Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

niemam dzis pomysla na obiad wiec chyba podjedziemy do kfc:D tyle ze w poblizu niema i trzeba az do mastricht w holandii jechac :P do miasteczka walącego kaną hehe poszlismy raz na przeszpiegi pod ten kofiszop czy jak to tam sie zwie i ....:P same nawalone sznupy:P a powiedzcie co za plany na wielkanoc macie??:) bo my jedziemy po moich rodzicow zostana u nas tydzien i potem ich odwieziemy;) jeszcze u nas nie byli wiec radosc wielka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Wielkanoc wyjeżdżam do rodzinki,to juz tradycja u mnie :) dzis cały dzień ciepło i słonko świeci więc i zycie człowiekowi wraca! jak ja juz chce wiosny,tej prawdziwej - zielonej!! pomarańczę olać.....nawet jak się pokazuje raz na jakiś czas to i tak zawsze to samo pisze,nauczyciel polskiego się znalazł!! a od tego pedalskiego mla to az mdli ,bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja ma angine,dzis byla u lekarza antybiotyk i kazal lody jesc to taka szczesliwa wrocila do domu ze masakra ;-),ale w poniedzialek do szkoly dzis prawie skonczylismy malowanie salonu, jedna sciana ciemna ni to szara ni zielona,a reszta jasna oliwkowa, chcialam intensywna zielen ale nie wyszla, moze w kuchni bedzie trzeba wiecej barwnika kupic a my na Wielkanoc zostajemy tu, a na 17-go jedziemy na to wesele ,tak mi sie chce ze..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) wpadlam sie przywitac :D wiecie co wyobrazcie sobie, ze wiekszosc tych wszystkich gwaltow i napadow to sciema te durnowate baby to wymyslily?!?! ja na swieta w domu jak zwykle :) Pestka fajna nuta!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w robocie mamy nowego pracownika, pomocnika wiec jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plytki mamy wniesione na gore fachowiec byl, popatrzyl, pomierzyl i teraz czekamy ile zawola jak nas bedzie stac ;) to moze sie brac do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ukladalam plytki na sucho ;) :D fajnie beda wygladac zrobilam tez foty kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zimy to normalnie kurwicy mozna dostac bo u mnie dzis snieg padal !!!! cholera wyobrazcie sobie, ze na weekend maja byc zamiecie i zawieje, w nocy temperatura ponizej 10stopni ech dosc, normalnie dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka ja chce :) u nas od poniedzialku slonce takie ze ojjjjj ale co z tego jak mrozno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ a tu znowu mróz -6:O euforka oczywista dawaj foty:D 🌼na angine dla twojej malej ciastek do pracki czas isc wiec🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka odpo. na @ odnosnie fot u mnie tez slonko ale rano bylo -7 zapomnialam wieczorem zabrac pranie i rano fajnie wygladalo,takie sztywne...od slonca juz zmieklo no moze i fajnie ze weekend ale ja znow mam do szkoly wiec napewno sie nie wyspie...przed 7 rano wyjezdzam :O aaa mam nadzieje ze w mojej wypowiedzi sa jakies ort....bo pomar...nie bedzie miala o czym pisac skoro pestki nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :) Euforka na fotach to wygląda interesująco,więc jak już te płytki będą na ścianach i podłodze to będzie ślicznie. No niby weekend,a u mnie znaczy to,że pracowicie go spędzę. Naqjpierw kolezanka z Łodzi przyjeżdża,po południu Alme na wystawę muszę zrobić,a w niedziele z samego rana wyjazd do Dżonkowa,bo młodą bede wystawiać Martoszka to może specjalnie trzeba z błędami pisać,aby pomarańcza miała powód do wypowiadania się ;) kiedyś był nawet taki topik,coś w stylu - mojego psa pótelka porwał jaszczomp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja marnotrawna sie klaniam ;) tydzien zapierniczania w pracy mialam a wczoraj wieczorem juz ze zmenczenia ze schodow spadlam, kto zna schody angielskie ten wie ze to boli ..... :o na szczescie tylko doope stluklam ale cos mnie w krzyzu strzyka (ale moze to tylko starsoc). Euforka, ja chce fotki 😘 Na Wielkanoc siedzimy tutaj, tak lubimy. Musze zaczac przygotowywac impreze urodzinowa dla Duzej, w tym roku chce zamowic organizatora ale najpierw zobacze ile mi zawola .... aaaaa, pudelko, gratulacje!!!! 