Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a jak mowa o filmach to wczoraj wciągnęłam 'Doriana Gray'a' zajebiaszczy ! na inne nowsze czasu mi brakuje albo leci coś fajnego w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i proszę mi się tu nauczyć pisać streszczenia ! :D wykończona jestem w sobotę gorączka pomęczyła , kaszel i katar ale na szczęście już mi duuuuuużo lepiej :) tylko na robotę nie mam lekarstwa - przenieśli mnie na inną sekcję , rozpierducha tam jak cholera , brak jakiejś organizacji jaka była na poprzedniej ech...ale jakoś muszę przebębnić , podobno tylko na "chwilę" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Eternity :D:D:D:D dobrze napisane! to teraz pomaranczo zanim cokolwiek napiszesz przeczytaj sobie Eternity posta! najlepiej pare razy, ze szczegolna uwaga na kilka ostatnich wersow! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity oby ta chwila szybko minela! Ja jutro na szkolenie jade, na szczescie na miejscu :) szkoda tylko, ze po szkoleniu musze wrocic do roboty :o Dzis odwilz mielismy w ciagu dnia, w nocy ma byc mroz jutro pewnie bedzie szklanka na drogach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki doki pokrzywilam sie, pomarudzilam to teraz moge isc spac :P dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia :D ooo masz racje masz ;) a szkola? dzis ostatni dzien ... w srode mam testy i tez rezygnuje ... :) eternity wybacz , rozwale twoja kase , pozabijam dzieci , uwiode meza i hahahah co tam jeszcze?? wiesz pomaranczo strasznie jestem ciekawa co ty tam na mnie masz??? kochanka chcesz mi doprawic??? buehehehe czy co?? tak tak wiem zjechalam cie z gory na dol i teraz chcesz sie zemscic bo cie boli :D :D i mi to wisi i kolo choooja lata ... jak to pisze eternity ktorego nie mam :D a moj M ? jasne ze czyta , zastanawia sie komu by ty zajebac w ryja :D nastaw sie nastaw ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302🖐️witaski no to jeszcze kogo nie poznalam? ;) ech ten pomaranczowy jakis nawiedzony madry w pysku,klapie i klapie tym ryjem i ciagle to samo nawija,do zzygania,wez sie zapisz lepiej na stronke dla zdesperowanych,moze mu sie w zyciu nie ulozylo i poprostu nie moze zniesc czyjegos szczescia i innym zle zyczy albo na zadnym topiku go nie chca i z tej zazdrosci probuje wbic sie tutaj tylko jakby nie zauwazyl ze tu sa inne tematy :P akysz .....akysz....nikt cie tu nie slucha a jak nie dociera to moze poczytaj ksiazki co bys sie dointeligencil ciastek i co pomaga? hugolcia a powiedz mi jak nauka ci idzie pewno juz swiergolisz na luzie hmmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks za ziółko ;) no ja też mam nadzieję że ta "chwila" to potrwa najwyżej do końca tego tygodnia i wrócę na stare śmieci Pestka a próbuj - jakby co to Cię znajdę :P:D tylko kasę trzeba będzie wtedy pożyczać bo za co dojadę jak rozpierdolisz ? :P buehehehe Doriana to ja po prostu uwielbiam ! nawet sobie teraz ebooka zassałam (ciekawe kiedy przeczytam ....) kiedyś czytałam ale fragmenty , potem byłam na monodramacie i od tamtej pory łazi za mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idem i ja kopytki wyciągnąć trochę na sofce może jeszcze wrócę a jak nie to dobranoc wszystkim 🖐️ aaaaaaa zapomniałam się pochwalić że ładną pogodę mieliśmy i wczoraj i dziś (w sobotę chyba też , nie pamiętam :P ), normalnie wiosna ale podobno mają powrócić opady śniegu :o masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity adres masz :D jakby co to wpadaaaajjj :D :D oo to jak mowisz ze dobry to trzeba szybciej oblukac .. pepunia nooo Hugo swiergoli jak stara tylko nei chce sie do tego przyznac :P a pomarancze olac , ona wpadla juz tym ze powie memu M hahaahaha jakby on czegos nie wiedzial :D :D gowno wie zgnila oranje , probuje mnie wkurzyc :P dzis mam syfa na czole blaszka ale pewnie do jutra mi zejdzie hihihihi cieszysz sie z nowego info o syfach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juterkiem wolne,wiec pewno bede tu czesto zagladac ;) musze nadrobic dluga nieobecnosc :) kurde mam ochote wyzerac nutelle ze sloika hehe :P i potem jak zwykle bede