Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nooo siostry rodzone...podobne nie?hihi niestety mieszkamy ponad 1000kilometrow od siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, co tam kilometry w dzisiejszych czasach ;) naprawde zaskoczylyscie mnie! :D:D:D No i widze ze mnostwo 'gofrow' mamy :p ja spadam bo za pol godziny czas do metra sie wepchac :o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) plecki moje lepiej;) ja tez sie tak przygladalam czy jakies podobienstwo pestki i martoszki... ale nic nie dojrzalam :D u mnie znowu wszystkie moje 3 siory podobne do mnie-tak mowia hihi a trzej bracia kazdy rozny-tez tak mowia heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no wlasnie wszyscy mowia ze my nie podobne i z wygladu i chyba z harakteru...nie pestka? ale za to bardzo sie koffamy i to jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ boszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz u mnie bialooooooooooooooo .... co za pierun ... kto zamawial snieg????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zas wszyscy chorzy ... Dawid to ma taka chrype ze smiac sie czasem chce jak piszczy Gabi chrycha jak stara .. M zaflukany ... ja chce wiosneeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia, plecki lepiej mowisz? 😘 na bezbolowy dzien. O Matko! to ty jedna z siedmiu jestes???? Ale fajne Wigilje miec musicie :) A koffac sie to jest najwazniejsza rzecz!!!! ❤️ :D :D :D Ide zadzwonic do chlopa jak sobie dzis rano radzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pestka - Dawidek cukiereczek i nie dziwie sie ze do szkoly isc nie chce bo widac ze on synus mamusi :) A cora urode po mamusi :) No to skonczylam dzienna kwote podlizanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie straszcie sniegiem ! u mnie mroz ale sniegu niety ! Pestka uu zdrowotne dla Was🌻Pepe jednak masaz pomogl na plecki;) A ja mam wkurw😠lapek mi sie zawiesil brrr swieca sie lampki tak jakby byl wlaczony ale ani go uruchomic ani zamknac,nawet niemam jak maila sprawdzic bo nie pamietam hasla:O teraz pisze z kompa mojego-pomocy !! jak tego durnia uruchomic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie od 2 miesiecy lezy snieg i ciagle dopaduje nie widzialam juz dawnio kawalka trawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka a o tym zboczency u ciebie w miescie to bebnia w radiu codziennie :O juz spora nagroda za niego a on dalej atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo a wez wyjmij baterie i podlacz pod kabel tylko no mamisynek znow plakal buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) widzę,że pepuni lepiej z pleckami :) Pestka dla was zdrowotne u mnie też dosypało śniegu,zaczynam powątpiewać czy ta zima kiedyś się skończy :O a powinna się kończyć,bo prawie juz jedna parę kozaczków przedeptałam,czuję że podeszwa zrobiła się w jednym miejscu cieńka i tylko czekam kiedy dziura się zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...ja jeszcze inne mam...ale na wysokich obcasach,a te są takie wygodne,bo niby obcas jest ale mozna śmigać....nawet z psami na spacer chodzę w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walsnie w tv widzialam ile sniegu spadlo w be hihi tylko limburg oszczedzilo:D ale cii zaczyna cos i u mnie sypac:O jak bedzie wiecej sypalo to nie jade do szkoly:Pnie bede znow 10 na godzien jechac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez ma sypac, ale ja juz nie chceeeeee! :p narazie slonko niesmiale swieci. Diety: macie jakas skuteczna? Oprocz Mniej Zrec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochh no zal tego twojego Dawidka pestka,pamietam ze jak moj syn chodzil do przedszkola i musialam pojechac do szpitala to moj G go w tym czasie zaprowadzal i jakims cudem jemu nie plakal,wiec chyba to przez to ze do mnie bardziej byl przywiazany calymi dniami tylko z mamusia a tatusia widzial wieczorami jak z pracy wracal.... ciastek no i jak idzie walka z remontem???? hugo no moj G juz do pracy nie jezdzi od poczatku stycznia bo budowe maja 1,5godziny drogi przez autostrady i nie dosyc ze nieda rady tam dojechac przez sniegi to on na zewnatrz pracuje wiec mrozy na to nie pozwalaja. dea co ci moge doradzic z moich zeszlorocznych zmagan z waga to liczenie kalori 1300-1500kalori dziennie,nic smazonego zero tlustych potraw ale bez przesady i raz na tydz sobie na cos konkretniejszego pozwalalam:P ostatni posilek o19:00 i ewentualnie jak zglodnialam to owoc,activie lub chrupalam marchewke:D oczywiscie pic duzo wody niegazowanej no i troszke cwiczylam czasem tylko pare wygibasow a czasem 40min na rowerku z wioslami,w zaleznosci jak mi sie chcialo:P i tym sposobem od marca do lipca zjechałam 14kilo :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No qzwa!!! znowu dea-podkladka 😡 :D:D:D:D:D:D:D Stronkowe 🌻 Pepunia, a to wspanialy opad, wow 14kg!!!! Ja nie jestem zbyt dobra w wyrzekaniu sie, jedzenie jest zbyt wielka przyjemnoscia zeby sobie odmawiac ;) no ale ja w przedciazowe ciuchy nie wlaze a czasu przeciez minelo :o ok zerkne na ta liczenie kalorii. Dzieki Pepunia!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo moja jest akurat na pierwszej probie ze spiewu...nie wiem co i jak ale jak wroci to sie dowiem najgorzej ze jest to troche daleko bo w centrum miasta a ja raczej przy koncu bede musiala albo po nia ja jechac albo wroci autobusem podmiejskim...ma zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa ja zgubilam 30 kilo hihihiih :D z dieta nielaczenia .. wsio mozna w necie znalezc :D na nie poszialalo nie wiem jak na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×