Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

co żeś wymyśliła ?????? a fazę to mam i to jeszcze jaką !!!! :D też lubię takie zapachy ale już za dużo na dziś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy miec wszedzie podwieszane sufity wiec musze od razu mowic gdzie i jakie bedzie swiatlo wiec skoro beda robic juz podwieszany to mozna pokusic sie o cos na bajerze ale w sumie to ciezko jest tak wymyslic cos fajnego bo nie chce przeslodzic, ze sie tak wyraze stawiam na prostote ale sama nie wiem jeszcze jak bedzie wygladac wnetrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam tez super pomysl na barek w kuchni :) od strony gdzie beda staly hokery chcialabym z jednej strony tego barku wstawic plekse, nakleic jakas super naklejke i podswietlic ja od wewnatrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalaaa ale macie pomyslyyy :D super , ja tez lubie projektowac wnetrze nawet w wyobrazni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka to pomoz mi z lazienka bo w ogole nie mam pomyslu na kafelki i dekory ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujjj heheheh no wiesz nie wiem co lubisz :D po pierwsze napewno nie ciemne :) po drugie , nie biale po trzecie mysle , ze z jakas maziajka ale nie kwiatkami :D , bo niestety chcac nie chcac osad z wody widac zawsze , chyba , ze bedziesz codziennie szlifowac :D kolor taki , ktory ci sie podoba i taki zebys mogla zrobic kontrastowe dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a czemu nie białe ? :P Euforka to ja już się fot z efektem tych pomysłów nie mogę doczekać ! ten barek brzmi całkiem fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się nie chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😭 ale idę , nie natrzaskajcie za dużo to może jakoś się wyrobię poczytać wieczorem miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehehe o jakie fachowcy :p euforka a moze w lazience ,lub gdzies w korytarzu (no mi to bynajmniej sie podoba) wstawic scianke z tego czegos kufffa nie wiem jak sie zwie,takie grube szklo jakby kwadraciki,wiecie o co caman czy nie,szklana scianka z grubego szkla noooooo no i lazienka jasna, a wlasnie euforka kiedys pisalas o wannie wbudowanej w podloge,powiem Ci cos,pracuje u jednej babki ktora to ma,podloga jest niebieska ciemna i wanna odcien niebieski ,jeden minus to taki ze caly kurz zbiera sie w wannie,przeciez chodzisz po podlodze i wyszstko osiada w takiej wannie wiecej niz w tak normalnie osadzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wymarzylam zeby rozbic sciane miedzy kuchnia a salonem i zrobic taki bar nieduzy z blatem i krzesla barowe dokupic,ciekawe tylko czy wlasciciel sie zgodzi, a i mam chetke na taki tapeto-plakat z jakims widoczkiem na jednej scianie,ale moj cos krzywo na to patrzy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe eternity no bo na bialych widac wlasnie kazdy zaciek smuge wody np nad wanna , sama mam biale z refleksem bezowo-rozowym tutaj i widze jaka jest roznica jak jest nad wanna a jak na scianie :( i wkuwia mnie to ciastek to sa luxfery :) mi tez sie podobaja :D no ale to tylko wtedy jak masz duuuza lazienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydawalo ze te luxfery sprawdzaja sie wlasnie w malych pomieszczeniach,daja swiatlo,doswietlaja pomieszczenie kiedys jakis program ogladalam byla wslasnie scianka z luxferow w malym mieszkanku ,zeby wlasnie nie zabierac swiatla postawili scianke szklana no ale ja tam sie nie znam :p dzis w domu siedze,mam domowe przedszkole ;-),w szkole jest rada pedagogiczna i mam 2 nadprogramowych dzieci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to Martoszka sie zawieruszyla nam?? dostalam jakiegos @ od niej ale niestety za duzy rozmiar i na serwerze mi umiescilo,nie moge tego pobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my od jakiegos czasu szperamy na ebayu ,wlasnie chcac zaoszczedzic :D:D szukamy mebli do livingu ;-) jak Wam takie cos sie podoba http://cgi.befr.ebay.be/Salle-a-manger_W0QQitemZ110460960882QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_23?hash=item19b7fc8072 szkoda tylko ze komody nie ma do tego, kurde tam na jednej scianie sa drzwi ktore nie otwieraja sie (laczyly kiedys 2 mieszkanie na pietrze)chcac je zaslonic musze miec wysoki mebel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie i tak nie mam funduszy zeby od razu kupic,swieta ida :p,a poza tym gdzie to wstawic jak tam chata zajeta ,no ale popatrzec nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek no jo daje swiatlo ale zajmuje troche miejsca , bo to nie cienkie jest i nie male jak na sciane np euforka wywalila pare scian zeby byla przestrzen , ale jak mowilam fajne to jest bo mi sie zawsze podobaly :) a to co wkleilas to tylko 2 mi sie podoba :p te pierwsze okropeczne i wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nudze sie no ;-) dzieciaki sie w pokoju zamknely i sie bawia ;-), obiad na dzis mam juz,sprzatac nie bede bo i tak na darmo przy 3 dzieci,prania nie wstawie bo malo miejsca jak goscie sa :D:D, musze tylko poprasowac deczko ,ale lenia mam, no chyba ze zatrudnie jakas fame de menage ;-)buahahhaha zrobi za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez taki expres ogladalam :D ale moj mowi , ze tylko naturalna pijemy i po ki nam :D ale nei powiem super wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ten kryminal na gorze nigdzie nie wylazi,chyba sie boi ze nie wejdzie,przeciez klucza do chalupy nie ma wiec jak zamknie drzwi hehehe,niech tylko wyjdzie ja jej numer zrobie,specjalnie pojade na 3 pietro i drzwi zamkne heheheheh,bedzie sie dzialo a wiecie ze tutaj jak ktos jest zameldowany i akurat siedzi w kiciu,to nie mozna takiej osoby wymeldowac, mozna tylko wtedy jak wyjdzie i to pelno zalatwiania i formalnosci a tfu ...a moze nam w spadku zostanie hehehehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pestka ,ale od czasu do czasu jakbys miala taki express to bys wypila i inna kawe, my z kolei pijemy rozpuszczalna lub senseo,moja klientka jedna ma Nespresso tez wlasnie na kapsulki ,taki kanciasty bardziej jest ale jej to chyba z 400e kosztowal dostala od meza na urodziny, takiej to dobrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kocisko tego patafiana,wpierdala jak najety, kuzwa jedna puszka idzie na dzien,no ale daje mu rano i wieczorem i wszystko zjada,szkoda mi tego kota wczesniej jak PAN byl w domu to tez albo siedzial pod drzwiami jak go ktos wpusci ,raz dostal jesc raz nie (pan zapomnial albo najarany byl) teraz se mysle niech je hehehe,najlepiej mowie do starego trzeba mu postawic miske z woda, a akurat wtedy deszcze padaly, a moj R mowi "deszcz pada niech kaluze znajdzie" :D:D musze zadzwonic bo puszki sie koncza niech ten jego fufel dostarczy bo chyba ma wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek a kiedy wracaja ci z portugalii? hhehe malpa moze juz nasrala pod siebie haha , a kiedy przychodza jeszcze ci remontowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha :D:D pestka wracaja 20 grudnia wiec jeszcze m-c a ci Polacy mieli dzis przyjsc sracz zasrany bleeee zamontowac (chyba w rekawicach) ale cos nie widac nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×