🌻😘 a jaki to kurs? narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzadki dzis se zrobilam :P jak mozna nie lubic myc okien :D :D umyc komus? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie umyj!! mnie!!!! ja nie cierpię myć okien......lubię jak już są czyste :) gości miałam z Łodzi,przed chwilką pojechali, małego foxteriera z hodowli w Poznaniu odbierają a ja zaraz muszę się brać za kąpanie Almy,muszę dziewczynkę zrobić na jutrzejszą wystawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka szalejesz widze :D ja tam tez nawet lubie okna myc ale swoich jeszcze nie ruszalam :D:P u nas znowu przymrozki Izunia o ktorej jutro bedziesz? wiem ze wystawa od 10 chyba sie zaczyna mam nadzieje ze tu jeszcze zajrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajno ze Wam sie kafle podobaja :) na zywo wygladaja jeszcze ladniej ;) gosciu od kafelek mial dzwonic zeby podac cene ale sie odzywa?!?! ciekawe o co biega wszyscy ci "fachowcy" sa tacy zapracowani widac stwierdzilismy ze poczekamy niech sam zadzwoni moze sobie przypomni a jak nie to widac na robocie nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i połowa weekendu z głowy pogoda miała być ładna i mieliśmy gdzieś doopy ruszyć ale zimnawo i pochmurno było więc poszaleliśmy w domu z wystrojem ;) na jutro niby prognoza lepsza , zobaczymy ... przydałoby się bo aparat mi się "kurzy" w szafce - w domu już napstrykałam :P idem po winko i przed tv poleniuchować spokojnej nocki i miłej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja pozno wrocilam ze szkoly i jestem padnieta jutro tez wyjezdzam przed 7 wiec malo czasu na spanie aaa wy tu o wycieczkach a u mnie dzis jeszcze padal snieg z lekka i ma byc -9st. w nocy....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje wykonanie zadania :p,salon gotowy jeszcze kaloryfery pomalowac i okna umyc a dzis bede zyrandol wielgachny czyscic nie chce mi sie za to zabierac ...bo on duzy i z krysztalkami bleeeeeeee a R ma skonczyc pokoj malej dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) boszzzz dopiero wstalam:Ojak nigdy,bo zemnie to raczej ranny ptaszek i nawet nie pamietam kiedy do tej godziny spalam;) no ale tak chata byla wolna;)bo mlody u kolegi spal:Dgadalismy do pozna-przysnelo nam sie na sofie do7rano,wiec jak sie przebudzilismy to scierpnieci jak cholera szybciuchno myk na gore;)niby na chwile a slipia otwarlismy o 10:30;) ciastek to masz zabawy z tym zyrandolem ;)ci powiem ze do tych mebli co masz do salonu bedzie on swietnie pasowal:)widzialam juz takie polaczenie;)juz bym chciala fotki zobaczyc;)a szczegolnie ten zyrandol bo ja taka sroczka jestem i wszystko co sie blyszczy i mieni to mi sie bardzo podoba:D eternity to poslij fotki ktore porobilas;) euforka te kafle maja ciekawa strukture :)ladne..ladne;) ciekawe jak Izuni na wystawie poszlo ze zwierzolkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) boszzzz dopiero wstalam:Ojak nigdy,bo zemnie to raczej ranny ptaszek i nawet nie pamietam kiedy do tej godziny spalam;) no ale tak chata byla wolna;)bo mlody u kolegi spal:Dgadalismy do pozna-przysnelo nam sie na sofie do7rano,wiec jak sie przebudzilismy to scierpnieci jak cholera szybciuchno myk na gore;)niby na chwile a slipia otwarlismy o 10:30;) ciastek to masz zabawy z tym zyrandolem ;)ci powiem ze do tych mebli co masz do salonu bedzie on swietnie pasowal:)widzialam juz takie polaczenie;)juz bym chciala fotki zobaczyc;)a szczegolnie ten zyrandol bo ja taka sroczka jestem i wszystko co sie blyszczy i mieni to mi sie bardzo podoba:D eternity to poslij fotki ktore porobilas;) euforka te kafle maja ciekawa strukture :)ladne..ladne;) ciekawe jak Izuni na wystawie poszlo ze zwierzolkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i po weekendzie 😭 słonko nam świeciło dziś cały dzień ale i zimno było - po rękach ciągnęło lodem ale doopy z domu ruszyliśmy, zdjęcia pocykane ,nie dużo bo ile można mieć fot ruin ? zrzucę , dopieszczę i zrobię album to poślę linka Ciastek no ładnie poszaleliście z robotą - czekam niecierpliwie na foteczki :) z żyrandolem roboty ale jak piknie będzie kiedy zawiśnie ;) aaaaaaaaale mi się nie chce jutro do roboty iść 😭 no ,ale w lotto jeszcze nie wygrałam :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×