Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ ja tez na tej diecie chyba z 6kg schudlam ale co z tego jak wrocilo znowu heheheheh z remontem nic nie ruszylismy w tym tyg, ja sama tam nic zrobic nie moge,musimy kupic papier do maszyny i najpierw ruszyc parkiet u malej w pokoju,a najbardziej nas blokuje ten syf i stare meble ktore tam sa..... i te majstry mnie wkurwiaja.................wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciiiiiiiiiiiiiiiii o dietach nie mowcie bo na sama mysl to ja sie glodna robie :D noo ale ta nielaczna to cud tylko ja mam zawsze problem czego z czym nie laczyc ;):D u mnie tez snieg! :o cholera noo juz mam dosc tej zimy Izunia moze jak Ci sie dziura w kozakach zrobi to bedzie koniec zimy ;) ja tak zeszle lata mialam jak mi w kozaku fleki poszly albo sie rozkleil to akutrat zima sie konczyla w zeszlym roku kupilam takie jakby mocniejsze kozaki to teraz mam za swoje ;) Martoszka no prawda, trabia o tym zboczencu, ze az niedobrze sie robi Ludzie popadaja w jakas paranoje. Kazdy wszedzie go widzi i plotki sie mnoza niestworzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupilismy umywalke :) i wiecie co zmienilam decyzje odnosnie plytek te co Wam wyslalam mialy byc dlatego, ze byly dostepne w 2 gat w bardzo dobrej cenie ale okazalo sie, ze jednak nie maja wiec jak mamy zaplacic normalna cene to chce inne :) no i znowu chodzenie. szukanie a ze tego po sklepach jest tyle to zdurniec mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz na oku takie jedne i nawet projekt zrobilam ale ze one maja dosc ciekawa fakture i na projekcie tego nie widac to wyglada to tak, ze tak powiem normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widze ze o butach mowa ! ja w zeszlym tygodniu jak zbiegalam na dol to prawie wywinelam orla:O i mialam tak jak kiedys w reklamie mentos:D dwa obcasy sie wylamaly hahahhaa poszlam z nimi do szewca a ten zdziwko strzelil:D chyba jeszcze nie widzial zeby ktos tak buty zalatwil hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia🌻 dzis juz czwartek szok tak tez czas zapierdziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heh buty hihi ja niewiem jak ja koslawo chodze bo po kazdej zimie mam podeszwy w poprzek pekniete ;) zwolnienie mi przedluzyl doktorek do wtorku dzis niespokojnie spalam co chwila z boku na bok sie przekladalam i zas zasnac nie szlo od razu,ale w ciagu dnia jest ok:) esz te remonty euforka a ja nie dostalam fotek :( abuuuuu kurde martoszka fotki co przeslalas na maila to sie otiwrnac nie chca cholipa a pestki zdjecia Dawidka sie otwarly to niewim czemu....pestka jak on urosl :) eternity maly rewanzyk na maila posalam;) o tych dietach mowa byla i z tego wszystkiego straszie zem zglodniala i wyslalam mojewgo G bo wielka porcje frytek i sru tam hehe :P dobrze ze paczkow tu nima bo bym pewno ze 4wciagla:P a ktora zjadla paczka dzisiaj?????przyznawac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ a co tu dzis tak spokojnie i dietowo...przecie dzis tluzty czwartek wiec trza paczki jesc a od jkutra sie odchudzac ja nakupilam torbe paczkow ale znajac spust mojego meza to bedzie malo i dokupi jeszcze torbe hihi a teraz skoto nakupilam tych troche kalorii to czestuje:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie zjadlam zadnego paczka bo nie moge sie zdecydowac jakiego bo mampolane: lukrem,czekolada i orzeszkami,pudrem,sama czekolada i wiorkami zreszta jak teraz wsune to potem jak zwala sioe wszyscy do domu to tez razem z nimi bede chciala zjesc a mam zamiar jeden....ewentualnie dwa zjesc dzis na aerobik mam wiec troszku spale hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no jo pestka wiem ze lubisz wszysrko z wiorkami wiec ...prose bardzo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) na okoliczność,że dziś tłusty czwartek Alma mi zeżarła śniadanie!! ściągnęła skubana z bufetu