Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jakie wolne hehhe, 24.12 pracuje moze krocej a wolny piatek I dzien swiat 25, plus weekend i do pracy od poniedzialku u nich nie ma jakichs specjalnych dni wolnych np tydzien czy dwa to u M w pracy kuzwa niezle, skoro i 13-stka,potem swiateczne, wakacyjne no super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no R musi isc do mituelu z tym papierem,tylko musi miec czas,moze dzis go wysle jak zdazy chyba tam tylko do 16h niech jedzie i zapyta co chca,a jak nie niech ida na szczaw :p czekam wlasnie tej 13-tki ,jak nie bedzie to znaczy ze Interim polecial w kulki i to niezle,bo 13-tka ta akurat bedzie uwzgledniala prace od poczatku przez Interim,ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pestka🌻 jak czytam te belgijskie nazwy to musze sobie elektronicznego tlumacza wlaczyc zeby to zrozumiec:);):P no ja tez bym zmieniala ubezpieczenie,albo chociaz wyjasniala w tym bo to tak jakbys przez caly rok byla nieubezpieczona skoro masz placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ubezpieczona bede,tutaj czy idziesz do lekarza prywatnie czy do szpitala placisz za wizyte a potem ubezpieczalnie zwraca ci iles tam % hehehehe pudelko ale Ty go uswiadom ze to oni beda w roli glownej :D:D,coby sie za mocno nie nakrecal hehehe wiecie co no zem sie wkurwila znow,szkoda ze ja nie parlata po fr jak bym zjeby puscila w tym Neckermanie,odeslali mi dzis @ ze musze zwiekszyc limit kredytu, toc kurwa go zwiekszylam odeslalam im pismo w piatek tamten, a oni dalej w koloko macieju ta sama spiewka kurwa mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to ja nei wiem ciastek na jakich zasadach twoj R pracuje , moj ma wolne 2,5 tyg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo ja np kupilam lupy za 105 euro a 75 euro mi zwrocili , czyli za cale szkla :) wychodzi , ze za oprawki tylko zaplacilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje na normalnych zasadach heheh, a moze u Twego jest po prostu przestoj swiateczny w pracy,dlatego musza zaplacic pracownikom no i tyle, u mego tak nie ma,tak samo w wakacje przysluguje tyle i tyle urlopu ,a nie np ze masz m-c i firma zamknieta, kazdy sektor dziala na innych zasadach to tak jak i szkoly w Bxl kazda kurwa inaczej ,mowie dziwny kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez ci pisze , ze zalezy w jakim sektorze ehhehe .... moj jest w budowlanym . aaaa i ma dni wolne podobnie jak dzieci w szkole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pozno od 11tej nokogo niet? jeju a ja myslalam ze w PL to porypane ubezpieczenia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) jak to Martoszka pisze - lepiej późno niz wcale ;) no wychodzi mi,że ta Belgia to dziwny kraj podwyżka - a pensja mniejsza placisz ubezpieczenie - ale w razie czego to ci nie zwrócą kupiłas telewizor - ale go nie masz jeszcze ja dziś korzystałam,że mój w domu i masę spraw na mieście załatwiałam niestety Alma skorzystała z tego,że mnie długo nie ma i......wyciągneła z pudełka i dobrała się do moich butów zakupionych na wesele :O normalnie ostatnio to się boję do domu wracać czasami,nigdy nie wiem jaki sajgon zastanę...kilka dni temu młoda ściągneła ze stolika ładowarkę do laptopa i teraz jest ona jedyna w swoim rodzaju,bo z azurem...na całe szczęście laptop był za cięzki i pozostał na miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to daje Wam popalic-ale przynajmniej masz orginalne rzeczy;) Ja dzis znow wzielam sie za sprzatanie przeswiateczne hihi zostalo mi jeszcze pomyc okna i wszystko bedzie gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja generalnie mam dosc dzisiejszego dnia :( i wczorajszego zreszta tez .... oczy mam spuchniete bo ryczalam jak glupia wychodzi na to, ze nie warto niektorym pomagac .. nawet tym najblizszym bo nie dosc, ze wyciagasz reke to ci jeszcze na nia napluja, posądza i zwymyslaja smutne ale prawdziwe dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Euforka na pocieszenie przytulam,nie jesteś małą dziewczynką i nie bedę ci wpierać,że wszyscy ludzie są cacy....niestety nie są i tego nie zmienisz... Idę dokończyć sałatkę dla moich znajomych,którzy zgodzili się u nas spać,aby zająć się czarnymi do jutra No a potem trza się pomału przygotowywać do wyjazdu,bo ślub w Koninie,a po drodze zabieramy jeszcze jedna znajomą parę (bez sensu jechać na dwa samochody) mam nadzieję,że nikt nie bedzie się przygladał moim butom,bo w jednym miejscu na atłasie mam afgańskie ząbki odcisnięte ;) :P na szczęście na zapiętku,a nie z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia milej zabawy ! Euforka pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni !Glowa do gory ! Pada,pada,pada:Obrrr a ja zbieram sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka nie za wczesnie heheheheh a my wrocilismy wczoraj o 2 w nocy,zaczelo sie w knajpie greckiej a skonczylo w barze gdzie chlopy w pilkarzyki grali,wsio na koszt firmy atmosfera git,nasmialam sie normalnie,ale elementy tam pracuja a najwazniejsze ze zgrana ekipa,nawet udalo mi sie z kierownikiem R zatanczyc hehehehe dzis kaca nie ma;ale zmeczona jestem wstalismy po 8 i do 16 w rozjazdach,odebrac mala ze szkoly potem zakupy,szukalismy jej kurtki a wrocilismy z akwarium dla ryby wiekszym ,chyba pojde kimac wczesniej dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za roznica , czy dzis czy za tydzien :D no dzis mikolaj ma przyjsc w nocy nie?? to gdzies musi te prezenty zostawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nic nie znalazlam ani w bucie ani pod poduszka 😭 :o a co do mojego dola, to mlodsza siostra mnie tak zawiodla... przykre ale prawdziwe wczoraj tez K nie wytrzymal i zatrzasnal naszemu nowemu sasiadowi drzwi przed nosem Majster robil obrobke drzwi na zew i zeby swiatlo mu nie gaslo to wsadzil zapalke - byla godzina gdzies okolo 10 ale ciemno i tak na korytarzu sasiadowi to bardzo przeszkadzalo wiec postanowil podzielic sie z nami swoimi zalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufit mamy juz zrobiony teraz tylko ostateczne szpachlowanie i koniec :) czyli 2-3 dni i po robocie a dzis idziemy na 3 urodziny mojej chrzesnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia pewnie juz po zabawie dobrze, ze Alma tylko zaznaczyla buty a nie np je zjadla ;) Ciastek czyli sie dobrze wybawiliscie? fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×