zalowac :P tym co lulu ida to dobranocki 😴 ja jeszcze posmece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci dam nutelle , przeca ty tyle schudlas ostatnioo .. pozazdroscic :P wsiadaj na rowerek z ksiazka :) MJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehehehehhe pestka powiadasz ze syfek ci wyszedl hihi mnie raz w miesiacu tyz wylazi i sru hehe co sie bydymy przejmowac dziewczeta nie moze byc idealnie przeciez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi pestka rowerek to robi za wieszak teraz hehe ale trza go odkurzyc znowu bo nie przyznam sie ile mi znowu przybylo eszzzzz jestem zla na siebie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie zdanie do pomaranczki: ty sie nie wymadrzaj ze lepiej znasz pestke :D kto moze znac ja lepiej od wlasnej siostry rodzonej....chyba ze matka pytasz mnie czemu ja zabieram glos na naszym topiku? to ja cie pytam czemu ty tu wogole zabierasz glos jak nikt cie o nic nie pyta ....wiec dupo nie szczekaj ....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ksiazke MJ hihi taaa se czytam codziennie po troszku bo mi slipska lzawia chyba bym musiala blyce miec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz do rzeczy: avatara ogladalam i nawet niezlej byl wersii w 3D z okularkami oczywiscie bo lepiej sie oglada eeej a czemu wy ogladacie Galerianki jakimis kawalkami na you tube...obejrzyjcie do konca w calosci bo ona zeszla na zla droge ale na sam koniec chyba sie opamietala nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze siedze,stary spi,mala spi a ja te krople zakrapiac musze co 30min, w sumie po takim dawkowaniu malo juz zostalo moze do 1 styknie ;-) kto pogada ze mna??? a wiecie co obym sie mylila,ale mala skarzy sie na bol gardla dalam nurofen bo cos ciepla sie robi oby to angina jeszcze nie doszla do ospy echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek bidulo miejmy nadzieje ze ci to szybko przejdzie no i oby malej sie zadne dodatkowe chorobsko nie przyczepilo do tej ospy ! u mnie tez cisza nastala-mlody spi,mezus juz chyba ze 2godziny mi tu pochrapuje na sofie a ja z moim kociambrem przymulamy a nawiazujac do kocura to beda znowu male kociaczki :D chce ktoras zwierzaczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znalazla sie w koncu Twoja kicia??? no ja bardzo bym wziela ja kociara hehehee,ale po ostatniej mojej damie to chyba nie zaryzykuje,chociaz ona miala-ma nadal mieszane geny niby angora ale jaki ojciec kto to wie i ilu ich bylo hehehe,teraz sobie grasuje u mojej mamy na wsi piecuch jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta sie niestety nie odnalazla:( i strasznie za nia tesknimy,niemam pojecia co sie z nia stalo :( teraz nam zostala jej corka i czekamy na male ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe bo kot zawsze wraca do domu,chyba ze ktos ja sobie zatrzymal, ale ta tez futrzasta nie? fajne te twoje kotecki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no,moj to juz wszelkie pojecie przechodzi,toc to jakis traban normalnie tak chrapoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmulilo mnie konkretnie :P wiec pomalu bede sie kierowac w strone sypialki............... a zem dumna z siebie bo sie nie dalam nawolywaniom nutelli :P ide do wyrka do jutra 🖐️ ciastek a ty bidna musisz jeszcze walczyc z tym zakraplaniem ale dasz rade ;) papule🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze o koteckach napisze ;) ta corka jest jakas rasowa a matka ta co zginela to byla szarakiem jak typowy dachowiec tyle ze jej matka miala dlugie klaki i ogon jak wiewiora a wiesz co mi sie wydaje ze moze ja sobie ktos wziol bo ona bardzo do ludzi lgnela-obcych tez a szczegolnie do dzieci,chociaz w glebi serca wolalabym jak rzeczywiscie ktos ja wziol i ma dobrze niz mam myslec ze auto ja przejechalo brrrr nawet nie chce tak myslec!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nic nie poradzisz na to ja musze siedziec niestety,jeszcze tabletke wciagnac trzeba, ale wieta co przeblyskuja mi literki na monitorze ;-) milych snow pepunia i reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×