Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja tez najbardziej zadowolona bylam z mojej polskiej fryzjerki(takdokladnie to stylistka) tutaj to masakra :o o kazdy kosmyk wlosow zapyta czy tak obciac czy inaczej(a pokazujesz jej zdjecie jakchcesz wygladac) - brakuje im jakiejs inwencji ja moge nie wiedziec ze w danej fryzurce nie bedzie mi dobrze a to fryzjerka powinna cos umiec tez doradzic do rodzaju wlosow i ksztaltu twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedaleko mnie (w innej dzielnicy) podobno jakas laska z Polski otworzyla zaklad fryzjerski musze sie tam udac i obadac mam nadzieje ze to nie jakas \"pseudo-fryzjerka-amatorka\" ale jak nie sprawdze to sie nie dowiem moze nawet przed wyjazdem sprawdze i w razie W w Polsce u mojej Ani sobie poprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma postanowiła skorzystać z okazji,że jest w wielkim mieście (Międzyzdroje hihihi) i udała się fryzjera.Jest brunetką i chciała fryzurke jak ta co o tej parasolce śpiewa,nie wiem jak ona się nazywa.Usiadła na fotelu,powiedziała jak chce.....fryzjerka umyła jej włosy i powiedziała - że umie tak włosy ściąć ale tego nie zrobi!!!!!!!! Skróciła jej tylko trochę włosy,a ta wyszła w takiej samej fryzurze jak weszła,ale za to uboższa o 50 zł!!Myślałam,że się popłaczę ze śmiechu jak mi to opowiadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała,że umie ale nie zetnie i już dopiero jak ta się zaczęła dopytywać dlaczego,to powiedziała że włosy nie nadają się do takiej fryzury,bo potrzebne cieniowanie a najfajniejsze jest to,że ona ma właśnie włosy pocieniowane i na dobrą sprawę to wystarczyłoby tylko tył skrócić,długość przodu zostawić i już fryz gotowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah no to po prostu nie umiala :P moja jedna fryzjerka tez mi raz nie chciala zrobic jakiejs fryzurki bo to nie na moje wlosy bo za cienkie i delikatne a do tej fryzury lepsze grubsze itp no dobra ,pomyslalam ze wie lepiej wiec zrobila mi inna(z radosci pod sufit nie skakalam ale byla oki) potem zmienilam wlasnie na Anie -poszlam do niej zeby zrobila mi podnoszaca nadajaca objetosci trwala a ona zapytala czy koniecznie chce miec takiej dlugosci wlosy i ze trwala raczej im nie pomoze tak jakbym chciala i ze ona widzi mnie w innej fryzurce stwierdzilam ze niech robi co chce -zostawiam jej pole do popisu i sie okazalo ze mozna bylo zrobic mi fryzurke taka jakiej nie zrobila mi stara fryzjerka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowalam-dobrze ze nie scinalam ;)to by dopiero bylo:D Izunia nie zle z ta kumpela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha....też dobre!! Moja koleżanka (z zawodu fryzjerka do tego) poszła do salonu fryzjerskiego,bo chciała czekoladowe pasemka na blond włosach,a sama by sobie nie zrobiła równo.Poszła,usiadła,fryzjerka nałożyła jej farbę na te pasemka i kazała trzymać ponad godzinę!!! gdzie w zupełności 20 min by wystarczyło.Koleżanka nie przyznała się do własnego zawodu,ale na pytanie dlaczego tak długo to fryzjerka odpowiedziała jej że.........rozjaśniane włosy trudno kolor łapią i tak nalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś było lato,ale teraz jakieś chmurki się pojawiają to chyba był ostatni dzień lata,bo zapowiadają ochłodxenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na zmiane slonce chmury i lekki deszczyk troche tez pizga ale zimno az tak nie jest ale zapach powietrza juz naprawde taki jesienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byla prognoza pogody to zagapilam wiec nawet nie wiem jak dlugo jeszcze bedzie cieplej ale pewnie juz nie dlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×