Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahahah Hugolina - ja pieknie pisze ?! :D noooo przyznam ze kiedys strugalam jakies wiersze ale dawno to bylo i juz nieaktualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo nigdy nie prasowalam przed schowaniem do szaf prasowanie odbywalo sie przed zalozeniem :D cos mi odbilo na starosc ostatnio i zaczelam prasowac :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze rtaz dziś pomacham Ja z kolei z tych co prasowania nie lubi,ale nie uprasowanych rzeczy do szafy nie włożę :P Najczęściej pranie z suszarki ląduje na fotelu i nabiera mocy urzędowej....aż wreswzcie do mnie przemówi i wtedy hurtem prasuję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nabijam:D __________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 🌼 ja za to nie lubie jak sa nie pochowane do szafy wole niewyprasowane schowac niz patrzec jak leza i czekaja tym bardziej ze malo miejsca mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mierzylam malemu goraczke!! Ja juz z tego nic nie rozumiem.... ma teraz 37,5 no to Alleluja!!! Bogu dzieki!! Ze tak az spadla?? :) No wiem,nic,tylko sie cieszyc:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...każda z nas czegoś nie lubi.....oczywiście związanego z praniem i prasowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kwiatki dziewczyny:D Mam nadzieje,ze wieczorem nie podniesie sie znowu do 40...bo to by bylo dla mnie juz nienormalne:O Ide teraz malemu jablko oskrobac:D Zazyczyl sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×