Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

tak Izunia wlasnie ;) sterylizacja -a ja myslalam i myslalam i nie chcialo mi to slowo przeleciec przez mozgownice:P pytalam weterynarza i powiedzial ze kotka moze miec male i zajsc:O a ona wysmykla nam sie na dwor 2razy i jej nie bylo przez caly dzien a jak laskawie zechciala wrocic zeby kociaki nakarmic to przywlekla ze soba 4 koty!!2bialo czarne jeden rudy i szarak:P i 2dni z rzedu przychodzily i sterczaly na murku,a ta pinda na parapecie wysiadywala i arie odstawiala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a jak Apacza bedziesz musiala zabrac to co z nim zrobisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepunia ja NA PEWNO Apacza do siebie do domu nie wezmę,wzięłam Almę na tymczas i została do dziś ;) Apacz to pies z łańcucha,odebrany włascicielowi,ma jakiegos przodka afgana fundacja Pro Animals wzięła go pod opieke,ale nie było transportu aby go spod Legnicy do hoteliku pod Zieloną Górą zawieść,więc ja go przewiozłam Apacz ma watek na charcim forum,była nawet babka,która 200 euro zaoferowała na opłacenie mu hoteliku......ale pieniądze maja to do siebie,ze się kończą teraz fundacja kombinuje jak "ograniczyć koszty" i wiele osób boi się o los tych psów charciarze zrobili ogłoszenia i szukaja Apaczowi domu, szukaja tez nowego i tańszego DT.....w razie gdyby się coś znalazło to psiaka trzeba by przewieźć do nowego lokum.....jeśli to będzie w moich rejonach to pomogę,w inny sposób nie dam rady ja widzę,że kotki to bardziej płodne niż suczki są....bo suczka tylko w czasie cieczki w ciążę może zajść na głowie mam przeciez Mery,która jest w DT w Poznaniu,rozliczam jej fundusze,pilnuje aby miała jedzenie,szczepienia,na mnie też jest kontakt w sprawie jej adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka,pepunia a to ci kocurka,kawalerow przygruchala juz :p my czekamy na lekarza,wyobrazcie sobie ze sekretarial socjalny z pracy mego R wyslal lekarza na kontrol czy on na prawde chory,byl dzis 0 12 ale R byl akurat w aptece i mituelu zostawil papier ze o 19.30 zawita coby sprawdzic ze nie klamie i nie udaje to ci numer...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho ciastek ciekawa jestem co ten 'kontroler chorobowy' bedzie robil.. tylko rzuci okiem na twojego R czy jak :P mi lekarz na zwolnieniu(na te nieszczesne lumbago) zaznaczyl:moze chodzic-tyle ze sie ruszac nie moglam:Owiec i tak bym nigdzie nie wylazla:P a kociica tak:D werbuje se pod chate samce i to jakie ladne i puchate a 2sa tak samo umaszczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek bo teraz tak jest u nas tez jest taki lekarz ktory sprawdza :D czy ktos nie klamie , ze jest chory ... niektorzy tu symuluja choroby biora zwolnienia a jada do PL :D :D tera to normalka ... musi sie R stawic u niego .. zalezy co napisal na kartce :) u nas jest w ciagu 4 godzin , ze sie musi pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze tak jest,ale niech kurwa sprawdzaja tych co po m-cu sa na zwolnieniach,ja podejrzewam ze to z tego wzgledu ze m-c temu tez byl na zwolnieniu a zwolnienie wydal inny lekarz niz teraz ,wiec moga myslec ze symuluje, jeszcze goscia nie ma no wlasnie nie wiem co on sprawdzi,bo wyniku skanu przeciez nie ma,go boli jak sie rusza ,nie wiem jak on to sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ciastek niezle jaja...ale pewnie wszystko potwierdzi ze jest naprawde chory Izunia a z tympsem to niezle jaja no a tak staralas sie i go tam zawiozlas mialam gosci a teraz ide zaraz sie pakowac bo na weekend do szkoly jade aaa maly ciut jakby lepiej...wariowal z dzieciakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i zobacz Dea :D masz jednak ta stronke :D :D mielismy sobie zrobic jakis wypad ze znajomymi ale ... caly weekend pada i wez tu no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) a u mnie słonko