Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

bueeheheheh mezaaa :D :D o teraz to zajobales :D on wie o mnie wszystko .. no to teraz juz wiem ze nie wiesz o mnie nic :D :D :D hahaha ale wpadles hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah:D mam sie juz bac? mnie rowniez znasz? tez polecic sie zalic do mojego meza?:P hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja niedawno wrocilam wyobrazcie sobie, tylko zjadlam zupke,leb mi peka bo nie jadlam nic i mialam racje bo mi krew pobierali, mialam tez usg oka, dostalam nowe leki w tym jeden taki co go musze przez pierwsze 3h zakrapiac co 10min a potem co 30min nawet noca, powiedzialam lekarce co mialam 10 lat temu i niestety to jest nawrot tylko teraz siedzi sobie w oku, w srode mam znow konsultacje u niej i jesli krople nie pomoga czeka mnie jakies bolesne badanie,takze trzymac kciuki zeby kuzwa przeszlo mi to co do oranginy nie mam nawet sily komentowac ,najlepiej nie dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahaha jakos nie bede ci opisywac mojego zycia intymnego czy prywatnego:P poszukaj lepiej na homo be moze kolege od serca znajdziesz:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek jak badanie bolesne to moze dostaniesz jakies znieczulenie? Oby pomoglo i szybko przeszlo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co znacza homo? tam raczej koles kolesia szuka nie?:D nie chce mi sie z toba wiecej gadac-troche za niski poziom dla mnie:Ozycie realne bardziej mi sie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem wlasnie normalnie to jak mowisz powinno byc znieczulenie no przy takim badaniu ,mam nadzieje ze mi igiel wbijac nie beda brrrrr,zobaczymy jak bedzie przechodzic to nie bede tego miec ,oby wogole to jestem pokluta w obie rece, w jedna murzynka nie mogla sie wbic i krew nie leciala wiec odeslala mnie do drugiej a ta w druga reke bach hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro cie tak interesuje to podejdz do mnie w realu :D albo napisz do mnie na gg skoro tak dobrze mnie znasz i wszystko wiesz :D rozwiazemy nurtujaca cie sprawe zwiazana ze mna:P ciastek skoro to to samo to dobrze , ze poszlas w czas .. kuwa oko brrrrrrr straszne ,dobrze , ze nic wiecej nie robili tylko krople.. lepiej w rece niech kluja niz gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ciastek biedna ty...az mnie ciarki przeszly jak napisalas o tym badaniu bolesnym :( jeju jacy niektorzy ludzie sa msciwi i nie do zycia...po groma to kogos sledzic na topiku i zwymyslac jak inni z tego i tak maja polewke hihi dla mnie to smieszne:"znam cie bardziej niz wszyscy" normalnie ryje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze ominie mnie to badanie, booooooooooooooooooooo juz zaczynam ciutkie widziec ;-),a jeszcze jednych kropelek nie bralam bo dopiero po 18h do odebrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ja mam czekać aż się dowiem całej prawdy o Pestce? ;) a długo to potrwa,bo nie wiem czy warto czekać :P odnosnie filmow to ja "Galerianki" obejrzałam i "Avatar" ten drugi KONIECZNIE w 3D trzeba ogladać,zarąbisty!!! Ciastek bidulko,nie dość że oko boli to jeszcze pokłuli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam na ta "prawde" czekac nie bede, badz co badz kazda z nas calej prawdy tu nie pisze i ma prawo do tego, to internet i nic wiecej,kazda robi i mowi co chce powiedziec a reszte zachowuje dla siebie ot i co nawet niech ta prawda bedzie najgorsza to oranginie gooowno do tego,niech bedzie taka odwazna i powie pod swoja prawdziwa skora a nie zgrywa bohiaterkie anonimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane topowiczki🖐️ ja tu wracam po dłuuugiej nieobecnosci i co widze?pomaranczowy balagan robi,osobiscie mysle ze takie ludziska co probuja kogos oczernic przed innymi stukajac w klawiature,tak by inni zobaczyli a sam sie kitra jak cykor to nic innego jak brak inteligencji,zwykla dziecinada,prostactwo... normalny czlowiek jesli cos do kogos ma to mowi mu to w prosto w oczy albo jak niema takiej mozliwosci to sa inne dojscia, mozesz sie tu produkowac i napisac nawet co ci lezy na sercu,ale i tak