Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a mi zaproponowali dodatkowa kase za siedzenie w robocie przez caly grudzien do 17 nie wiem co mam zrobic kasa sie przyda (nieduzo ale zawsze cos) ale to siedzenie do 17 to troche depresyjne ale policzylam ze to tylko o 8 dni wiecej niz normalnie bym miala siedziec bo tak mi wypada ta zmiana wiec chyba sie zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa teraz widze ze napisalam "a mowie zeby od razu ja zaszpachlowali jak beda robic stol " oczywiscie chodzilo o sufit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka racje masz ! zreszta palcisz i wymagasz ! 8 dni wytrzymasz-a kasa sie zawsze przyda Moj ta moze nas podczytywac;) i tak nic nie zrozumie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski euforka - dokladnie placisz - wymagasz, nie wiem co bylo napisane bo chyba z kontekstu wyszło ze sufit, albo przez to ze wiedzialam ze robia, to samej mi sie przeczytalo ze o sufit chodzi:) a ja nie wiem czy moj czyta, pewnie tak, bo on wszystko moje czyta:) a teraz opowiem Wam o moim syneczku:D wczoraj wrocili panowie ze szkoly, i mkm od razu czy wiem ile wazy plecak naszego syna odpowiedzialam ze domyslam sie ze duzo bo afera w szkole, bo nawet do 11 kg dochodzi zwazylismy - 10,5 kg wieczorem malolat chcial zeby go przepytac z wiersza... usiadlam przy biurku, slucham co mowi, ale przyszlo mi do glowy zobaczyc czy nie nosi w tym plecaku wszystkich ksiazek, zabawek albo smieci... no i... wyjelam 6 pol litrowych butelek z wodą! nie po wodzie:P i w ten sposob obnizylam ciezar tornistra o 3 kg jak wyciagalam te butelki, to przy trzeciej juz wylam ze smiechu, bo widzialam ze to nie ostatnia:D no coz... wiedzialam ze to dziecko jest wyjątkowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ haha nooo to niezle ...pudelko naprawde masz wyjatkowe dziecko ;) moja to naprawde ma strasznie ciezki plecak i bez butelek latem jak chodzi z krotkim czy na tamiaczkach to obszorowuje se ramiona do krwi...skora zlazi dopuki dojdzie do domu....bo chuda jak szkapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to dzis chyba jest dzien dobroci dla zwierzat spotkalam na miescie w sklepie moich rodzicow mama poszla cos tam ogladac a ja patrze se brazowa torebke bo mi taka wieksza by sie przydala....ojciec tak patrzy na mnie i mowi co nic nie wybralas czy cena nie odpowiednia ja mowie oooj dobra ide a on wtedy mowi dobra boerz ktoras ja zaplace...mowie nie trzeba bo wiem ze mam tyle torebek a on na pieniadzach nie spi a ten bierze byle jaka i mowi wybieraj bo zaplace za pierwsza lepsza to OK wybralam se i poszlismy hihi niezle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja z każdą godziną czuję zbliżający się ślub i wesele ...coraz więcej ustaleń mi spływa;) na weselu beda puszczane lamipony,o takie http://www.youtube.com/watch?v=LcGP0hdq13w&feature=related dostałam tez filmik instruktażowy jak się je zapala,na szczęście to nie ja to ustrojstwo będę odpalać,a mój.....jest szansa,że nie puścimy tego lamionu z dymem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia , zajebiste lampiony :D zawsze chcialam zobaczyc takie cos :D Martoszka buehehe a co mu sie stalo?? bo od 20 lat to on sie tak nie rzuca na zakupy :D bynajmniej babskie hahahah torebki hihih , zapisz Martoszka zapisz to gdzies :D chyba musze ja przyjechac , moze mi co kupi buehehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko hihi ja mojej przegladam torbe raz w tygodniu-bo tez zdaza sie ze ma 2 butelki z piciem i narzeka ze torba ciezka:P Martoszka trzeba bylo tacie powiedziec niech dla siostr tez kupi;) moze wiecej takiej okazji nie bedzie;) hihi Izunia lampiony super !!!! no ja bym raczej nie chciala ich zapalac Bylam w sklepie na poszukiwaniu takich specjalnych lampek na choinke-wygladaja jak spadajace gwiazdy-niestety nie znalazlam:( Za to wrocilam z olbrzymia torba bombek na choinke:D poczulam klimat swiat chyba hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie wylamie... ja pewnie taki lampion bym spalila przy zapalaniu.. ale moj mąż NA PEWNO BY GO SPALIŁ:D a gdzie sie to kupuje??? fajne to:) cos jeszcze mialam napisac ale zem zapomniala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tez wkurwilam dzis........ dziady jedne ,kuzwa TV jak nie bylo tak i nie ma,bo limit kredytu za maly,toc kurwa wsie ppaiery do tego wyslalam w piatek,sla mi potwierdzenie zamowienia,sie pytam po jaki choooj skoro nie