Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorrkka

Możliwe mini

Polecane posty

Gość Dorrkka

Hej, ostatnio mój chłopaknamówił mnie na kupno mini. Długo petraktowaliśmy długość. W końcu zgodziłam się na 40 cm. Jak ją założyłam, to i tak czułam się nieswojo. Siedząc, cały czas się poprawiałam, miałam wrażenie, że mi widać kolor majtek. To była najkrótsza spódnica, jaka kiedykolwiek miałam. A wy jaką długość minimalną u siebie dopuszczacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfvhfff
powiem tylko tyle nosze mini, ale nie paski tzw... a tobie powiem tylko tyle nie pozwól facetowi żeby Cię zmuszał do noszenia czegoś co Tobie nie odpowiada. Uwierz mi wiem co mówię... niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Łeeee 40 cm to nie mini :D Ja nosze takie wlasnie "paski" 28- 30 cm maja. No ale do takich dlugosci trzeba miec odpowiednie nogi. A i niesugerujcie sie nickiem ze gaci nie nosze do spodniczek :P Nosze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
moje tez maja 28-30cm i sie nie stresuje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja najkrótsza
ma też 32 cm. Ale nie zakładam jej na miasto, tylko na spacer albo na wakacje. Jak pojedziesz nad morze, to z taką długościa nikogo nie zaszokujesz. Ja się przestałam wstydzić, bi mąż mówi, że mam świetne ngi :-) A powiem wam jeszcze, że nieraz noszę ją bez majtek. Jak do tego założę moje sandałki na 12cm szpilce, to nie ma faceta, który ny się za mną nie obejrzał. Tylko żaden nie domyśla się, że parę centymetrów nad rąbkiem spódniczki... Mojego misia bardzo to kręci, mnie zresztą też :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety po urodzeniu dziecka musiałam pożegnać się z mini, bo \"popsuły\" mi się nogi. Zadowalam się spódniczkami przed kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje mają około 32 cm
40 to w sumie całkiem długa spódnica ;) Jeszcze zależy ile masz wzrostu, ja 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40cm to nie mini. Ja w takich chodzę do pracy (w biurze). w tej chwili moja naje najkrótsze to ok. 30cm. Jedną mam dżinsową. Zdaeza mi dię. niej wyjść na miasto, bo jest bezpieczna, tylko trzeba uważać przy siadaniu :-) Onna jest rozszerzana. Ta się nadaje tylko na wakacje, bo tylko nad morzem nie wzbudza sensacji. Mam jeszcze jedną, bardzo lisieaną, ozdobną. Zakładam ją tylko w domu z mężem, bo poza tym nadawałab dię tylko na wiejską dyskotkę. Tak, jsk jedna z moich poprzedniczek przyznaję się, że czasem nie mam nic pod spodem :-))) Po pierwszych oporach Okaało się, że nikt nic ni widział, więc jest Ok. na te wakacje mam plan: kupiłam sobie 25 cm spódniczkę! To będzie niespodzianka la męża. Przyznam, że trochę się stresuję, ale no risk, no fun :-) Życzcie mi odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goła picz/ka też bedzie modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka1999
najlepsza to taka 30 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja najkrotsza-32cm, z tym ze ja mam 174cm wiec dluga nie jest. i nie jestem nastolatka a po 30 ;) lubie ja i na lato i do grubych rajstop jesienia. jest szara, bawelniana i pasuje i tak i tak. nie mam stresow, przywyklam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy 40cm to dużo, bo nie mierzyłam swoich. Dla mnie norma na co dzień, czyli do pray to do połowy uda. U nas nie ma dess codu i pracuję w biurze, więc mogę pokazać npgi :-) na prawdę to w pracy zaszalałam raz. To był ostatni dzień w poprzedniej firmie. Był upał. Założyłam wąską, elegancką spódniczkę, nie żadną tam plisowaną plażówkę. Tylko, że ledwo zakrywała pośladki :-) Do tego biała bluzka, czółenka na szpilce. Niech widzą, co tracą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie online http://kusastore.pl znalazłam boską spódnicę mini. Ma 38 cm i według mnie to jest idealna długość. Jest koloru liliowego, uszyta z aksamitu bawełnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby zakrywala posladek 2-3 cm i oczywiscie pelna kontrola podczas np. Schylania sie czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No po to jest mini zeby zakrywalo ledwie pupe. Inaczej to nie mini tylko spodniczka. Jak masz zgrabne nogi to im krotsza tym lepsza. 40cm to maja matka nosi do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie swoja na tylek wcisnelam i z ciekawosci sprawdzilam 28cm. Fakt jest mega krótka. Ale wlasnie taka ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski teraz nosza szorty co im 10cm posladka widac, a ty sie martwisz o dlugosc mini. Przeciez tylka spod nie widac, no chyba ze wchodzisz po schodach albo nachylasz, wiec pamietaj zeby majty nosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 26, ale nosze ja tylko do klubów bo tam nie mam stresu ze niechcacy cos odslonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja najkrótsza jaką noszę ma 25cm i śmiało kładę do niej pończochy... Mam też takie 20 cm ale to na specjalne wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na zakupy do : https://na.ebutik.pl/af1545uf327. Szybka wysyłka, niskie ceny. Gratis od 150 zł. Darmowa dostawa. Sukienki, Spódniczki, spodnie, czapki, bluzy, kurtki, buty i wiele innych rzeczy w mega niskich cenach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×