Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

balagan sie sprzata nie? pomarancza pewnie ma taki burdel przez to czytanie ... posprzataj chalupe pomaranczo bo zarosniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :-) nie klula mnie, jest zadowolona z postepow,mialam tescik czy widze litery duze tak ale jeszcze drugiego rzedu,tych mniejszych nie, kropelki znow mam te same ,coby mnie pomeczyc,mam brac co godzine tym razem iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii w poniedzialek znow na konsultacje do niej, ale mysle ze wszystko na dobrej drodze ;-) myslalam ze od poniedzialku pojde do pracy, zwolnienie mam do 28.01 i chyba na nim posiedze az te oko czyste sie zrobi. ufff ulzylo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole byl cyrk,bo zajezdzamy z R,wzielismy numerek ,ja mialam wizyte na 8;45, tak w poniedzialek zapisala w recepcji, a tu niespodzianka baba dzis w rejestracji mowi ze dziwne bo u nich w kompie ja mam wizyte na 11h, a ja na karcie mam 8:45,no ale nic czekamy,przyszla stazystka ktora mnie badala w poniedzialek (to Poliklinika i maja tam stazystow pod opieka) poszlam i mowie jej ze jakis blad jest ale mi zalezy jak najwczesniej bo mala sama w domu zostala,gdzie dzieciaka zostawie do 11h w chalupie samego, ona zaniosla karte do profesor i bylam pierwsza,ale tez tylko dlatego ze ktos nie przyszedl bylam jako krolik doswiadczalny dzis hehehe jakas mloda studentka wpatrywala mi sie w slipie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka po porzadkach rzeczywiscie ciezko sie czyta:D ale dalam rade:P ciastek a te kropelki znowu co 30 min? to beda Cie oczy ze zmeczenia bolec!! pepunia ja ze zwierzat mam dwoje dzieci i meza;) i na razie wystarczy :D euforka! kto daje za duzo kasy ekipom budowlanym! przeciez wszystko teraz powie, matke usmierci , zeby tylko nie przyjsc :O no moze matki nie, ale inna czesc rodziny - kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko teraz co godzine mam dawkowac ;-) wiecie co wciagam czekolade tzn mus ale dobry, pestka kup wyprobyj zwie sie Ovomaltine pomaranczowo zolty sloik ,niech mi go ktos zabierze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wez wez :p tez lubie konfiturki np z serem bialym tzn z twarozkiem i kakao do tego ,mniammmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek dobre wieści!! :) no i postęp,bo już tylko co godzine te kropelki......w nocy też? ja gulasz gotuje i mi pachnie w całym domu.....na słodkie nie mam ochoty,ale smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety w nocy tez zbieram sie i ja posprzatam w chalupie,bo przyznam przez ten stres bylam do niczego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pikne :) ciastek ciesze sie ze zdrowiejesz;)a jak mala centki schodza? a powiedz angina jej sie wybila czy tylko gardlo boli??? wracajac z pracy kupilam gorace bagietki mniaaaam oczywista pol po drodze wcielam a w domu z serkiem almette grzybkowym pyyyychaa !!! :D pytam o te kotki czy ktos by chcial bo teraz juz do sklepow nie przyjmuja i trzeba je zawozic do schroniska a tam podobno jak nikt ich nie wezmie to po jakims czasie je usypiaja :( trzeba w koncu kotke zawiesc na zabieg co by juz malych nie miala bo tabletki widac nie zadzialaly albo cwana wyplula a karme wciela hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz jaka cwana,zachcialo sie jej no ;p mala dobrze, konowal wczoraj stwierdzil ze moga byc pryszcze z ospy w gardle i dlatego ja boli i zeby dawac Junifen tylko a wiecie co ja od 11 dawkuje sobie co 30min krople ,latam i pilnuje godziny i wlasnie teraz mnie olsnilo ze ja mam co godzine ,ot durnowata :D:D pepunia ja bym z checia wziela kotecka,ale po przejsciach z pierwsza nie wezme,chociaz Twoje sa boskie dlugowlose a wiecie dzis w aptece widzialam babke z psem-suczka,nie wiem co za rasa niska-z dluga sierscia co im sie kucyki robi,wiecie jakie rzesy psina mialam -matko dobre 10cm az stalam i patrzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia no najlepiej to sterylke kotce zafudować,wtedy i ona spokojniejsza bo hormony jej się na mózg nie rzucają i problemów z kociakami nie bedzie u nas jedna sieciówka zoo to ma koty,ale do adopcji :) dla mnie to tragedia dla kociaków i szczeniakow jak zamiast się wychowywać i socjalizować w swoim domku to czekaja na sprzedaż w sklepie zoologicznym,jak dla mnie powinien być zakaz ich sprzedaży w zoologu to rybki,krewetki,chomiki,myszki,kanarki itp moga sprzedawać......nawet fretek mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzamin dzis :D a ja kuwa konwersuje z dwiema zbereznicami .. macie w leb czorty , bedziecie pisac za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka to ale mi juz do zeszytow!!!! :P no i oczywista POWODZONKA!!!!!!!!!!!! zezarlam z chlopakami moimi pol opakowania ptasiego mleczka :p znowu bede lezec jak pasibrzuch :D tak teraz to musowo ja zawieziemy do weterynarza;)niech tylko sie okoci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wlasnie pestka powodzenia...i tak wiadomo ze zdasz ten egzamin ale na wszelki wypadek bede trzylala kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka trzymam kciuki !!!!!! Ciastek nareszcie dobre wiesci ! Bylam dzis na zakupach i mam 2 sweterki hihi -uciekam sie szykowac na ta impreze z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka napiszesz napewno,nie jecz :p wiecie co jeszcze nie widze napisu naszego topiku w swoich zakladkach (w spisie) ale jestem na dobrej drodze :p dzis zafundowalam se winko (nie sama) dla odstresowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :P wsio napisalam .. zerznelam od Michala ktory siedzial obok hahahahahaha:D :D w pon ustny zostal tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka no i git!!!!!ahaha ty zrzynaro :P a co!!!! hihi to tera ustny i luzik masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pikolę , nie ma czasu na nic ... jeszcze wkurwa mam 😠 jak nic wezmę i podpalę tę pieprzoną firmę 😡 pierwszą osobą do zwolnienia jest superviserka - ja nie wiem co ona tam robi , kompetentna w każdym bądź razie nie jest całe szczęście że się nikt nie czepiał ale robotę , którą zaczęłam wczoraj i dziś rano skończyłam muszę zrobić od nowa 😭 od tej pory będę chodzić i się pytać o byle pierdołę czy jest dobrze :p więcej czasu zajmie mi szukanie przełożonej niż wykonanie pracy ale w doopie to mam - niech zaczną myśleć przed a nie po fakcie naprawiać błędy idę podczytać coście naskrobały , chociaż jednym okiem rzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×