chca wyslac,a dzis mi jeszcze napisali zebym do jakiegos Santandera dzwonila wlasnie o wiekszy kredyt, napisalam i dostalam odpowiedz ze skoro te dziady z Neckermana nie zaakceptowali kredytu lub cos tam -nie moze zgubili papier co im odeslalam,to ten Santander tez tego nie zmieni i zeby podac nazwisko czleka co mnie do nich skierwal,wez i podaj jak ten dziadoski Neck non stop tylko online bez nazwisk,kurwa zjebalam ich wlasnie,napisalam ze jak mi nie wysla to kurwa nic nie kupie juz u nich,jak kurwa promocja to kilka razy w tydz dzwonia z dziadostwem a jak cos powaznieszego to kurwa mordy w kubel wrrrr moje biuro tez mnie wkurwilo a raczej sekretariat socjalny ktory rozlicza,wpierdolili gdzies moje dane odnosnie chomagu (nieobecnosc klienta) placa 65% no i za listopad poszlo mi 14h w pizdu teraz trzeba cos zakombinowac zebym miala za to zaplacone u R w robocie tez mnie wkurwili niby podwyzka kurwa mac a dzis dostal rozliczenie i kurwa mniej niz w tamtym m-cu bez podwyzki... co mnie jeszcze wkurwilo dzis????????????!!!!!!!!!!!!! wszystko mnie wkurwia ten jebany deszcz co leje tez 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo lampios zajefajny pestka no moze jak przyjedziesz to trza tatusia wyciagnac na porzadne zakupy nie?hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mam dzis podobny humor co Ciastek wszystko mnie wkurwia! nie denerwuj sie Ciastek 🌻 :o lampiony fajne, widzialam je na weselu na ktorym bylismy w czerwcu tym polsko-czeskim para mloda na tych balonach miala wypisane zyczenia do spelnienia i jak balon dobrze wystartowal i polecial to oznaczao powodzenie czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Pestka ale ta ekipa to mnie rozbawila! tez chcialabym pracowac z takimi ludzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu Ciastek-🌻na nerwa choc sie nie dziwie:P Jak to mozliwe ze R po podwyzce dostal mniej kasy? Ty sie wyklucac o swoja kase-14 godz to duzo i niech Ci zaplaca !!! Z tv tez polecieli niezle w kulki:O Euforka masz tez na uspokojenie🌻 Pestka hahah no lalam z goscia jak na biurko wlazl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no dostal 10e mniej niz w tamtym m-cu,nie wiem jakim cudem ,poza tym nie zaplacone 4h nadliczbowe,wogole nie ma nadliczbowych w listopadzie a 3 soboty pod rzad pracowal i takie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek no to jak zapisuje to neich zaniesie i pokaze .. moze sie jebli , wiesz swieta itp .. moze juz na mozg im siada .. lepiej 10 euro niz takie cyrki jak sie dzieja u mego M w robocie ahaahhaahah a dostal R swistek na swiateczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek a wczytuje sie R karta jak wchodzi do pracy? ja swoje godziny tez zapisuje w razie W,poza tym gdzies sa jakies grafki na ktorych widnieje ze pracowal-trzeba walczyc o swoje ! U mnie juz jasno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo oni kart nie maja, loguja sie na komputer,maja swoj login i haslo kazdy inne,wzial dzis fiche de pay do pracy niech sprawdza,w tamtym m-cu byl chyba 3 dni na zwolnieniu to przeciez platne 100% nie jest chyba,no i dostal kuzwa wiecej niz teraz cos nie teges pestka jakie swiateczne??????nic nie wiem, u nich chyba nie ma czegos takiego,wydaje mi sie ze oni ta impre robia z tej okazji, 13-tki tez jakos nie widac...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj jeszcze jeden wkurw byl, dostalismy papier z naszego mituelu (ubezp chorobowe) napisali dziady ze w 2010 roku przez caly rok nie beda nam zwracac za wizytu u lekarza,mysle jakis chooj jakim cudem, bo cos tam w 2008 nie zostalo dopelnione czy zmienione,a R zmienial statut w 2008 z independant na pracownika ,przeciez wtedy tyle papierow trzeba bylo im odeslac zanim cofneli independant a teraz czegos sie znow dopatrzyli bladz,jak sie wkurwie to wogole zmienie mituel na inny i bedzie po sprawie, przez ten rok zadnej informacji ze czegos nie maja a na koniec roku bach,nie beda zwracac,niech sie pocaluja gleboko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z jakiej paki maja nie zwracac? zmien ubezp i juz .. no swiateczne ,a co nie ma wolnego w swieta? powinno byc okolo 2 tys € tak jak wakacyjne dostaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek z tego co sie orientuje to za chorobowe placa 65% ale niewiem czy wszedzie,Pstka dobrze mowi-zmien ubezpieczenie ! Zalatwiaj teraz zeby sie liczylo od nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×