kuchennego i tylko papryka na podłodze została :O więc ja na śniadanie muller mix zjadłam i popiłam kawą....słodko mi i na pączka nie mam ochoty.....tylko na wirtualnego się skuszę ;) dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dzis ide na zebranie do szkoly...niestety na mnie padlo bo maz jakims cudem do dentysty musial isc :O do corki to az sie chce isc ale do malego tooo... trzymajta kciuki zebym sie nie rozchodzila ktos dzis oberwie...albo pani albo maly hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez paczka wirtualnego chwytam :) prawdziwe 2 zjadlam, przyznaje sie bez bicia ;) Pepe ja nie mam twojego adresu @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewuszki jesio raz prosba o podanie euforce mojego maila ;) chcialam zrobic paczki sama chociaz jszcze nie probowalam ale dluzej niz jakies 10minut postac moge potem mnie korzonki na lozko wolaja wiec nici z tego pomyslu heh G narobil taka ilosc klopsow ze sie pomrozi ,ech tak mi dobrze jak on mnie teraz wyrecza w pracach domowych;)bedzie sie ciezko przestawic znowu na stanie przy garach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paczki zakupilam i wsunelam nawet :p ale mam wkurwaaaaaaaaaaaaaaa,ide do domu patrze a tu winda stoi i kamionetka mala,wiec juz widze ze oprozniaja mieszkanie to,a tam odlozylismy pare rzeczy dla siebie, szafka na buty i szafka waska biala do lazienki duza (kurwa umylam ja nawet) ja wchodze na gore a tam kuffffa pustooooooooooooooooooooooooooooooo wszystko wyjebane,lacznie z lustrem ktore mialo isc na sciane do lazienki, rolki tapety mielismy maskowac te zurzyte w korytarzu i pomalowac na kolor kurwa ostala sie tylko szafka na buty bo powiedzialam gosciowi ze ma jej nie tykac, jaka ja zla jestemmmmmmmmmmmmmmmmmm, z tej zlosci wlasnie tego paczka wpierdolilam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek jak ta kamionetka jeszcze tam stala to mogli spowrotem wniesc te rzeczy ktore chcialas😠czy juz nie dalo rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam, samochod 4 razy jezdzil ale lustro jest i rulon tapety jest :p bylismy 2x to sprawdzilismy dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieta co wpierdolilam az 3 paczki,pekam normalnie,mema rosnie bleeeeeeee trzymajta kciukasy zeby jutro snieg nie padal,jutro po meble jadymy chata pustaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,mozna biegac,w koncu pierdolnik usuniety,na sobote znow trzeba winde zamowic zeby te nasze meble tam wrzucic :p bo miejsca brak innego,a najlepsze jest to ze szofer gada po naszemu :D mowi "czesc kalega" moj R po polsku z nim gadal,on nie Belg ale i nie Polak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ciastek to gicior ze choc cos udalo sie uratowac :) Pepe wyslij mi swoj adres maila masz w profilu :) u mnie kurdeeeeeeeee pada :o normalnie sypie jak cholera ciekawa jestem kto zamawial kolejna porcje sniegu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko szafka poszla i klepki od parkietu bo kilkanascie brakuje a moj R je znalazl w pudelku,teraz trzeba bedzie odejmowac gdzies zza szaf badz lozka zeby na srodku dosztukowac..... dalam 2 paczki sasiadce,ona daje korki malej z francuskiego i kasy nie chce wiec co jakis czas cos jej polskiego podrzucam, a ta teraz przyniosla nam 2 wina i ferrero roche w zamian, az mi glupio....chyba trzeba bedzie ich na jakiis obiad zaprosic jak sie przeniesiemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek bylo trza oznakowac co nie rusac :D kuwa wiecie co juz 4 raz mi w tym samym miejscu wyskoczylo zimno ... i tak mam mala blizne to zas to samo .. ja pierdole noooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,jakbysmy wiedzieli ze akurat tego dnia beda wywalac to bym odstawila na bok, a nam nikt nie powiedzial dzis jadymy po meble ;-), ide dalej rabotac pfffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×