Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wróciłam :) pojechałam jeszcze na jedne zakupy hehe z poprzenich wróciłam z kiecką to teraz sobie dokupiłam dodatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiem czemu poszło mi bez kodu i wychodziło błędnie - ja mam scrypt javy wyłączony Pestka gość się zjawił ? i nie ocipiej ! ;) aaa linki mi się nie otwierają z tymi wzorkami a za dużo znaczków i nie wiem co skąd usuwać :P Pudełko trzeba zamocować sobie aparat na kasku sterowany myślami jak ręce zajęte ;) jedziesz , ładny widoczek, myślami ustawiasz ostrość i kadr i cyk :D u Pepuni słońce a u mnie przyprósza znów i może jakieś +3 jest brrrrrrr a aparacik fajny , fajny - już go uwielbiam i ten duży obiektyw też :) podobno umięjętności najważniejsze ale dobry sprzęt może nadrobić ich częściowe braki ;) Izunia no jak mogłaś nie cyknąć w międzyczasie ??!! :D Pepunia pochwal się potem co oglądałaś :) Pudełko 🌼 stronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka eternity nie przeceniaj sprzetu :D ostatnio pewien wybitny fotograf zrobil wystawe ze zdjec robionych glupawka i chyba komorka... sie talentu nie wypieraj :D zdradz co to za aparat :D a mi by sie dzis sfajczyl dom:O juz od dawna jedno gniazdko cos dziwnie sie zachowywalo, ale jak sie je dotknelo wtyczka to dzialalo dzis nagle patrze a tam blyska ciagle, a jak przestalo blyskac to zaczął sie dymik unosic:O a na dodatek elektryke robil chyba elektryk-amator (po politechnice wiec mgr inz widac do pracy palcem sie tylko nadaje) i szeregowo podlaczyl gniazdka! i teraz dopoki sie tego nie naprawi w kuchni nie mam pradu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jaa u mnie cieplo jak namoje warunki sniegowe mam 7st. pewnie wszystko zacznie zaraz plywac...aby po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudełko dżizas ! dobrze że się nic nie sfajczyło (oprócz gniazdka ) oj tam talent :P a aparat to sony dslr-a350 + minolta af35-80, f4-5.6 + tamron af70-300 , f4-5.6 macro zoom(wklejałam gdzieś tam wcześniej linka ale bez minolty) a wczoraj znalazłam wdzięczny obiekt(y) do cykania i dziś będę robić powtórkę przy jaśniejszym/naturalnym świetle - lalki porcelanowe będzie sesja zamiast fryzjera bo zadzwoniła laska że się nie wyrobi i przeniosła mnie na 17tą biało mam za oknem z deka :o zimniej się zrobiło wczoraj wieczorem i sypiący śnieg już nie topniał a chodniki mokre w chlapie - spodnie oczywiście przesiąkają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ goscia jeszcze mam , zeba juz nie :D dostalam jeszcze antybiotyk bo mi ta gule przebijal co pisalam .. no to milego weekendu :) ja kodu nie wpisuje mam opere i tylko kluczem wysylam haslo i poszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pestka to mosz spokoj :P a powiedz po tym rwaniu zeba cie nie boli ???? wczoraj z moim G mielismy wolna chate:P bo mlody poszedl spac do kolegi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka gg mi zanika cus ... pepunia nie teraz nic nie boli , wiadomo jest rana ale sie goi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadalam sie pokazac :) dzis caly dzien ciezka praca ;) ale skonczylam projektowac kuchnie :) Pestka no to dobrze, ze juz goscia nie ma i dobrze, ze juz nic nie boli:) hehe wiecie co te baby co w zeszlym tygodniu niby zostaly zaatakowane przez zboczenca wymyslily to sobie!!! czujecie? ja juz normalnie nie bede tego komentowac bo w glowie mi sie nie miesci ile czubow po tej ziemi chodzi.. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ albo ktos kasuje posty albo na kafe znow panuje slepota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz potwierdzone slepota panuje nie bylo postow teraz sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ja tez nie widzialam postow .. euforka to pewnie jakies pojebuski hccace byc slawne buehehee ..... a Ciastka gdzie wcielo?????????? Hugo tez ma weekend chyba aaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za godzinke gdzies na obiad jedziemy donowo otwartego u nas lokalu....zobaczymy jakie zarlo tam daja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌻 ta jedna to sie sama pociela a ta druga to powiedziala, ze ja zgwalcili i tez sie pociela ale one nie byly z zg tylko okolic wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .. jakaaaa jestem zlaaaaa buuuu ... 1 marca jest u nas koncert 30STM ..... zawsze chcialam isc a on jest w poniedzialek buuuuuuuuuuuuuuuuuu alez zaluje n ooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pestka musialam se na youtubie luknac co to 30stm bo zem nie znala ich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×