Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a w miejscu gdzie bede je sklejala pierdykne sobie cyrkonie bede mowic ze to limitowana edycja D&G z brylantami !! :P :classic_cool: jade po mloda, chora udaje bo jej sie nie chce na zajecia dodatkowe isc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Nadgonilam @ zaraz Was poczytam-ide sie przebrac bo jeszcze w ciuchach roboczyc jestem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jakies sexy-flexy :p z armaniego albo DG hehehehe albo w plastikowym fartuchu nagina hugo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko z tym niderlandzkim to juz kociokwiku dostaje, jaki czort wymyslil zeby mowic kuzwa dzien dobry o kazdej porze dnia inaczej ,dzieciakowi sie myli w poludnie z wieczorem nie wiem czemu hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis caly dzien przebimbalam,jak pomysle ze jutro mam az 9h to mnie skreca bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaahahahaha ciastek :D :D co niderlandzki co , napewno latwiejszy niz fr .. ja nie mowie o kazdej poze innych slow mowie te same :D a nl masz podobnie jak w angielskim :D rano w poludnie i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo a moze na rolkach jezdzisz?? kiedys jezdzili po wielkich sklepach , zeby szybciej bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ma sie nauczyc te wasze chuju muju :p goeiemorgen, goeiemiddag,goeienamiddag,goeieavond i goeienacht kuzwa ja zaraz bede szprechac hehehehe ja nie wiem czy on trudniejszy czy nie niz fr, wiem tylko ze jest duzo dialektow z niderlandzkiego w kazdym regionie Belgii mowia innym dialektem, zobaczcie co za kraj kuzwa,nie ma jednego jezyka tylko kilka dziwaki normalnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa i to w stroju elfa taki czerwony z puszkiem wokol obszyty ;-),hugo nie obraz sie za te nasze pierdoly :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dialekty sa ale ucza normalnego niderlandzkiego w szkolach i u mnie w szkole tez , w TV napisy tez normalne leca po NL a gadaja juz dialektem :D µw PL tez sa dialekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa ale w PL wszyscy znaja polski jezyk hehehehe, a tu jeden kraj a flamak flamaka nie zrozumie co dopiero zeby po francusku sie dogadali ,o to mi chodzilo ide kartofli ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D spodnie mam bezowe i pomaranczowa koszulke:d zaraz poszukam na stronie to Wam wkleje hahahaha Pudelko za stronke🌻 Temat remontu nadal aktualny:) ja ssie szykuje w tym roku na remnt lazienki-wywalam wszystko i bede robic nowe-za bardzo nie poszaleje bo lazienka do zych nie nalezy:P napewno nie wezme jasnych kafli-jakos kocham sie w ciemniejszych kolorach-do tego janse dodatki i meble i bedzie git ! Ciastek heheh Ty bedziesz jeszcze lepiej gadac po niderlandzku niz po francusku:Ddla mnie francuski tez wydaje sie trudniejszy-tam sie inaczej pisze i inaczej czyta albo czasem niektorych liter sie nie wymawia:Ppoza tym liczby typu 91 tez sie bardzo dziwnie wymawia hahaha no a w angielskim tez inaczej sie wita rano czy popoludniu Francuski tez ma dialekty-np Ci z Walonii incazej mowia niz Ci z Francji A moze poprostu francuski wydaje sie trudny bo go nieznam:D a niderlandzki juz tak hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazlam nigdzie na stronie:Pkiedys cykne sobie fotke to Wam wysle kubraczek hahahaha 20 stycznia jest impreza w pracy dla wszystkich pracownikow-to bedzie mozna troche jak ludz wygladac;) a nie jak kopia innych;) bo wszyscy maja takie same uniformy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje nie wymawia sie ostatnich liter,nie wymawia sie h,poza tym inaczej sie wymawia le i les ,kurwa nie wiem jaka roznica hehehehe,a 90 to sie mowi 80 i 10,skad oni to wzieli to ja nie panimajet ale tak to jest zawsze wydaje sie trudniejszy jez ktorego sie nie zna,we flamandzkim przynjamniej jak sie pisze tak sie mowi (chyba :D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to imprezka integracyjna sie szykuje :p a z osobami towarzyszacymi czy bez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pod tą imprezkę i za jakies limity u mnie Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y.Y {_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>.{_}>. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mloda charczy jak swiniak:P nie wiem czy podpucha czy rzeczywiscie ją coś bierze 😭 tylko tego mi brakuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy chyba bez:P Pudelko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 u nas jest duzo francuzow-wiec chcialam sie chociaz liczb nauczyc bo dziendobry czy dziekuje to umie powiedziec i jak mi moj zaczal tlumaczyc to spasowalam:P nie mozna normalnie powiedziec 90? tylko trzeba te liczby do siebie dodawac? hahahaha no po niderlandzku jak piszesz to tak czytasz -chociaz nie tak do konca heheheh bo np oe -to czyta sie jak nasze pl U ale ich U czyta sie juz a raczej wymawia inaczej hahahah jesuu ja dzis do szkoly a ksiegi nawet na minute nie otworzylam:O Pudelko skrobnij cos na @ jak sie zakonczyla ta sprawa co pisalas na @ wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz skrobne tj przekopiuje to co do izuni pisalam :D mialam puscic do wsiech, a pozniej sie rozmylo taka dobra sąsiadka jestem ze wlasnie kupuje sasiadowi prezent na gwiazdke:D hehehe sasiedzi maja wspolne konto w banku i zeby sie nie kapnął przyszla do mnie zeby puscic z mojego konta :D no dobra, kase w gotowie przyniosla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sluchajta jaki news,ja pierdziele-odnosnie moich @ :D:D(wlasnie sie dowiedzialam) rano: -wchodzi T do synowej i mowi "przypominam ze przedwczoraj byly urodziny powiedzmy Hansa" nikt nie zna daty jego urodzin bo nikt poinformowany nie zostal,my tez nieswiadomi -synowa "to teraz mi dopiero mowisz jak juz po fakcie-to po co wogole mowisz" - T "wczesniej nie moglam bo pijana bylam" ot kurwa no zamiast powiedziec tego samego dnia,to nie specjalnie zeby kogos pograzyc voila,no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala ma jutro juz mikolaja w szkole i robia jakies przedstawienie-bedzie grala dziecko-ma przyniesc pizame,poduszke i przytulanke do spania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×