Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja mam wanne z prysznicem, ale kapiel to raczej rzadko bo zaraz maz wskakuje do wanny zachecony zapachem i pianka i tyle z sesji pieknosci. a jak juz wpadnie to gadamy az woda wystygnie i maseczka nie zrobiona, nogi nie popeelingowane, stopki nie wypumeksowane. lepiej sie kapac jak maz w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieks za ziolko :) ja tyz mam wanne w ktorej sie przysznicuje zazwyczaj oj juz nie pamietam kiedy sobie ostatnio sprawilam kapiel moze dzis sie skusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do mojego miasta przyjezdza krol i krolowa hihi Mala zostaje w szkole na przerwie obiadowej bo wtedy ida na spotkanie z krolewska para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja dopiero sie dzis dowiedzialam jak oni sie nazywaja hahah czyli kroli krolowa Belgii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objadlam sie tostami:Pale postanowilam ze od jutra zaczne sie odzywiac zdrowo:Dmniej slodkiego wiecej warzyw:)ciekawe ile wytrwam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale az sie boje co tam jest :o chlopaki na razie urzedowali i dzieci same sobie cos tam robily do jedzenia (czasem mam z tym wygodnie bo duzo zrobia sobie same a i one sa dumne ze nie potrzebuja mamy do wszystkiego) pewnie niezle pobojowisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru jednak dzis wiecej tam reka kiwnac :P a jutro pewnie pozno wstane i zaraz bede musiala szykowac sie do dentysty i zanim wroce (to blisko centrum ;) )to juz dawno husbend zdazy wrocic z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×