Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nabiję Wam raz jeszcze ;) moje dziecię nie daje sobie odciągać kataru buuuuuuuuuuuuuu pierwszy raz w życiu ma katar i generalnie rzecz ujmując nie podoba mus ie to ;) Pozdrawiam, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie lamie od wczoraj , z nocha sie leje , w glowie sie kreci ... buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaszka nic nie mow ja mam oczy jakbym pila albo nie spala z tydzien...nawet tapeta na nie nic nie dala bo ciagle lzy sie leja i sie rozmazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo dzizyyssss :O :O ja tez jak pijana sie czuje , nogi mi sie uginaja hahaa .. moze ktos cos dosypuje?? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dostalam jakas kase na konto i nei wiem skad? hehe czesc pisze po niemiecku czesc po Nl a przyszlo z BXL ... nie wiem co za czort i nie wiem o co biega :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko wysle wysle "reportaz" ale pod koniec tygodnia jak 2 pokje gotowe beda,trzymac kciukasy zeby czasem co nie odpadlo od scian tfu rfu tfu, sracz i lazienka juz gotowe ;-), zla jestem na tych polskich majstrow co to robili,wczoraj boss przywiozl grzejnik do lazienki kurwa wielki tak ze zadna szafka w rog mi nie wejdzie szkoda ze mnie wczoraj nie bylo bym kazala mu odmieniac dziadowi bez mozgu debile takie ze szok pestka to teraz trza kase wydac i opic, my dzis z nudow w Trocku obok nas bylismy a tak ooo polazic no i kuzwa wylazili,znalezlismy nie zniszczona polke telewizyjna to taka szafka duzo ma polki na bokach na gorze i pod spodem,ciezko to wytlumaczyc,no i wzielismy do malej do pokoju :p,ale juz stop z zakupami kuzwa weselicho niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja🖐️ ciastek ale poszliscie z tym remontem !! my jednej sypialki nie mozemy skonczyc:O Izunia ale te piechole ladne i jakie wypielegnowane:) euforke no braknie czasem czasu,powinni wymyslec ósmy dzien tygodnia:P ale byloby super:) martoszka jak sie czujesz ziolko prosze🌼a lekture mloda przeczytala? ;) eternity zwolnij troszku ;) annnnnna dzidziulka zal ze musi sie meczyc z katarkiem,doroslego katar dobija a co dopiero takiego maluszka:( 🌼niech zdrowieje pestka tez lapaj🌼zdrowka zycze ,a co to za kasiorka ci wpadla?;)ja tez chce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja🖐️ ciastek ale poszliscie z tym remontem !! my jednej sypialki nie mozemy skonczyc:O Izunia ale te piechole ladne i jakie wypielegnowane:) euforke no braknie czasem czasu,powinni wymyslec ósmy dzien tygodnia:P ale byloby super:) martoszka jak sie czujesz ziolko prosze🌼a lekture mloda przeczytala? ;) eternity zwolnij troszku ;) annnnnna dzidziulka zal ze musi sie meczyc z katarkiem,doroslego katar dobija a co dopiero takiego maluszka:( 🌼niech zdrowieje pestka tez lapaj🌼zdrowka zycze ,a co to za kasiorka ci wpadla?;)ja tez chce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka pewnie kasiorke poleciala wydac, no a nie podzielila sie malpa ;-) R maznal sufit raz,jutro 2x i sciany,ale jak zaczal go malowac to wczesniej wydawal mi sie ten sufit no nieco bialy a jak pomalowal pasek na bialo to sufit zrobil sie brazowy hehehe taki byl brudny bleeeeeee a kibel i lazienke mam w hmmm taki rozowo-czerwony,taki mocno lososiowy kolorek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to ci co tam przedtem mieszkali to ale musieli cmiry dymic ze taki sufit byl:Ozas sesyje zdjeciowa zrob polukamy jak wam wyszlo;) no heh a pestka se pojszla,chyba rzeczywiscie te kasiorke wydac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasssnee wydac :P a to chyba jest zwrot