Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

euforka, te bokserki to twoje? jejku jak ja bym takiego szczeniaka do domciu chciala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea oj chcialabym bardzo zeby byly moje :) przygarnelabym wszystkie :) Mialam bokserka, niestety zachorowal powaznie i w zeszlym roku, w lipcu odszedl na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Izunia to sie dzis napracowalas ;-), euforka az ciary mnie przeszly na mysl zboczenca brrrrrrrrrrrrrrr u nas robota jakby w miejscu stanela, trzeba najpierw caly ten burdel co zostal,tzn stare meble wywalic,ale wlasciciel ma zamowic winde i kontener i wsio won, moze jutro malej pokoj sie pomaluje,dalej czekamy na machine do cyklinowania parkietu kuzwaaaaa, a dzis kuchnie zamowilismy bedzie za 2 tyg,oczywiscie od czynszu sobie odejmiemy :-) ten koszt a R od poniedzialku do pracy wiec i tempo wolniejsze bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek zrob foty :D euforki i eternity sie fajno ogladalo sie remontyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ja juz myslalam nad tym :p,moze jutro cykne ten rozpizdziej to Wam posle bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo widze ze Izunia dobra robote odwalila...podziwiam cie ja tez uwielbiam pieski...mam owczarka niemieckiego od prawie 15lat :) a bokserki pikne ze az chce sie posciskac ciastek nooo jasne ze cykaj foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem wkurwiona jakis dupek zasrany przerysowal mi auto i uciekl 😭😭 mocno nie jest zarysowane, zawsze moglo byc gorzej ale az mi sie plakac chce noo, drzwi od kierowcy maja rysy i niebieska farba zostala jakbym zlapala gnoja to bym mu nogi z dupy powyrywala jak mozna tak perfidnie zarysowac i uciec!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w remoncie tez przestoj kasa musi sie uzbierac :o:( podliczylam ile by nas kosztowaly plytki te ktore mi sie tak bardzo podobaly i jak zobaczylam kwote koncowa to przestaly mi sie podobac :D niewiarygodne jak cena potrafi czynic cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bokserki słodkie,ale dla mnie nawet malutkie kundelki sa rozkoszne :) już do DT zawiozłam 15 kg suchej Puriny dla szczeniąt,szampon ( mała już wykapana i wreszcie pachnie),a także tabletki odrobaczające,bo przeciez mogła mieć "lokatorów" Martoszka mnie nie masz za co podziwiać,cała robote odwala dziewczyna co wzięła sunie na DT....ja teraz juz tylko finansów małej pilnuję i dostarczam co potrzeba :) Eufoeka oj bym się też wkurzyła za takie porysowanie!!! to jakie cuda potrai zdziałać cena to tez skądś znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ten zboczeniec znowu zaatakowal :o Izunia ja jestem wsciekla za te porysowanie 😠 jutro zmyje te farbe i zobacze czy bedzie mocno widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no dzis juz zyje z lekka ... no Izunie psia mama kazdemu pomoze :D Euforka sa specjalne kredki do azamazywania rys ... tez bym dziada udusila .... a na zboka to nawet zwykly dezydorant podziala albo w najgorszej sytuacji klucze w oko hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
szkoda,myslalem,ze padlas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka na zarysowania ci moge polecic paste TEMPO K2 ;) rowniez na rysy zrobione czyms ostrym a tego zboczucha jak zlapia to powinni od razu do kastracji !!!! pestka ziolko prosze🌼a reszta rodzinki tez lepiej? izunia no i jak tam psiulka??????? ciastek jak wam idzie?malej pokoik machneliscie juz?a jaki kolor wybraliscie?? hugo ciesze sie ze koteczek wydobrzal:) ja dzis pol nocy nie przespalam:(obudzil mnie straszny bol taki klujacy od lewej lopatki az po serducho i strasznie sie z zimna trzeslam :O teraz