Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kama mama79

Mydełko dla noworodka

Polecane posty

Gość kama mama79

Czy jest w naszych sklepach mydełko dla noworodków (coś jak by na wzór szarego mydła) bez żadnych środków zapachowychi chemii itp? Moje pierwsze dziecko było uczulone na wszystkie najlepsze znane mi mydełka i płyny, a drugiego nie chcę już nawet na początku myć szarym mydłem. Zalecenie pediatry się sprawdziło, ale jakoś szare mydło...dla bobaska. Macie jakieś propozycje? chętnie spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama mama79
No jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a normalne mydełko Bambino? Ono chyba jest najmniej uczulające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A moze sprubuj plyn do kąpieli Oilatum, Ja synka tylko w tym myłam, skóra jest już nawilżona nie trzeba dodatkowo dziecka smarowac Mydelko tez jest z tej seri jeśli bardzo Ci zalezy na mydelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
ale to mydelko z ?Oilatum strasznie smierdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, śmierdzi jak złe :D ale skórka po nim świetna jest, fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydelko oitalu jest bardzo dobre, podobnie jak emulsja do kapieli Ale polecam także serię Skarb matki: jest tam i mydełko w kostce od pierwszych dni zycia, jak i mydlo w płynie do stosowania od 1 miesiaca. Seria dla alergików jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama mama79
istraa napisz mi coś więcej o tej serii, bo jej nigdy nie widziałam. Oilatum płyn stosowałam, bez efektów. Dopiero po 3 mcu mogłam go uzywać. bo już skóra się polepszyła po kąpieli w wodzie z mąką ziemnaiczaną i myciem szarym mydłem. beee, nie chcę powtórki, więc szukam czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×