Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pomarańcza przylazła się dowartościować ? :o chłop ci nie daje odczuć żeś potrzebna ? a jak tak bardzo musisz poczuć się lepsza bo komuś dojebiesz to może jakieś psiapsiółeczki masz które trzeba pouczać i poprawiać znalazłaby się jedna i druga co błędy robi, albo jeszcze jedna na wpół tępa to jej wytłumaczysz a jak nie to się kurwa naucz wyszywać a nie po forum się szlajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek lecznicze ziółko 🌼 mój coś się też pochorował ale nie na gardło - jakaś grypa żołądkowa czy coś w sumie nie tylko on - szwagierka od ludzi do których pojechaliśmy w gości wylądowała w szpitalu w pierwszy dzień świąt rano bo też "nadawała" dzieci całe i mam nadzieję że tak zostanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledzia nie widziałam - po pierwsze wyłączyłam opcję na wszystkich a po drugie ostatnio na nk byłam chyba jak zdjęcia do galerii dodawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! eternity :D kope lat ! też się cieszę, że Cię widzę. Jakieś nowe prace masz co by na garnek wsadzić? tak się od razu zapytam :) pozdrawiam wszystkich 🖐️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi :) niestety na razie nic nowego nie zdziałałam - kartki świąteczne nawet kupiłam gotowe przeprowadzałam się , w pracy sajgon i nie było czasu na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek lecznicze dla Was🌻ja na swieta tez nic nie pilam-bo 2 dni pracowalam -w pracy czestowali czerwonym porto-ale ja nie pilam-za to przelozona biegala i mowila ze jej goraco:D pewnie cos golnela:D:P hahah Eternity ja jutro tez do pracy,w srode tyz:Owczoraj caly dzien pracowalam Emmi witaj i pojawiaj sie czesciej ! Pomaranczka wczoraj spania nie miala? czytaj ze zrozumieniem slonko :P ja rodziny otruc nie chce i nie kupuje zywnosci z przeceny !!!! Jade dzis z cora do kina-musze zobaczyc tylko o ktorej graja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siema z pracy czyli co ja jedna dzis pracuje? ;) pomarancze olac, szkoda sie nakrecac, szkoda slow i nerwow Ciastek zdrowka zycze ❤️ Emmi 🖐️ Sluchajcie czym mozna wybielic blizne po zimnie? Udalo mi sie kupic herviran, zimno zeszlo po 3 dniach ale mam blizne bo wyskoczylo na miejscu gdzie calkiem niedawno mi sie babralo i teraz znowu mam mocno czerwone :( moze Martoszka znasz juz jakies sposoby/zabiegi kosmetyczne coby sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka nie wiem co pomaga , ja tez mam blizne po zimnie , smarowalam mascia cebulowa ta rozjasniajaca i bepantenem czy jak to sie pisze i nie zeszlo :( zostala mi taka plamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr... u mnie biało :O miłego dnia życzę euforka🖐️ hugolina 🖐️ - chyba nigdy nie nauczę się Twojego nicka, pamiętam jak go ciągle przekręcałam :P Teraz też z podglądu ;) eternity - gdzie teraz mieszkasz? Sorki, ale nie nadrobię tych km stron :) A jak się ma papużka imienniczka? Ja mam 2 faliste :D mój zwierzyniec się powiększył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka a moze sok z cytryny? gdzies slyszalam ze rozjasnia ale nie wiem myslalam, ze moze macie jakies sposoby dobra wiadomosc :D koncze o 14 i jutro i pojutrze tez :classic_cool: a w czwartek wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , ta blizne mam juz dosc dlugo z kilka miesiecy :( pamietam ze tez mialam 2 zimna prawie pod rzad i temu zostala , probowalam roznych rzeczy i nie pomoglo , moze ty cos znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może macie aloes na oknie ? może ktoś ma żebyście mogły uskubnąć liść? sok wyciśnięty z aloesu działa dobrze na skórę - regenerująco , kojąco itd a jeśli nie świeży to w aptekach można zapytać o krople z aloesem lub maść itp to jeśli chodzi o blizny po zimnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi nadal w UK, nawet w tej samej miejscowości tylko dzielnica się zmieniła aaaa to ja w czwartek do roboty jeszcze - i to do 4:30 , pewnie nie będzie przebacz :o a za sobotę (26.12) nie masz Euforka dnia urlopu do odebrania ? bo u nas właśnie z tego powodu że dzień świąteczny wypadł w weekend dziś jest wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam aloesa :D hihi dzieki Eternity za pomysl, trza bedzie wyprobowac :D a dzien wolny no mam w czwartek wolne bede miala no i 24 tez nie szlam do pracy no i teraz pracujemy krocej bo tylko do 14 a powinnam siedziec do 17 wiec generalnie dobrze mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce foty? w sumie to moge powiedziec ze ten najgorszy remont za nami sciany i podlogi mamy tez juz zagruntowane wiec mozna dotykac scian i chodzic do woli i bialych sladow juz sie nie zostawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis starego wyciagnelam do Troca, pestka wiesz co to za sklepy,bylismy w dwoch i powiem Wam znalezlismy meble do jadalni,juz dzis chcialam wziac a R gada zeby poczekac, no fakt miejsca nie ma zeby je wstawic bo ten tam jeszcze siedzi w chalupie,ale normalnie ..ach juz bym chciala :p ale za to pakupali beczke drewniana taka jak na piwo duza a w srodku stawia sie buteleczki ;-) alko :D ide na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,meble i inne dziadostwo,lampy,zyrandole talerze mam nadzieje ze gdzies z tydzien postoja i nikt nie napali sie na nie tak jak ja :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trok
trok to sklep z dziadami co ludzie oddaja za 1-10 euro a polowa z nich to oddana za darmo- i jeszcze nie chca brac stan ciastek pare dni przed sklepem to moze cos dostaniesz za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pomarancza zal dupe sciska czy jak? nudzi ci sie? nie masz co robic? zachowaj swoje uwagi dla siebie nie jestes tu mile widziana jesli jeszcze tego nie zauwazylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza znów się wychyla ?:o oj żal mi cię skoro po tym lepiej się czujesz .... idź lepiej zrób coś wartościowego ,ptaki podokarmiaj bo zima Euforka świetne foty ! pomysły są zajebiste ! Ciastek trzymam kciuki żeby stały w Twojej jadalni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze Wam sie podoba :classic_cool: gosicu jak mi zrobil sufit w salonie to myslal, ze jak przyjade to bede mu kazala go demontowac chyba mu sie nie podobal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×