sobie leze i jest dobrze ale chyba pora udac sie do kardiologa na jakies kompleksowe badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ech z tym remontem,wlecze sie jak flaki z olejem,za bardzo nie ma jak ruszyc bo blokuja nas fachmany kurwa co juz tydzien ukladaja glazure w kiblu i lazience i jeszcze nie skonczone,burdel na kolkach w salonie wejsc sie nie da, dzis R pomalowal raz sufit w malej pokoju i dzis dostalismy maszyne do cyklinowania,kurwa sam papier do niej z 50e nas wynieise jak pierdykam,a mielismy zbierac kase na wesele w kwietniu ja nie wiem jak to bedzie, malej pokoj bardzo sloneczny dzis jak slonce swiecilo to normalnie fajnie w pokoju, jedna sciana (sama wybrala) bedzie zielona a reszta taki jasny szary,listwy moze pierdykne na czekoladowy, nasza sypialnia pewnie na bialo badz jasny zolty bo widok z okna jest na mur :p wiec chce zeby jasno bylo, a w salonie korci mnie ciemno szary na jednej scianie badz braz :D;-) ale jeszcze nie wiem,dzis chcialam foty piknac ale baterie zdechly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy ciekawie, ja juz bym chciala na tip top :p,ja w goracej wodzie kapana hehehehe ,kuchnia jest tragiczna w sensie scian,nie wiem jak to rozwiazac bo za kilka m-cy bedzie robiony taras wlasnie od kuchni,wiec teraz bedzie jakas prowizorka,dobrze ze od znajomych mozna co nie co wziac,farby nam podrzucil jeden co mu zalegaly,a sa dobrze to sie je wykorzysta :p ale jakos bedzie,chcemy wykonczyc malej pokoj i salon no i pomalowac kibel lazienke i kuchnie, a sypialnia i korytarz w trakcie mieszkania juz robic,nie mowiac o malowaniu drzwi i kaloryferow, eternity to miala u siebie niebo w porownaniu z tym co u nas,po prostu gosciu zyl jak swiniaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek a jak z tyi meblami? kupili wy je? od tego facia? bo nic nie napisalas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek nie widzialam jak jest u ciebie przed remontem ale ty bys musiala u mnie widziec co tu bylo na tej chacie-babcinka co juz nie chodzila od lat wogole gory nie uzywala od jakichs 30stu!!!w salonie czesc kafle co kawalek z innej partii sciany spruchniale ze nawet nie dalo sie zerwac tapet tylko trzeba bylo walnac na to plyty gipsowo-kartonowe a kuchnia to bylo jedno wielkie prochno:O od podstaw wszystko tzreba bylo robic od podlog po sufity...ech to byla masakra jakas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pepunia dla kazdego jego remont najgorszy :p,wiadomo jak jest,dzis moze cykne foty pestka wszystko wyjasni sie jutro rano,R ma do goscia zadzwonic i umowic sie na odebranie,ale on ciagle nie anulowal licytacji a konczy sie jutro o 14h,ja tez nie licytowalam bo gosciu powiedzial ze wycofa,moze nie chce placic dla ebaya,no nie wiem moze zapomnial grom go wie,zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj szukalam w necie cen w PL parawanu nawannowego i znalazlam sa od 250zl, a u nas najtanszy 175e, moze uda sie kupic wlasnie w Polsce bo niedlugo szef znajomego jedzie do Polski po materialy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlaczone to chyba dziala ;-) czekam na goscia, ma byc ok 12h (tesciowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) mi tez dziala gg;) ciastek ale to sie cieszysz z goscia czy...... yyyyy....:P ja to bym chciała by choc tesciowa przyjechala,zaproszenie dostala na swieta od nas ale powiedziala ze kasy niema na wyjazd,wiec co sie prosic bedziemy,fakt ze byla u nas 2x ale to jakies7czy8lat temu tescia to wolalabym nie goscic(nie dzierze tego faceta)chociaz ja nie konfliktowa jestem ale z nim to sie nie da przebywac-wlasne dzieci go nie cierpia:O dzis pochmurnie ale+8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×