Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no i tapeta w salonie zdarta 8h we dwojke :p euforka teraz bedziemy na 3 pietrze, idu cosik wpieprzyc do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratulacje ! 🌼🌼 kafeteryjne zioło gratulacyjne ;) Euforka 🌼 stronkowe i na bolączki jeszcze Wasze 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ja mam wizytę u dentysty w czwartek - kontrola półroczna , ciekawe czy coś znajdzie Ciastek dobra robota w 8 godzin ! Euforka wczoraj kupiłam szaro-srebrną dziś też kupiłam dwie :P i znalazłam sweterek i koszulę lakiery kupione , paznokcie pomalowane -szkoda że nie było stoiska na którym kiedyś kupiłam lakier z tą koncówką cieniutką do zdobienia bo pazury zrobiłam sobie żelowe , bez zdobień , zwykłe takie żeby właśnie móc sobie pomalować jak często chcę i jak mi się podoba poszłam na łatwiznę :P bo co swoje zapuściłam to zaraz jakiś poszedł teraz się nie połamią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo menda sie pojawila :D Mindy dla cory wszystkiego najlepszego ode mnie :D 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Pestka widze, ze dotarlas do forum lubuskiej ;) Izunia jestem dumna!!! GRATULUJE WAM 🌻🌻 to dla medalistek a ten 🌻 dla Ciebie :D hihi no i bylo co swietowac! ;):D Mindy 🖐️ zagladaj czesciej :) Eternity czyli zakupy czesc 2 tez udana :D:classic_cool: i fajnie! ja jeszcze nigdy innych niz swoich pazurow nie mialam ;) Ciastek a stol wyprobowany? ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka zab przestal bolec? mi zaladek nawala na herbatce jade :o Pepe wspolczuje z tym dentysta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam ... cala geba mnie boli , juz nie wiem co moze pomoc ... tabletki nie dzialaja :( nie wiem czy dzis zasne z takim bolem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D porod wlasnie odbieram heh:) moja kotka urodzila wlasnie pierwszego:maly czarny diabolek z bialymi lapkami:D izunia no gratki dla medalistek 🌼 takie wyroznienie to jest cos:D pestka jak juz tabletki nie pomagaja to juz powaznie sie tam dzieje w tym zebie,jutro zasuwaj ino do dentysty!ja z jednym zebem mialam tak ze wygladal na zdrowego a okazalo sie po zrobieiu rentgena ze od korzenia sie cos dzialo i musialam miec go przeleczonego kanalowo:O mindy🖐️:) eternity ja jutro chyba sobie tez szczele taki dzien zakupowy a co!!! ciastek to ale poszliscie ;)a my kuzwa ta bordo farbe musimy dokupic bo cholera nie pokryla nawet na 2razy 😡 bylam zerknac i jest juz drugi malec:Dnarazie tylko lepek widzialam bo futrem mamy przykryte ale zdaje sie ze szaraczek ten bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 4kociaczki :) i chyba na tej liczbie sie skonczy :P ide lulu i rano sie okaze czy tak zostalo;) dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no napewno nic dobrego z tym zebem nie jest ... spac nie daje , normalnie glowe mi rozsadza :O :O a tu widze rodza sie kociaczki lolabooogaaaa :D :D fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuuu pestka to musisz do dentysty jak az tak boli euforka no nie wyprobowany stol, szkoda mi go bylo jeszcze by sie polamal :p,za robote sie wzielismy a windy na pewno takie w PL sa ,musza byc dzis jedziemy ok 8 kuchnie odebrac,stare graty wywalili to teraz my zagracac bedziemy :p chyba na razie nie bedziemy robic otwartej kuchni,za duzo roboty,a poza tym jebneli my sie z szafkami kuchennymi,wszystko nam spieprzyla kuchenka,on mial elektryczna i myslelismy ze gdzies obok tego miejsca tez jest wylot na gaz, a tu dupa gaz w innym kacie jest i teraz trzeba kombinowac jak poprzestawiac szafki,ot i co, ale bedzie git co tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam