Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oki doki ja juz w domu wyobrazcie sobie, ze "mega wielka gwiazda" spoznila sie 40 min no moze nie spoznila ale przez 40 min dostrajali sie masakra jakas wiara juz zaczela gwizdac bo ilez mozna czekac no ale koncert byl fajny w gruncie rzeczy dobrze ze mam auto bo jakby z buta miala dralowac do chaty to nie wiem jak to by sie skonczylo wystarczajaco sie dzis nastalam i nachodzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka🌻ja lubie Markowska:D czyli caly tydzien imprezujesz:D Nie wyspalam sie:O cala noc jezdzily maszyny pod oknami bo robia nam nowa droge-za tydzien bede miala oczy na zapalkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) pamiętam,że ja chętnie przeczytałam "Anię z Zielonego Wzgórza" oczywiście najbardziej pamiętam farbowanie na zielono :D a potem mi się to zemściło!!!!! bo bedąc nastolatką chłopaki wrzucili mnie na basenie do tzw 3 metrówy czyli najgłębszego basenu,a tam glony były :O wrzucili blondynkę,wyszła wściekła Ania z zielonymi włosami :P Euforka a jakie atrakcje macie w sobotę po południu lub w niedzielę na tym winobraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys mialam zielona grzywke:D:P bo farbowalam na blond i poszlam na kryty basen i wykapalam sie w zielonej wodzie hihi Wczoraj ogladalam program o najwiekszym i najgrubyszym czlowieku swiata ! najwiekszy czlowiek swiata nosi rozmiar 62 ! a najciezszy wazy 560! kg i bral slub:D od 8 lat nie wychodzi z lozka:O nawet na wlasnym slubie siedzial na lozku -dla mnie to prawdziwe kalectwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anie z zielonego tez lubie i znam doskonale ale wiadomo...jak lektura to sie nie chce czytac,zwlaszcze ze sie tyle w szkole siedzialo,po lekcje odrabialo...szlo na tance lub jakie s kolka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w niedziedziele tez ma byc jakas imprezka:Pozegnanie lata maja byc jakies tam zespoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do ciebie Martoszka to ja mam ciutkę daleko;) zresztą niedawno i tak byłam w tej okolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam się powstrzymać,to opowieść koleżanki z psiego forum,PRAWDZIWE wydarzenie Do jednej z warszawskich hodowczyń zadzwoniła pani po jamnika króliczego. Pytała głównie o rozmiar klatki , bo jak KRÓLICZY to znaczy że w króliczej klatce będzie siedział. Nieszczęsna hodowczyni zaniemówiła. Po informacji, że jamnik to pies i musi biegać normalnie po mieszkaniu pani stwierdziła "a nie, jak tak to nie, on będzie wchodził na dywan i kanapę, mąż się wścieknie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) A ja znow nie wyspana:O do 2 w nocy jezdzily mi walce i inne badziewia pod oknami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi cos dzis odwalilo,jakis power we mnie wstapil, przed praca, posprzatalam chate podlogi zmylam,swinie zmeinilam,obiad prawie gotowy tylko podgrzac,pranie wlozone tylko pralke wlaczyc ale to juz jak wroce,zjem cos i lece kasiore trzepac :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek ale powera masz!! u mnie coś szaro,więc i ja mniej ruchliwa,podobno ma padfać w weekend :O Hugolina masz 🌻 a co ci będę żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś afera na dogo!! panienka zakładała tematy o skrzywdzonych psach i zbierała forsę na hotelik,leczenie,szczepienia okazało się,że foty sa z amerykańskich portali,tych psów w ogóle w Poslce nie ma,a forsę dla siebie brała już ją dogomaniacy wyśledzili,nawet na NK http://nasza-klasa.pl/profile/8709741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuu niezla pipa , kombinuja wszedzie :Oµ ja tez mam jakiegos powera wyszorowalam kuchnie , zrobilam golabki nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dzieki za ziolo😘 buuu ale ludzie kombinuja:O oby zaplacila zasluzona kare:P Pestka daj golabka -smaka mi narobilas noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na onecie już o niej piszą: 17-latka z Witkowic mogła wyłudzić nawet kilka tysięcy złotych - Wiadomości - Onet.pl Bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×