Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja mam wkurwa bladz moj R na 3 pietrze (tam u patafiana)-gdzie mamy sie przeprowadzic,zmienial wczoraj zamek bo wlasciciel tak kazal zeby ta gwiazda-wiezienna nie wlazla bo miala wrocic z odsiadki darmowej ,a od poniedzialku brygada polska tam robila kibel i lazienke wyobrazcie sobie dzis wrocila i kurwa ja wpuscili ,malo tego dzwonila do tego patafiana,zaczela pyskowac ze ona tu zameldowana i ze na policje bedzie dzwonic no i kazal wpuscic ja, to po chuja ,ja pytam ten zamek wymieniany byl,kuzwa wzial zameldowal mende to teraz ma ,wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuu ciastek , no to niech ja wymelduje , powie , ze ma problemy z prawem i nie placi rachunkow czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc tam posprzatac bo wiadomo syf,tym bardziej ze wylewke robili zdarta terakota,ale pierdole ja jej sprzatac nie bede jeszcze czego,niech siedzi w tym syfie,ciekawe co ona tam nawyczynia jak sama bedzie m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jej nikt nie wymelduje bo nikogo nie ma,wlasciciel i jego brat (ten patafian) sa w Portugalii,wiec lipa,ciekawa jestem jak to sie zakonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najsmieszniejsze jest to ze wylewka swieza wiec ani do lazienki wejs, i kibel nie jest zamontowany ,bedzie do wiadra walic :D:D:D to jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to kiepsko :( oby szybko sie wyjasnilo Pyskata gwiazda wiezienna ma duzy problem :D:D dobrze jej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka kawka o no jasne ze znam crushcrush :D nie skojarzylam po tytule podoba mi sie jeszcze z tej plyty that`s what you get hallelujah, let the flames begin tez super, miracle a w ogole to wszystkie sa :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah o ja cie ciastek , bedzie lewitowac do kibla moze bueheehheehe mam lupy :D i sie kuwa ze mnie smieja 😭 nie sadzilam , ze ja taka slepa , w lupach widze zajebiscir ostro , a jak zdejme to nawet Dydek rozmazany hihihi jakby ciut za mgla :D :D foty nie bedzie dzis bo wlasnie pomalowalam wlosy :P euforka ja tez je znam :D a przewaznie akustyki mi sie podobaja no i wiadomo soudtrack Twilight to byl paramore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a ja sobie wyobraziłam ta więzienna gwiazdę w lokalu gdzie remont w pełni,wylewka,brak podłaczonej toalety i.............dobrze jej tak!!!!!!!!! ciekawe jak długo wytrzyma w tych warunkach,pewnie sama się wyniesie :D Euforka no ja to mam największy problem z prezentem właśnie dla tej najstarszej nastolatki,co takiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no leję!!! :D:D:D znaczy dopiero teraz wiesz jak naprawdę twoje dziecko wyglada,bo szybciej był "niewyrażny" ja chcę foty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia mysle :) a w jakiej granicy cenowej? Pestka no super jest muza, gitarka czadowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka a jakie masz szkla? ja zaraz musze do marketu uderzyc :) lada chwila @ dostane, trzeba sie zaopatrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem w jakim przedziale? tak około 100 zł chyba.... aaaaaa.....znaczy się "zatyczki" musisz kupić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj "Titanic" leci o 20 muszę ogladać,bo tam afgańskie na pokład wchodzą chociaz muszę przyznać,że moja Izzy piękniejsza :D (skromna jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia...Ty tam nie lej bo zaraz mokro miec bedziesz ;-) a co do tego tchibo to ja nie wie,ale to jakies badziewie chyba jest,musze luknac co tam niezwyklego,a noz widelec co mnie sie spodoba i se kupie z przeceny ,dajta mnie namiar pestka chcem tyz fotkie? a wlasnie ja tez zrobie fote i powiecie mi czy moge isc tak na impreze w piatek do starego do pracy,musze tylko tego guzika znalesc zeby doszyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty rób fotke w pełnym dekolcie bez guzika....my obadamy i powiemy ci czy mozesz tak iść ;) jak się masz czym chwalić to sie chwal!! jak znajdę w usunietych to ci podeślę to całe Tchibo ja to mam tez w wersji real,bo w centrum handlowym blisko mnie maja swój sklep,jeszcze nigdy nic tam nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol jol,ale to juz jutro moze bo dzis mi sie nie chce przebierac eeee to Ty masz caly ten bajzel Tchibo pod nosem, no to czemu nic nie pakupala tam nigdy,a moze jakies barchany by sie znalazly co ,takie sexy-flexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,szkoda tylko ze w tym mieszkaniu nie ma tarasu,kurcze zrobiloby sie czasem jakies ognisko czy kawkie wypilo na swiezym powietrzu ,nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nic nie pokupała,bo tam jak dla mnie nic ciekawego jedna część lokalu to kawiarnia gdzie kawę Tchibo (a jakże) serwują a druga to sklep....taki ze wszystkim i z niczym,byłam tam chyba ze 2 razy i żadnych barchanów sexi-flexi nie widziałam.....bielizna porównywalna do tej co w Lidlu jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gwiazda bedzie miec egzamin z niderlandzkiego zaczyna sie od 2.12, potem i chyba jeszcze ze 3 daty,ogolem 4 dni egzamin z jednego przedmiotu ,jutro musze skoczyc do znajomych bo ma piosenke ktora musi umiec czytac,a ja nie kumata w tych jezykach kuzwa ,tyle programow w tv a ja nifersztejn hehehehe nie naumiala sie no tlumok jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Lidl albo Biedronka :D:D moja tesciowa tam zakupy robi,potrafi leciec po kilka butelek oleju lub kilka kostek masla bo kurwa taniej i kilka groszy,albo ze jakas promocja,no wiecie co bez jaj, ja tam czasu tracic na takie lataniny nie mam zamiaru, w koncu masla nie zre az tyle, potem bedzie jak w tym kabarecie - "to Ty tyle tego masla zresz, czy ktos sie do nas dosiadl.." hehehe no ona ma takiego pierdolca,albo jechac kilka km i cos kupic taniej, a paliwa to nie liczy juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wygodnicka jestem,jadę tam gdzie wszystko moge za jednym zamachem kupic,najcześciej na "Oszołoma" pada,bo tam nawet świeże mieso dla psów mogę kupić dyskontów typu Biedronka czy Lidl nie cierpie,nawet nie umiem sie po czyms takim poruszać,te kosze na srodku,jakies palety....nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawdę ciekawe.....to mi się wyswietla po kliknieciu na linka Niestety, brak tego artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tam tak jest, w dodatku u nas np to pelno Litwinow w takich sklepach wsio wykupuja jak najete,nawet nie chce sie tam zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kliknij na przeceny,bo ja tylko na to patrze ;-),zjedz nizej i takie pikne rekawiczki i kapciuszki w pieknym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×