antybiotyk .... w piatek mi dopiero wyrwie eh nie wiem jak ja do piatku wytrzymam ... reszta tez dostala lekarstwa i stary ma wolne caly tydzien :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no pestka bidulo a to masz ropny ten zab czy jak? pamietam ze mnie bolal jeden zab i nawet jak sie okazalo ze jest stan zapalny to wyrwal mi od razu chociaz znieczulenie praktycznie nie dzialalo,ale z tego co wiem to lepiej najpierw probowac zmniejszyc stan zapalny przed wyrwaniem... :O a u mnie bialo za oknami,moj G juz 2miesiac nie pracuje przez te sniegi... ciastek a wiesz ty co bo mozna przeciez instalacje gazowa przedluzyc i wtedy nie musialabys z szafkami kombinejszyn albo tez latwiejszym sposobem sa takie weze gumowe przedluzajace instalacje gazowa ale to musi byc do gazu ziemnego najlepiej poradzic sie w sklepie;) milego dzionka wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) dziękuję serdecznie za gratulacje!!👄 koleżanka miała ze mnie ubaw na wystawie :D po porównaniu sędzia pomylił karty ocen mojej Izzy z jej Natanem i do mojej zaczął pisać że wygrałam rasę uczciwa jestem zwróciłam uwagę,zawołałam kolezankę z karta i mówię do sędziego,że to ona ma rasę a ja tylko Najlepsza Suka no i wszyscy (łącznie z sędzią) parksnęli śmiechem a sędzia jeszcze do mnie -proszę pani tak to już jest w naturze że zawsze musi zwyciężać facet......szowinista jeden :P no i koleżanka oczywiście potem do mojego poleciała z niusem,że ja najlepsza suka jestem :D:D:D gratuluję kociaczków!!!niech zdrowo się chowają!!! Pestka jak czytałam wczorajsze twoje męczarnie z zębem to tak myślałam czy przypadkiem nie ropa się zbiera skoro tabletki nie działały a na bank trzeba go rwać,nie da się uratować tego zęba? Euforka a ja w marcu będę na wystawie blisko ciebie.....muszę Almie championat rozpocząć więc chcąć- nie chcąc rozpoczęłam sezon wystawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) heheh Izunia no to niezly ubaw byl na wystawie :D ja bardzo chetnie przyjde na te wystawe popatrzec! daj koniecznie znac gdzie, co i jak :) uu Peskta no ale jak antybiotyk zacznei dzialac to moze i przestanie bolec ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepe super, ze kociaki sie urodzily :D czekam na fotki tych kociakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia i ja bym na taką wystawę poszła ;)tu gdzie mieszkam bylam raz na wytawie ale kotow ale to dobrych pare lat temu bylo i az mi galy wychodzily jak te futrzaki wypielegnowane ;) wykorzystalam sytuacje jak kocia mama poszla nachlipac sie mleczka cyknelam szybko fotke ale wyglada to jak jedna kuleczka hihi bo jeden na drugim lezy poprzytulany,a narazie ich nie dotykam bo potem mamuchna nie bedzie chciala karmic jak bedzie czula inny zapach ciastek ale teraz sobie tak mysle ze w sumie nawet jesli byscie chcieli przedluzyc ta inst.gazowa zeby meble pasowaly to niewiadomo czy wlasciciel wam zwroci za to ,a z wlasnej kieszeni dla kogos robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo kotki widze :) takie maciupcie kici kici ❤️ Izunia, gratulacje nagrod!!!!! Nie ma to jak Najlepsza Suka byc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia wszystko sie da zrobic, wlasciciel placi za cala kuchnie, w tym seler ze trzeba by bylo kuc terakote i tam ta instalacje ukladac a terakota jest w dobrym stanie wiec nie ma sensu tez tracic na to czasu, wstawimy chyba tylko duze drzwi balkonowe jakies szerokie a reszta scianki bedzie zamurowana i bedzie miejsce na kuchnie :p, ide wlasnie dopiescic jeszcze wczoraj zrywany salon -zadanie bojowe dostalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dea 🌼 Mindy się