzianka byla taka,ze moj R zaczyna po fr gadac do goscia (ok 60lat) a ja cos po polsku do swego powiedzialam a ten facio odzywa sie po polsku hehehehe,rozmowa byla lzejsza bo i ja rozumialam o co kaman hehehe,musze naginac jeszcze ze swoim telefonem bom zapomniala wziac kufffa no stary zmienil ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek heheh dobrze ze nie pierdolnelas cos , ze kurwa naciagnac chce ahaha :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja dzis za kierowce robilam prawie caly dzien gosci mamy z lodzi od wczoraj przyjechali zobaczyc winobranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszustka usunela juz konto na nk ciekawe co na to jej rodzice mam nadzieje, ze spotka ja kara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jest bbbbbbbaaaaaaardzo mocno podobny do Spajka a wczoraj za kazdym razem gdy otwieralam drzwi do domu mialam wrazenie ze zaraz wyskoczy Spajus :O ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziaczek :) a może musisz po prostu poczekać na tego jednego jedynego ? może go jeszcze nie ma... ja tak na szybciutko (bo jednym okiem oglądam filma - oszukać przeznaczenie 4) - dodałam notkę na blogu :) miłego wieczora , czy może już raczej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka znajdziesz pieska,wszystko w swoim czasie ;-) eternity mowisz notke dodalas :p,ja nawet ta notke pomacam za pare dni hheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u mnie między Fuką a Izzy było 1,5 roku bez psa jak zaczęłam szukać szczeniaka to chciałam,aby miał "kropelke krwi Fuki"........i znalazłam!! :D a teraz to w ogóle są dwie wiecie,że Izzy i Alma to takie dalekie kuzynki dziadek Izzy i babcia Almy to miotowe rodzeństwo :) Euforka NA PEWNO ten Tobie przeznaczony piesek gdzieś jest i czeka na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz wyruszam na obchód miasta ;) co można kupić jako podarunek za opieke i gościnność niemieckiej rodzinie,której się nie zna? i to ma być typowo POLSKIE! muszę odpracować ojca,matkę i 13 latkę lubiącą balet (zobaczę czy są jeszcze kolczyki w kształcie baletek w sklepie baletowym) i tak najtrudniejsze czyli córkę 20 lat i syna 21 lat zrzucamy na rodzinę drugiej dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepetyna cos mnie boli Izunia a moze jakis album o zabytkach Polski z tlumaczeniem na niemiecki sama nie wiem,pozytywka jakas z pamiatek z Poznania ciezko cos kupic jak sie ludzi nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my wrocilismy niedawno ze zwiedzania dinozaurow w Jurowcach aaa i odebralismy nagrode ta maskotke co corka wygrala w konkursie rysunkowym noooo pestka jednak nie zgadlysmy ze to bedzie tylko bryloczek....dostala maskotkerowna z nia hihi zaraz posle wam foty picassem....duzo ich troche ale linkiem szybciej mam nadzieje ze sie nie ponudzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ok poslalam dzis jeszcze jest u nas zakonczenie lata i beda jakies zespoly wiec zaraz spadamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo prosze zobacz jaka maskotke dostalaaa :D u nas tez duperelki byly , zaraz wam posle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i zaś od jutra zapierdzielunek nooooooooooooo Ciastek nie macaj za mocno ino ;) Izunia nie mam pomysła (jak zwykle zresztą :P ja ze swoimi mam problem hyhy) foto na @ obejrzałam ale coś nie mogę opisać odrzuca mi co chwilę nie wiem czemu :o idę zaraz spać 💤 pokazałam się że żyję ;) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co jest z ta poczta,ja tez mam,tyle ze u mnie wyskakuje ze nie moze otworzyc bo za malo pamieci ot i co moj stary zjebany jak kun po westernie dorwal fuche na weekend wiec 7 dni pracowal a dzis ledwo wstal ;-) widzialam atrakcje na @ niezle ;-) wczoraj ogladalam thiller "Smiertelna cisza" polecam z laleczka bo w googlach wyskakuje zupelnie inny film pod tym tytulem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×