Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ahahhaha ja raczej też osobno jadam albo pomidory zjem już wcześniej i nie ma co wkrajać albo właśnie nie chce mi się czekać na jedzenie zanim pokroję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio to Danio wcianam :) do tej pory to te serki wszystkie na słodko był :O ale teraz zrobili z waezywami :) i jest np z oliwkami,pomidorem i papryką albo z ogórkiem i czosnkiem pycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze spróbować uwielbiam takie serki w konkretnych smakach, coś jak almette, cz to ma podobny smak? ja kupujw w lidlu ze szczypiorkiem - mniam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danio jest bardziej whmmm....wodnisty? ale w smaku przepyszny i chyba nawet lepszy niż Almette :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania za stronkę 🌼 mmmmmmm narobiły ochoty na serki 😭 ja też w lidlu kupuję ten ze szczypiorkiem (i parę innych dobrych rzeczy można tam dostać ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drinki postawię bo mi stuknęło 19000 |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja jeszcze w lidlu kupuje hmmmm, dziś np mozarelle, pomidory, ogórki, papryki, por, serki z dodatkami, ser żółty, mąkę, kurczaka, mięso mielone i sok z ciemnych winogron i wyszłam ze sklepu jak dromader :/ :D cóż taki nas babaski los :D ps. jogurty takie do picia w dużych butelkach dobre tam maja ale dzis był tylko z limonką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mnie za wielbłąda to facet robi hihihihihihi ja co najwyżej to wyskoczę po 1 czy 2 rzeczy jak mi pilnie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt...troszku ciężej no ale te najcięższe,a mogące poleżeć w lodówce czy jakieś soki to można zawsze na zapas na cały tydzień kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, racja, ale kto za mnie pomyśli w weekend, takie prozaiczne rzeczy jak zakupy :) a mój zabiera autko ze sobą do pracy zreszta ja i tak bym po angielskiech uliczch nie jeżdziła za chiny ludowe i tak zamykam oczy jak przejeżdżamy przez te waskie uliczki a uata z prawej i lewej tak że na lusterka sie jeżdzi :/ a do lidla mam blisko 10 minut pieszo więc krzywda mi sie nie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd już trochę posiedziałam za kierownicą to też często przymykam oczy - jak siedzę po stronie pasażera to wydaje mi się za blisko krawężnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mój jak siedzi po stronie pasarzera to jak kierowca hamuje to on tez jak sprzęgło to on tez tam gdzieś nogami grzebie, w końcu kiedyś zawodowy kierowca w stanie spoczynku i tak biedokowi zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×