Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no nooo eternity swietna zabawka :D pochwal sie jak sie pobawisz :D pepunia no czuje sie strasznie ... zrywa mnie na rzyganie , zoladek mnie boli w glowie sie kreci ... ale bol silniejszy , caly dzien leze prawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do tego na dziasle nad tym zebem wyskoczyla mi wielka gula ktora dodatkowo boli :O looooszzzzz psia mac no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka a masz cos do smarowania lub plukania dziasel na stany zapalne? HEXTRIL jest dobry na rozne paskudztwa co na dziaslach wychodza mi pomagal oby jak najszybciej ci przeszlo!!!chociaz z tego co piszesz to pewno ropa sie zbiera a to ciezko schodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka normalnie ci wspóczuję z tym zebem.... Eternity a ja na Walentynki tez dostałam aparat!!! Canon EOS 500D już go kocham,teraz szukam "mojemu dziecku" miękkie "nosidełko" czyt torbę a na wystawach czasem jest bardzo wesoło jak się zbierze fajna ekipa :D np jedna kolezanka jest w ciąży,wiec od reszty usłyszała zapytania: - a długo reproduktora szukałaś? -ile za krycie zapłaciłaś? -a już zdecydowałaś czy zostawiasz czy nie? to taki typowo hodowlany żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boszzzzzzz nawet nie chce sie tego czytac:O jutro ostatni dzien wolnego,mam w planie z moim synciem bo ma ferie spedzic ten dzien na grach planszowych;) G na fuche jedzie wiec se bedziemy smecic w domu:P Izunia Canona powiadasz:) potrzaskaj foty i wyslij popodziwiac chcialam;) na wakacje mi sie marzy zabrac dobry aparat ktorym w koncu mozna byloby robic zdjecia seryjnie:D tekst dobry:ile za pokrycie dalas hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niezły ten wasz humor hodowlany :D aaaaa pewnie że się pochwalę ;) obcykam wszystko co się rusza i co nie w domu :D a potem każę się wozić w plenery hihi może pogoda będzie jakaś lepsiejsza któregoś dnia to się przewędrujemy do parku , może wiosnę już gdzieś będzie widać to ją obfocę widać aparat to dobra rzecz na prezent ;):D Pestka masz jeszcze zioła 🌼 oby szybko przeszedł ból !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos wolnego - plecy mnie bolą ... ....od siedzenia :P haha nie przywykłam , wiecznie na nogach :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo a pomarańczowy wpis rzeczywiście długawy nie sądzę żeby ktokolwiek to przeczytał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zżarłabym coś ale jak to zwykle bywa otwieram lodówkę i oczywiście "nic" tam nie ma :P czemu tak jest że jak ma się apetyt na coś to przeważnie nie na to co akurat jest w domu ? haha a dzieciom w takiej sytuacji powiedziałabym "znaczy się że głodna nie jesteś" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie moj 5800 :P a mnie sie taki podobuje :P http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://d90.fotopolis.pl/obrazki/Nikon-D90-top.jpg&imgrefurl=http://d90.fotopolis.pl/index.php%3Fn%3D7733&usg=__MjhSxnQ_n6jCy_elJFUCY_H3rbM=&h=600&w=533&sz=51&hl=pl&start=2&um=1&itbs=1&tbnid=Ih5dPk8VNM4F-M:&tbnh=135&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dnikon%2BD90%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DX%26um%3D1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam fotki maluszkow na wasze maile ale niemam namiaru na dea :( mam nadzieje ze do wszystkich poszly:P za pare dni zrobie znowu to bedzie je lepiej widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest :) ale słodziaczki maleńkie :) faaaaajne będą jak zaczną chodzić takim chwiejnym kroczkiem :) i jak będą się bawić/bić ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahahaha :D puk puk kto tam? o boze nie moge!!! glupawki dostalam i nie moge przestac sie smiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne prezenty!!! ja tez chce cos nowego np nowy obiektyw :D hehe ale chciec to ja sobie moge nie ;) Pestka jak tam? kurde ale ten zab daje Ci popalic wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia noo zarty hodowlane niezle macie :D Kociaki super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka 🌼stronkowy ja rowniez kieruje sie powoli w strone sypialki ;) pestka spokojnej i przespanej nocki zycze;) dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zem sie nie doczlapala na gore:P doslalam jesio kilka fotek wam na maila,tej kotki co teaz urodzila ale jak byla mala :)i ze swoja mama;) teraz juz ide sobie bo wszystkie polizly nyny ;) 😴papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo dzieki dzieki .. dzis juz lepiej ... wczoraj to ja nawet nie kontaktowalam dobrze hehehe .... mysle , ze nawet nie pamietam co mowialam :D :D rano to po scianach chodzilam :P i 2 razy u niego (dentysty)bylam zeby cos z tym zrobil bo wybuchne .. gula nadal jest i sline ciezko przelykac bo rwie , ale bol mniejszy a ktoras pytala czemu wyrwac? tak mi daje popalic , ze juz go nie chce to jest 7 wiec malo wazna ... jeszcze mam 8 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem gdzie nam sie zapodziala ale wszystkiego naj naj naj Pudelko :D :D ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :) ❤️:) 🌻 :) 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pudełko wszystkiego naj!!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 a ja nie mam fotel kociaczków :( zdjęcia seryjne wychodzą cudne z tego EOSa!! po obejrzeniu fot z wystawy zgodziłam sie z opinia sędziego,ze Izzy ma bardzo wydajny ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysttkiego dobrego pudelko 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 Izunia fotki doslalam plosem:) i teraz na twoje czekam:)pochwal sie jakie cudeka wyszly:D pestka no sie ciesze ze ci troche przeszlo,antybiotyk zadzaialal slonce pieknie swieci a sniegu jakies 20cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×