Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam ponownie :) ja tu tylko na chwile bo musze gotowac obiadek i posprzatac chate :( a przy okazji moze wiecie jak sie pozbyc brzydkiego zapachu z lodowki?? mleko mi sie rozlalo i .......... fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina za stronke 🌼 🌼 The best 🖐️ wstaw do lodowki spodek z soda oczyszczona albo kawa mielona -wciagaja zapachy mozna tez umyc lodowke soda - moczysz gabke ,maczasz w sodzie i myjesz-bezpieczne jesli chodzi o brak chemii i nie zostawia zadnego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo 🌻 kurcze prawie mialabym stonke :( a ja poszlam sie udzielac na innych topikach :( sprawdze ta sode bo kawa chyba bedzie tutaj zbyt slaba. dodam ze musialo sie wylac rano a wieczorem nie zauwazylam i dzis jest drugi dzien :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soda dobra na wszystko no ,prawie ;):D kafelki w lazience swietnie sie myja jak sie zmoczy gabke w occie albo roztworze (nie kazdy lubi zapach) a potem pomacza w sodzie i zaraz na kafelki fugi i rowki mozna dojechac szczoteczka stara do zebow potem tylko gabka z czysta woda albo polac jak jest taka mozliwosc i wytrzec na sucho nie trzeba sie naszorowac (niektore osady sa upierdliwe nawet po kilku dniach ich istnienia) a jak ktos juz naprawde nie znosi zapachu octu to sie miesza rowne ilosci sody oczyszczonej i proszku do pieczenia i gabke moczy sie w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha kiedys namietnie ogladalam w angielskiej tv programy typu \"perfekcyjna pani domu\" i \"jak czysty jest twoj dom\" chlonelam jezyk ;) i wiedze przy okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jest program-niewiem jak sie zwie:P sa dwie kobiety co wpadaja to chalupy a tam bajzel na kolkach:Oi sprzataja i tlumacza im jak czyszcic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie tam napatrze to stwierdzam ze u mnie blysk jest hahaha a tak na powznie to az sie wierzyc nie chce ze ktos ma az tak brudno!!!!moze oni tak specjalnie do progrmu robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina jedna kiczowata blondi a druga w okularach? to jest \"how clean is your house\" i uwierz !ludzie maja tak naprawde w domach !!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kichy mnie bola:Opewnie przez ta mieszanke:Pkapusta,fasolka i slodkie:Pech chyba mi ta dieta nie idzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten program wlasnie ogladalam czasem jeszcze ogladam jak akurat sie nudze i przerzucam kanaly w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ten program hihii no wez hahaha gary od 2 tyg nie myte,w lodowce smrod i wszystko przeterminowane o plesni nie wspomne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio pakazywali studentow mieszkalo 10 w jednym internacie boze jak tam kibel wygladal:Obrrr az mnie czepie noo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina podjadaj jak musisz (po co zyc w stresie -tego mi nie wolno , tamtego mi nie wolno -wszystko wolno tylko z glowa) ale lepiej zaczac juz od rana podejrzewam ze caly dzien starasz sie nie siegac po slodkie i nagle wieczorem Cie dopada slodki glod i wtedy pochlaniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze na wieczor jadlam:P hihi to moja zguba:Otrzeba mi kuchnie na klucz zamknac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i caly dzien bylamtwarda a wieczorem nie wytrzymalam hahaha przywiezli do sklepu jajeczka z czekolady-juz na wielkanoc hihi i sie do nich dosadzilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego programu mam metode na szybkie umycie mikrofali wstawiasz do niej miske z woda z plastrami cytryny albo wcisnietym sokiem albo jakims plynem uniwersalnym do mycia o zapachu cytrusow nastawiasz na najwieksza moc na 3 minuty i zaraz potem wycierasz poki jest zaparowane latwiej wszystkie napryski schodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jaki patent hihi ale nie wysadzi mi mikrofali??na jaka moc trzeba dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina bo nie ma co sie caly dzien bronic przed slodkim a wieczorem sobie folgowac podjadaj cos slodkiego od rana ale po troszke organizm troche cukrow ze slodyczy tez potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miska musi sie nadawac do mikrofali na najwieksza moc i 3 minutki jak sie boisz to po jednej minucie i zobaczysz czy juz starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie tak jest ze jak sie odchudzam hehehe to wtedy nie chudne a jak jem normalnie to samo schodzi heheh ale zmienie troche sposob odzywiania hihi wiecej warzyw mniej frytek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cytryna to nie tluszcz i zaraz ja scierasz a cytrusow w sumie nie musisz dodawac to tak tylko po to zeby zostal taki lekki zapaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×