Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mam pytanie ..co znaczy nabijaczki??? bo nie wem za bardzo:| a czytam was co piszecie i nadal mi nic to nie mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabijamy w butelke , posty ludzi iw ogole ahhhaha nooo Izunia zauwazylam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wrocilam z aerobiku i plozylam wreszcie dzieci spac pani co prowadzi ten fitness i nauke tanca dla dzieci i dla doeoslych mowila ze jestkarnawaloey wieczorek ...taka imprezka i powiedziala ze zaprasza....ze jest jedzenie,picie i tacce hihi oczywiscie moje malza zapewne nigdzie nie pojdzie bo to w godzinach jego pracy....a mnie zamej zazdrosnik nie posci chyba ze poszla by kroraz z kolezanek co chodzi na aetobik,bo z tancow nie znam ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mojego Wjeszzce nima z pracy albo duzo klientow albo gdzie zarzązł w sniegu bo znowu nawalilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koffane jestescie, hahaha, zameldowaly mi sie na gg jak na zbiorce :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia memmories ,memmories ... ;):D Martoszka jak zazdrosny to dobrze ;) ale jak nie puści to już gorzej - dasz radę go \"przekabacić\" ;) Ciastek połowę skończyłam !!! :classic_cool: światło mam do dupy więc dokończę już jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy bośmy się wszystkie wytrachały jak tak nakrzyczałaś tutaj że się zepsuło :P to od razu wszystkie poleciały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wystrachały ;) Pudełko podziel się szampanem ! Pestka widzę już napisałaś przepisa ? rany ! a ja do tej szkoły z tymi pierogami będę walczyć :D a pączki w tym roku to ja sobie kupię :P mam dość smażenia po ostatnich , się narobiłam jak dzika śwnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity a co robisz dla Ciastka? :D Mindy no ja zem sie nie zameldowala bo ni mam twojego gygy :( kurdeeeeeeeeeeee noooooooooo nietoperz mi lata na korytarzu :(:(:( boje sie :o dobrze, ze juz nie musze dzis wychodzic nawet duzy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa to co ostatnio robię ;):D nosferatu jakiś na korytarzu mówisz lata ? czosnkiem go ;) cały dzień się zastanawiam skąd ja mam ten dobry humor :P pogoda do bani że nic tylko spać cały dzień , całkiem zdrowa też nie jestem -tu szyknie ,tam zakłuje , gdzie indziej zaboli a mi się micha cieszy jak głupiemu do sera :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Pestka ja pomyslalam o polsim rosole hihi Martoszka jak malz zazdrosny to kocha hihi Mindy juz nawet odp na gg Pudelko napije sie chetnie lampke przed snem:) ok dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zazdrosny...ale oczywiscie nie przesadz :P pestka przepis super abys umiala przetlumaczyc i bedzie ok:) pudelko dzieki za szampana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ juz ^przetlumaczony . musialo byc latwe pewnie bedziemy to pisac na jakims sprawdzianie hihihih .. a chodzi o . pokroj , pomieszaj, przykryj , mixuj gotuj , itp .. pojebanstwoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas dzis beda przepychac rury w calym budynku, mieli byc o 8 pataty jedne a tu ani widu ani slychu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) -2 za oknem !:O Pestka hihi tez sie tego uczylam w zeszlym roku Ciastek belgowie nie lubia pracowac:Pwiec musisz byc cierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na lekcji mielismy temat slubu w Belgii hahaha Kazdy z nas mial opowiedziec jak wyglada slub w naszym kraju-posmialismy sie ,okazalo sie ze muzulmanie swietuja 3 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjechali pany, tak sie zastanawiam czy ja cos powinnam w domu zabezpieczyc czy jak , kiedy oni beda te rury czyscic, sracz zamknelam-klape zatkalam prysznic chiba wsio nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam co jakis czas czy nic nie leci, na razie ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×