Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a tak wogole to mnie cos swedzi jakos,pytalam sie nawet mamy czy ja ospe mialam to mowi ze ja odre mialam,bedzie kuzwa sjurprys jak dostane ja a tfu tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ja mam robic ,z checia poszlabym spac,chociaz musze przyznac zle nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi źle, tak mi źle, tak mi szaro a ta noc ciągnie się jak makaron (....) No a najgorsze chyba, że Nie wytrzymam więcej, nie Tak mi źle, tak mi źle, tak mi źle Tak mi źle, tak mi źle, tak mi łyso Szaro jest ,ciemno jest, dno juz blisko (butelki od kropelek) Tylko ty jesteś wciąż tak daleko (znaczy lozko) odbija mi no:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza... - Panie doktorze, po tej kuracji hormonalnej dzieje się ze mną co niedobrego. - Cóż takiego? - Wyrastają mi włosy na ciele. - No to nie ma się pani czym martwić, po zakończeniu kuracji te włosy powypadają. - Ach, to kamień spadł mi z serca. - A tak właściwie to gdzie pani te włosy wyrastają? - Na jądrach, panie doktorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijany mężczyzna sika pod ścianą dużego domu w środku miasta. Obok przechodzi zgorszona pani i patrzy się na niego i mówi: -Ale bydle! Na to on: -Niech się pani nie boi, mocno go trzymam... Spotyka się polski wieśniak w Londynie z prezesem poważnej angielskiej firmy. Anglik się pyta: - Polish?- a wieśniak mu odpowiada: - A swoich nie mosz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uz mnie kurwica bierze,zakropie jeszcze 2x i ide spac a jak sie obudze dalej bede nie dam rady wysiedziec calej nocy ,pomocyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ looo mammooo ciastek ale zes wytrzymala :D ja tez bym nie wytrzymala cala noc .. pwinnas jakiegos pielegniarza miec co by ci oko otwieral co jakis czas hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witajta kobity ciastek no i jak slipko?????dalo cos te nocne zakraplanie,pewno zes wykunczona na maxa a powiedz jak mala ? a gdzie hugolcia?bo siem stesknilam ;) za niedlugo jade z moim G wywiesc na kontenery niepotrzebne pierdoly z chaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poszlam spac o 2 z pobudkami do 6 i wstalam niedawno, oko juz sama nie wiem jak jest swiatlo to wiidze lepiej ale ciagle mam mgle i mam mniej czerwone, ale lekarka zdaje sie cos mowila ze ta mgla ma zejsc kurwa juz sama nie wiem no a mala chyba ma angine przelykac nie moze wiec dzis znow lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek tośta się pochorowały nooooo na gardło 🌼 i żeby szybko przeszło i poszło w diabły ! a Twoja radosna twórczość nocna mnie powaliła haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizas , teraz doczytałam że i Cię coś swędzi Ciastek jeszcze ospa Ci potrzebna do kompletu tak pisałyście o tych galeriankach że sobie zassałam ;) muszę się jeszcze doszkolić jakie to inne polskie filmy wyszły ostatnio i może co obejrzeć a teraz robię rząd i.....papu sobie muszę naszykować aaaaaaaaaaa motyl mi lata po chałupie ! wystraszył mnie najpierw w łazience a teraz zleciał za mną na dół myślicie że to na koniec zimy ? dobra , to teraz już idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja juz panike sieje,szukam w necie jakie sa bolesne badania oka,dotarlam do jakichs impulsow elektrycznych i wbijanie igly w oko, kuzwa nie zgodze sie ja pitole,jak bedzie chciala mi to zrobic zwieje stamtad ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wreczam ziolo zdrowotne bo widac ze potrzebne🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ciastek Ty nie czytaj nic w necie o oku-nawkrecasz sie i nie potrzebnie bedziesz sie stresowala !!!!! Eternity jak juz motylka mialas tzn ze wiosna idzie:D oby oby u mnie dzis szaro,mgla i cos kropi za oknem:O Zdalam egzaminy:D:D:D nawet jako najlepsza w klasie hihi nastepny stres za pol roku:D choc powiem ze tym razem byl bardzo trudny Pepunia czy gadam po niderlandzku?tak gadam i jestem szczesliwa jak mnie ktos zrozumie hihi,jak sie czlowiek raz przelamie to potem idzie-troche wiary w siebie i Wy bedziecie tez nadawaly:) Dzis mam pod opieka 2 dzieci-kolezanki mama miala zawal:( ona pracuje do 17 i niema co z mala zrobic-a to najlepsza przyjaciolka cory,wiec przez jakis tydzien na przerwie obiadowej i po szkole bede miala 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze panikuje ale zrobic jak ja juz tak mam niektorzy maja o wiele wieksze problemy i choroby smiertelne a ja tu badanie przezywam jakies :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacjeeee Hugooo :D a tak sie martwilas ze 20 kartek hihihi :P ja mam jutro mozecie potrzymac kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nawijasz juz jak flamak hehehe a mowisz ze sie cieszysz jak ktos cie zrozumie ,ta jasne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolcia no gratki!!!!!!wiedzialam ze zdolniacha jestes :)to bedziesz miala wesolo podczas lunchu :Da mamie kolezanki duzo zdrowka by ❤️ doszlo do siebie pestka to kciukole trzymam za jutro ;) u mnie za oknem pochmurnie ale 5na plusie ide wlaczyc wichure co by szope na glowie wysuszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pranie wlaczylam, zaraz chyba swinie zmienie bo nabrudzila, a odkurzanie zostawie na jutro chyba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ nooo ciastek dzielnie wytrzymalas wczoraj a raczej juz dzisiaj do tej godziny....ja to chyba bym se zegarek nastawila zeby wziasc te leki gdzies wszyscy choruja...dzis swojego ojca musialam zawiesc do lekarza bo ma cos z noga i absolutnie by nie doszedl zwlaszcza ze jest tak slisko zachodzimy tam a tu z 50 osob...mysle no to sie nasiedzimy na szczescie prawie wszyscy na pobieranie krwi obok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 30min Martoszka? nie po jakims czasie zasnelabym i nawet budzika nie slyszala ,a wez i nastawiaj za kazdym razem po kazdych 30min hehehe,no nic dzis je skoncze mysle do popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktoz to takie leki wymysla , ze trzeba siedziec na bacznosc 24 godziny hehehe :) pocipieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nie w tym rzecz, te kropelki na ulotce dawkuje sie normalnie 3x w ciagu doby, a ze ja mam tak silna infekcje to musialam ja wkrapiac wlasnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×