Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahah nie no pyty z maila ciastka są nieziemskie hihi po operaccji czy moze zmutowane...nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wiesz co ciastek, wez zwilz te buty i poszukaj grubej butelki w domu, wsadz te butelke w buty na noc, jutro zobaczysz czy sie rozepchnely. wiem ze wszesniej na skorke dobre bylo nasaczyc ja okowita(ale czy to jeszcze istnieje?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scholl robi chyba taki spray,że popsikasz nim but,naciągasz na nogę,a on sprawia,że but dopasowuje sie do nogi tzn rozciąga się tyle ile potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................17 801...................... z lekka przegapione,ale stawiam \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to maa 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 .......🌻 ....... ; ; ; pijtaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dorzucę innych \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehehhehehheh dzinki :):):):) a tak se pzypomnialam kupilam se cien do powiek nivea i nie byl wcale taki tani ale jest superrrrrr normalnie nie sciera sie nie zostaja krechy na powiekach nie sciera sie i ... iii w ogole suiper jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no ja myślę że gdyby mój małż miał jakąś patelnię to na pewno by Ci pożyczył ! ;) hehehe dobry pomysł - po jednej na każdego tzytzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cieni do powiek nivea to jeszcze nie widziałam ja najczęściej używam naszego Inglota :) wiecie,że komplet ich kosmetyków dostała królowa Elżbieta jak w Polsce była!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo z kolorowych nivea też jeszcze nie widziałam ! u mnie rimmel na topie - jakoś tak mi podeszła ta firma i od kilku jak nie od kilkunastu już lat jestem jej wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusz,kredka do oczu o lakier do paznokci tez rimmel aaa...i puder matujacey jeszcze a cienie Inglota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio inne też u mnie goszczą ;) cienie mam jeszcze jakieś \"tutejsze\" ;) lakiery też się zdarzą ale maaaaało bo ciemne lub bardziej kolorowe totylko u stóp - u rąk jakoś naturalniej wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u rąk to na codzień mam jedną warstwę lakieru do frencha rimmela właśnie a jak gdzie wychodzimy albo inna okazyja to robię je porządniej ;) czasem nawet z białym paskiem :D albo innym wzorkiem kurczę jak mówisz Pestka że dobre to muszę się u nas rozejrzeć podejrzewam że w bootsie będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×