Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stasiek

07.07.07 moz jakies relacje w wczorajszego dnia

Polecane posty

Gość stasiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
relacja z większości ślubów w Polsce: P A D A ł O !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wlasnie pogoda to sie im wszystkim nie udala, u mnie nie padalo ale strasznie wialo i nie bylo tak cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
ciekawe czy rzeczywiscie te osoby wzięły ślub z miłości czy z "mody", bo fajna data i w ogóle... się zobaczy po kilku latach... w statystykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiek
serio az tak chujowo bylo?? mnie nie ma w pPolsce wiec nie wiem jaka pogoda byla ale przeciez to miala byc tak szczesliwa data:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam slub
7.7.7 nieze wzgledu na szczescie czy daty, tylko tk bylo nam wygodnie, wiec w dupe wsadzcie sobie swoje pseudodocinki zazdrosnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfs
w moje okolicy wcyhodziła za mąż dziewczyna bardzo duza impreza na na 250 osób.....niestety o 18.00 w kierunku ich domu jechało 7 jednostek strazy pozarnych poniewaz maja firme : bardzo duzy rodzinny zakład stolarkis który sie palił......albo ktoś podpalił ..tego nie wiadomo rezultat był taki ze męska częsć rodziny panny młodej spedziła wesele przy pozarze:-( naprawde szkoda mi było dziewczyny bo tyle przygotowan a tu najbareziej liczacys ie gosice ( wujkowie, kuzynoiwe, dziadek) musieli opóscic wesele tuz po obiedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×