Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka🖐️:) Izunia🖐️:) Euforka dzieki za przepis😘 Wczoraj w wiadomosciach podawali ze w anglii jakis 13 latek zostal tatusiem !!! a mama jest 15 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo prosze :) aaa a spajkowi przeszlo :) bo zapomnialam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladnelam film, super byl ale do kina nie poszlismy, ogladalam kiepska kinowke szkoda no ale przeczytam ksiazke na imieniny zazyczylam sobie trylogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to dzis idziemy do kina ale nawet nie pamietam tytulu cos o hitlerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie zasypalo sniegiem ze hoho teraz szlifuje z corką akgielski...odmiany potem moze na snieg trze pojsc albo ich wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sypie jak tak bedzie sypac to sie predko nie pozbedziemy tej zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo wiem co to za ból mieć wszedzie zakwasy :( jutro beda takie same albo i wieksze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka jak ja usłyszałam pierwszy raz \"walkiria\" to miałam skojarzenie,że to tez o wampirach :D mój się ze mnie śmiał,że ja wszędzie wampiry widzę....no ale Hitler to też wampir,bardzo zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka a u nas ferie się zaczęły :) w \"Plazie\" zrobili dla dzieciaków sztuczne lodowisko i dzieci przez całe ferie mogą za darmo jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka moja znajoma byla wczoraj na tym filmie o Hitlerze-ale nie pytalam czy dobry jest hihi Martoszka ja Cie prosze Ty juz mnie nie strasz bo naprawde jutro z lozka nie wstane,moze przesadzilam wszystkie mnie nie bola-zle i tak chodze jak polamana-bo najgorzej nogi i brzuch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Hugo zeby nie miec zakwasow musisz cwiczyc dalej buehehehhe mowicie wszedzie widzicie wampiry??? hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo...a ile razy w tygodniu masz ten aerobik? ja mam 2 razy i po 2 tyg. dopiero przestalam po cwiczeniach czuc ból mięśni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka moge chodzic nawet 4 razy w tygodniu-ale bym na bank juz z lozka nie wstala:Pchce chodzic 2 razy w tygodniu,czekaja mnie jeszcze 2 tygodnie w bolu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hihi wiem no albo rybka albo ....akwarium;)niema nic za darmo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam prezent na chrzciny :) tzw matę edukacyjna czyli matercyk kolorowy z poprzyczepianymi zabawkami (lustarko,gwiazka-grzechotka,motylek na taśmie elastycznej) a nad tym materacykiem taki pałąk z resztą podoczepianych zabawek i grzechotek,dla prawie 2 miesięcznej dziewczynki powinno być ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia prezent super:) moja znajoma wczoraj urodzila synka:) wykrakalam jej hihi mowilam ze bedzie synek-slicznie w ciazy wygladala Termin miala na 2 lutego-jeszcze pare dni temu ja widzialam i sie smialam ze pewnie na walentynki urodzi hihi wrozka jestem czy co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mma taka mate .. ale Dawidek zacza sie nia interesowac cos okolo 9 miesiaca dopiero .. mam fajna stronke do sciagania filmow , programow , bajek itp .. sciaga expresowo jak kto chce to nagg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina bo my tu same wiedźmy i jak fatum i czary na kogoś rzuciemy to......................;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×