kazdy z Nas tutaj uwielbia pestke i nic i nikt tego nie popsuje a tak szczerze powiedziawszy to co kazdy tu pisze i czy to prawda czy nie prawda....wolnosc slowa tu panuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to jak juz zaczynasz troszku widziec to moze bedzie coraz lepiej:) hugolcia teraz to juz napewno sie nie zapodzieje:D nio to pomalu ze wszystkimi grabulke przybijam;) pestka jak twoja edukacja?bo ja musialam zrezygnowac jak zmienilam prace i nie przypasily godziny,ale to nic jak mi sie przypomni to czasem zagladam do zeszytow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galerianki tez widzialam ale jakas ocenzurowana 30minutowa wersje?!? :D moze to i lepiej ;) a na avatara moze sie skusze :) co do pomaranczy to sie wypowiadac nie bede bo mi sie nie chce, szkoda czasu, nerwow a tak poza tym to tez nie bede jej czytac bo mnie nie interesuje co ma do powiedzenia! i polecam ja ignorowac moze w koncu dojdzie do niej, ze nie ma tu czego szukac Ciastek az mnie oko zabolalo :( wspolczuje! oby te leki pomogly ❤️ trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pepunia :p, jasne nauka sie przydaje, ja sie dzis tez produkowalam tyle ze po ang, chociaz wzielam znajoma,pestka wiesz kogo Haline, ona po fr nawija,coby na idiote nie wyjsc :p mam nadzieje ze do srody bede widziec czekam wlasnie na te krople co 30min mam brac chyba dzis nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek w nocy też masz je brać co 10 minut? Euforka ja widziałam normalną wersję "Galerianek",koniec filmu mozna skwitować - no,jednak dotarło do niej co jest ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, przez pierwsze 3h co 10min (juz zaraz pierwsza godzina minie-kociokwiku mozna dostac) a potem co 30min, oczywiscie lacznie z noca, plus inne kropelki i tabletki, dzis nie zasne,ale wole to niz miec jakies cholerne badanie, a te kropelki to takie mleczko biale takze wyobrazcie sobie co za dziadostwo tam mi wlazlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm na mojej wersji to ona sie stoczyla moze jednak powinnam ogladnac ja jeszcze raz ;) Ciastek no oby pomogly te kropelki! co to za wirus! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity nie oszukuj :P:D czytaj wszystko! :classic_cool: nic na to nie poradzimy, ze nikt tu streszczen nie potrafi pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez euforka ogladalam Galerianki na youtube chyba 3 krotkie serie i ja tez widzialam zakonczenie ze ona jednak zeszla na zla droge... eternity witaj ciotko ;-) jeszcze 45 min a potem co 30min :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widac Ciastek ogladalysmy te sama wersje ja przez przypadek dowiedzialam sie, ze jest jakas dluzsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznę od zielska leczniczego ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ze świeżej uprawy ;) bierzcie i zażywajcie :D lepsze od wszystkich medykamentów ;) Ciastek trzymam kciuki żeby obeszło się bez bolesnego badania a jak już będzie konieczne to żeby nie bolało !ospy nie zazdroszczę - jeszcze pamiętam swoją :o chociaż daaaaaaaaaawno przeszłam i pogonić resztę wirusów i bakcyli !!! gratuluję zdanych egzaminów !!! [medal topikowy] ;) witam nową (dla niektórych starą ale pewnie nie wiekiem ;) ) koleżankę :) 🖐️ eeeeeee za dużo napisałyście 😭 Martoszka ta pani nauczycielka to jakaś do doopy jest :o bardzo pedagogiczne podejście skoro mały boi się iść do szkoły- ja bym narobiła rabanu 😠 co to ja jeszcze chciałam ?? .... aaaaaaaaa pewne wpisy pominę milczeniem :o albo nie cholera - Pestka muszę się tej "prawdy" o Tobie dowiedzieć to poważna sprawa bo przecież powierzyłam w Twoje ręce wychowanie moich dzieci , zarządzanie moimi finansami , decydowanie za mnie we wszystkich poważnych życiowych sprawach no i jak to teraz będzie ??? :p :o koło chooja mi lata (żebym go jeszcze miała :P ) co pomarańcza wie lub nie o Pestce i nie tylko o Pestce , o każdej z nas zadarła z tobą ? nadepnęła ci na odcisk ? załatw to sobie na priv a z topiku z tymi swoimi rewelacjami spiżdżaj bo niedobrze mi się robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×