za energetyke .. ale nie jestem pewna .. jak zawsze bylo nadplaty z 500 euro tak teraz oddali .. szkoda ze nie tyle samo :P :P nie ma z czym szalec ... moze dziolchy z BE tyz cos dostaly a nie wiedza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pepunia no cmili jak ruskie kominy ,faje i tabake i skrety bleeeeeeeeeee,wszystko tam smierdzialo a moja mala dzis w domu gardlo od wczoraj boli...dobrze ze R jest a jak mi sie nie chce isc do roboty ufffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka no i ja mialam w zeszlym roku do doplacenia 400euro za prad:O czekamy wlasnie na rozliczenie-az sie boje ...zobaczymy i rowniez ta przekleta kontrybucja(pity) chca zeby im oddac 1700euro😠pewno niebawem rachunek wrecza... lete zara do robotki,mrozno jest wiec pieprze i nie bede myc okien:P kurde od 2tyg licze kalorie a waga stoi i ani rusz😡podczas gdy mojemu G zeszlo 4kilo😠 milego dziona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadnej diety nie stosuje .. wystarczy ze Dawid poszedl do szkoly i mam okolo 5 kilo mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u mnie wystawy się zaczęły więc też liczę, że się mnie mniej zrobi ;) coś się ruszyło w sprawach adopcji "moich" podopiecznych Apacz prawdopodobnie pójdzie w niedziele do nowego domu,a w sprawie Mery jeden gościu wydzwania,troszku gburowaty jak dla mnie,ale ma byc na targach medycznych i przy okazji chce Mery poogladać (ale tak średnio mi pasi ten facet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ corka lepiej sie czuje i oczywiscie chodzi do szkoly bo nie chce sprawdziany opuscic:u mnie bylo odwrotnie) :P ja tez troszku lepiej i jak nalykam sie tabletek to moze i nawet na aerobik pojde Izunia moze facet tylko ma taki glos....jak bedziesz na tej wystawie to poobserwoj go troszku:) jeju jak wyzdrowieje dobrze to z dziewczynami na basen zaczne chodzic juz namawiaja mnie od kilku tyg. ale ja zmarzlak i boje sie ze znowu mnie co wezmie gorszego bo....trzeba i u mnie wziasc sie za siebie....mysle ze przez zime tez z 2 kilo przyszlo trza by je zgubic...chociaz tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ort...sie klania
lo matko swinta martoszka jakie byki :o:o:o wlasnie widac skutki opuszczania sprawdzianow :P ty chyba za kaczki i kury przechodzilas z klasy do klasy,bo na pewno nie za dobra nauke :D:P mla😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy biedna pestka
znowu sie poszlas poskarzyc? ha ha ha :D:D:D nie chciej zebym ja Ciebie nazwal po "imieniu" zapomnialas juz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe jery fajfusie i co sie tak irytujesz:) nikt nie zwraca uwagi na to co tam se pod nosem drukujesz wiec sie nie wysilaj a nikomu swoimi tekscikami nie dopieprzysz :D ale ze my pozadne dziewczynki i wychowane to ci wybaczamy bo zal nam ciebie ze ty taki doliniarz:(....:P chcialbys traktowac innych tak jak sam jestes traktowany bidulku tylko ze na nas to nie dziala a tylko polew z ciebie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa pepunia dobrze powiedziane :D pani krolowa mysli , ze sie ktos nia przejmuje albo placze przy jej postach buehehehe :D :D bidulko slonko swieci idz sie przewietrz , daj mozgownicy pooddychac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaha pestka taaa no czas 'temu czemus' przewietrzyc to i owo:D:D ja niewiem co to za burak jest z tego pomaranczka :P my tu przynajmniej o przyziemnych troskach czy radosciach a 'to' tam wyzej co sie tak irytowalo to ma takie prostackie problemy,musi miec strasznie nudne zycie:Pto i tez sie nie dziwie ze tu tak smęci:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×