Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

poza tym corke juz odchowalam i gdybym miala znow w pieluchach siedziec:Onie to nie dla mnie:Pale skoro Ty sie zastanawiasz nad tym i czujesz ze chcesz miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylil hm to tak nie do konca:Onie bardzo zgadzal sie z tym imieniem:Oi dlatego zarejestrowal na odwrot😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik:D Super decyzja,ja osobiscie uwazam,ze dzieci powinny miec rodzenstwo! :) Moj maz jest jedynakiem i jest bardzo smutny z tego powodu:( Dlatego zawsze chcialam miec dwoje dzieci,hmm,ze nie wyszlo z parka,troche szkoda,ale dzieci sie nie wybiera! Uwazam,ze tylko z wygodnictwa nie chciec drugiego dziecka:O,to troche dla mnie egoistyczne,ale to moje zdanie!:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ebaya jeszcze nie wiemy myslalam nad bizuteria bo mi osobiscie ta nie przypada do gustu a w PL sa piekne niektore zestawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie przekonam do konca dam znac :D ale dokladnie masz lena racje tak jest - wiadomo ze to meczace zajecie :) przynajmniej przez ten pierwszy rok no i kazda z nas inaczej to przechodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja mam dwoch rozrabiakow:D:D:D:D 9 i 4 :) I kocham ich ponad zycie:D A to ,ze niekiedy cos zbroja...to tylko dzieci:P Same pewnie nie bylysmy lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole osobiscie srebro ale tutejsze na mnie szalu nie robi moze dlatego ze mieszkam w malym miasteczku i wielkiego wyboru nie ma, czesto kupuje na ebayu np ubrania :D no i szukalam bizuterii i porazka nic mi sie nie podoba z koleji na polskim allegro jest tego mnostwo ale znowu nie ma opcji przez paypala wiec boje sie troche wysylac tak w ciemno komus pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje przeszlam jak cora byla mala a jak ktos zwie to wygodnictwem-nie obchodzi mnie to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam diabel wcielony podobno :D :P moja tez ma temperament po mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest swietny masz racje mozna kupic np metkowane rzeczy duzo taniej czy kosmetyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik, uwazam jednak,ze z dziewczynkami jest jednak latwiej:) chociaz niekiedy sa bardziej uparte! Ale pewnie tak uwazam,bo dziewczynki nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie bo to wygodne, owszem jade tez do cetrum handlowego jak cos potrzebuje ale ogolnie nie lubie zatloczonych miejsc i czasem wlasnie spojrze na ebaya jest cos biore :) lena czemu zostalas wysmiana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja duzo perfum kupuje z ebaya... ostatnio na lotnisku kupilam moje ulubione,ale nie byly wcale duzo tansze,jak w sklepie! Takze nastepny zakup na ebayu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ten ktos powiedzial,ze ja stac na orginalne rzeczy ze sklepu:D:D:D:D:D Buahahahaha A moje to niby jakie:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiiiiiisu, ale nadajecie! no ale ja to spie :( Martik, ja tez jedno ale chyba bedziemy probowac robic drugie za niedlugo tylko sily troszke trza pozbierac ;) Hugolina, a dziwisz sie ze twoja panna rozgadana? Ja nie :p :D:D:D Lena, 🖐️ aha, hugolina po ci sie nalezy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz kupilam sobie perfumy dokladnie jak tu przylecialam ale chyba byly rozlewane tak mysle bo nie trzymaly zapachu jak powinny, tak trafilam. potem jak sie skonczyly kupilam te same w bootsie i roznica byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×