pokazała :) Pestka na zęba 🌼 lepiej wyleczyć antybiotykiem niż rwać tak (o ile trzeba go rwać , może da się zrobić?) - jak miałam stan zapalny i ropę to dentystka mi powiedziała że wybór należy do mnie czy rwać teraz czy po antybiotyku ale ostrzegła że z ropą bardziej boli :o ale w drugi dzień łykania już było lepiej i ból też przechodził - to tak na pocieszenie że może nie będziesz się męczyć do piątku :) ooooo i kotki się pokazały ! czekam na foteckę :) Ciastek Pepunia dobrze podpowiada - do tych gumowych węży przecież nie trzeba kuć , można je puścić za szafkami odpowiednio przymocowane i jeszcze zakryte osłonkami itp ale pewnie wykombinujecie co żeby Wam grało :) Izunia najlepsza suko nasza ;):D hehe też bym sobie poszła na wystawę oko nacieszyć , nie wiem tylko gdzie u nas się odbywają Dea 🌼 zapal zioło topikowe i zaraz praca stanie się różowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , choojnia jakaś dziś... :o szaro za oknem i nie wiem czy to od tego humor też mam szarawy zrobiłam dwa prania , ogarnęłam podłogi i inne i niby znalazłoby się jeszcze coś do roboty żeby wykorzystać czas w domu ale kuuuuurde mi się nie chceeeeeeee koleżance mam spodnie do podwinięcia - nie chce mi się też :p tak myślałam żeby co pokraftować -kartki jakieś , kalendarz mam do ozdobienia bo zwykły taki - ale nie chce mi się leźć na górę po graty a może sobie odpuszczę i po prostu poleniuchuję dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jak co ... ale antybiotyk nie jest przeciwbolowy ... poszlam do niego znow i mowi ezeby dal mi cos przeciwbolowego bo mi leb eksploduje .... lykam to i to , jesc nie moge , zrywa mnie na rzyganie , nie polykam w ogole sliny tylko ja wypluwam ... katorga no .... mam nadzieje , ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ci tam ropa sie zbiera,a zrobil jakies przeswietlenie ci? odnosnie rur na gaz tam nie przejdzie to, bo wlasnie na tej scianie co ma oddzielac kuchnie od tarasu ma byc okno balkonowe,wiec rura wisialaby pod drzwiami,wiec lipa,kij bedzie stala kuchenka jak sie miejsce znajdzie :p dla mego by sie przydalo zwolnienie z tydzien,moze co zacwaniakuje :p,pestka to niech M sie zbiera do roboty do nas ;-);-)jak leniuchuje w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobil zrobil ... tabletki sa 600-tki i musze brac 2 na raz .. przeciwbolowa tez 600 ... ja przez cale swoje zycie nie polknelam tyle tabletek co od wczoraj :O hehehe no Ciastek ma zwolnienie bo tez chory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka antybiotyk zacznie działać to będzie przestawać boleć wiem , łatwo powiedzieć ale znieść już gorzej -znam ten ból i mam nadzieję że więcej mnie nie dopadnie Ciastek a takie buty z rułą - no to musicie sobie kombinować co innego kalendarz ozobiłam . wysycha . ale chyba nie podoba mi się :p :o zrobię fotę jak będzie wisiał -stary mi potrzebny coby "gwoździa wbił" znaczy się trzeba wiercić a tego to ja już się boję :P bo gwozdka młotkiem to se sama umiem :P chooj mnie strzela bo tak to narzekałam na brak czasu a jak go już mam to kuźwa nie wiem w co najpierw ręce wsadzać i na co go wykorzystać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka powiedz jak ty sie po tych spidowych tabletach czujesz:O bo ja po wyrwaniu osemki ktora miala ropny korzen mialam brac 500tki ale po zazyciu pierwszej myslalam ze mi pikawa wyskoczy moze przez to nadcisnienie poprostu takich mocnych nie moge eternity fajne cacko;)potem zdaj relacje czy zadowolona z tej zabawki jestes bo my w planie mamy cos lepszego kupic bo ten moj aparat to juz ledwo zipie:P Hugolcia dzie zes sie podziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×