i 7 stopni Martoszka dobrze,ze mały już lepiej sie czuje Ciastek i jak tam kontrol wypadła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dzis rano jazde mialam, u nas sie jeszcze nie moze zdecydowac, padac nie padac ... slonce tez noge za prog wystawia. Ja dzis sprzatac mam (i musze!!!!) alem taaaaaka zmeczona. Starosc cholera nie radosc 😠 I leb mnie zaczyna qurna bolec :o zycze Wam lepszego weekendu dziolchy 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️:) co porabiacie dzisiaj dziewczyny??;) ja bylam na szopingu z moim synem bo wiosna idzie a on ze wszystkiego powyrastal,zmierzyl sie i jest rowniusienki ze mna:Pa jeszcze przeciez rosnie;) annnnna malenstwo o ktorej zasnelo??;) dea pewno z mopem jeszcze lata;) ja wczoraj zaiwanialam ze szmatka cale popoludnie ale za to dzis mam spokoj:P ciastek no mow jak po kontroli!! aa pestka chyba jednak pojszla bo jej nie widac;) Hugolcia pewno pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ ja bylam w szkole ale wczesniej nas poscili bo coscik jednemu profesorowi wypadlo ja to dzis jazde maialam ...zatrzymala mnie policja i wlepili mi pierwszy raz w rzyciu mandat pewnie domyslacie sie za co...tak tak za szybka jazde cholerka nie tak duzo przekroczylam bo 40km. gliniarz kazal mi wybierac albo 300 albo 400zl. bo tyle sie nalezy za takie przekroczenia....wybralam 100zl. i tyle wypisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosilam oczywiscie go zeby wcale mi nie wypisywal ale niestety mowi ze musi...ot blaszka mowie to to szybciutko piszemy bo sie spiesze do szkoly a on pyta co studoijemy bo jechalam jeszcze z 2 kolezankami mowie mu ze kosmetologie i ze zamiast mandatu moge mu zrobic masaz ale niestety nie chcial hihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to i tak ładnie sie wybroniłaś,ładna dziewczyna zawsze utarguje wysokość mandatu ;) ja dziś.....prałam :) jutro jadę na wystawę championów z Izzy więc trzeba było ją dopracować ciutkę przez ta pogodę to piorę swoje psy co tydzień,a i tak za każdym razem mam w wannie istną kapiel błotną :O ja chce wiosne,taka normalną wiosne,gdzie chodniki suche i trawka zielona!! trzymajcie jutro kciuki za moja psicę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienie pepunia ja w doma :D leniuchowalismy caly dzien odpoczywam ze swoim M :D teraz sobie film lukniemy przy winku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala martoszka to ci ladnie obnizyli ten mandat no brawo ;) ale ze masazu nie chcial :P Izunia o to trzmam kciukole za psiulke napewno bedzie najpikniejsza z calego zwierzynca:D moze fotki ci sie uda pstryknac ;) fiu fiu pestka ja tez tak chce ;) ja to sobie dzisiaj tylko marze o wspolnym wieczorze:P bo "stary i mlody" sprawili sobie nowa gre na pleja i od kilku godzin ja testuja :P ale z drugiej strony mam czas tylko dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia no i dobrze :D czasem tak tez trzeba :P ;) Izunia no jasne , ze trzymamy kciuki .. zreszta znajac Izzy to i tak wroci z czyms :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze szkoly i jestem padnieta...wzielo i mnie przeziebienie maly juz prawie zdrowy i wysle go wreszcie jutro do szkoly za to corka dostala wlasnie goraczki i zasnela tak jak u pestki rodzinne chorobsko ale i tak dobrze bo ja 1,5 roku nawet kataru nie mialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez poprosze streszczenie ! Mialam pare dni gosci i nie jestem w temacie:O Mialam dwa dni temu prawdziwa wiosne:D 12 stopni i slonko ! a wczoraj sztorm:O140 na godzine wialo-drzewa polamane,padalo i glowe urywalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to jak streszczacie, tom ja tez ciekawa :) hugo, slyszalam o tych sztormach u was .... cholera, co sie na swiecie dzieje???? U nas dzis slonce i ma byc okolo 10 stopni, ale rano pizdzilo .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×