Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shake your pupka

Akcja-zgrabna pupa !!!!! cos na styl J Lo

Polecane posty

Gość shake your pupka

witam kochnae panie te po plastyce te przed jak i te wciaz zastanawiajace sie nad zmiana wygladu... Ja marze o okraglej pupie i jedrnych posladkach :) Czy ktoras z szanownych pan wie cos na ten temat? ile kosztuje zabieg na czym konkretnie polega i gdzie sa jacys zetelni fachowcy:) dziekuje za kazde info!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shake your pupka
No to dalej ludziska nie ociagac sie!!!!!!!!! i nie kazac mi szukac temetu w archiwum -bo nie ma.... sprawdzalam.... :) Moze sa tu lakarze, spacjalisci ???? kurde nikogo kto wie gdzie i za ile mozna wykonac taki zabieg????? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
był juz taki topic na plastycznej.. zabieg polega na włożeniu w pośladki implantów silikonowych (jak w piersi) tylko chyba wytrzymalszych bardziej.. nie lepiej poćwiczyć trochę i mięsnie wypracować - będzie lepiej niż u j.lo która fakt, ma tyłek jak szafa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie to sa cwiczenia ja zakładałam juz podobny topik i nikt mi nie napisał jak wyglądają cwiczenia na powiekszenie posladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
zaczynasz od abs buns, możesz zwiększać ilość ćwicxeń po kilku tyg. a najlepiej na siłowni - na przyrządach.. instruktor ci powie dokładnie jak masz cwiczyć i na ktorym sprzęcie i tyle. no i kilka miesięcy musisz ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shake your pupka
Ja nie wiem w kogo Wy sie bawicie w psychologow czy mame i tate?:) ja sie pytam konkretnie ,konkretnych ludzi na odpowiednim tematycznie forum !.ile kosztuje zabieg 2.na czym polega 3 ewentualne namiary na specjalistow -nie amatorow :):):):): naprawde dziekuje za rady typu "kup sobie karnet na silownie ,pogadaj z instruktorem" :D ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
to było na natashy bo zapytała o ćwiczenia nie od ciebie:O jak widzisz, większość kobiet ma wszystko ok z posładkami i nie musi ich poprawiać - nie poprzewracało im się w dupach jak tobie (także dosłownie) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shake your pupka
matko..... to juz jest przegieci epo jaka cholere wchodzisz istotko w moj topik, albo po jaka go komentujesz skoro ani ciebie nie dotyczy problem ani nie interesuje??????/:D:D jak pewnie zauwazyles/las ludzie maja rozne zmartwienia ....... jedni sa zdradzani drudzy za mocno kochani Jedni cierpia z powodu waskich ust a inni malych piersi...... Odnajdz siebie ....gdziekolwiek -ale stad spadaj !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
becouse.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnym ćwiczeniem sa wypady nogą do kąta prostego ze sztanga lub obiążeniem, ale najlpesze efekty daje sztanga na barkach. póżniej z tą sama sztangą przysiady. pupka slicznie sie kształtuje. jeśli nie macie możliwości w siłowni tego robić to może porozmawiajcie z kolegami, bratem?:p, znajomymi żeby wam pozyczyli obciążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkak
Kurczę, no pupę to ja bym chciała jakąś lepszą. Nie, zebym miała z nią problem estetyczny, zawszeć lepiej mniej niż więcej centymetrów, ale ja nie mam na czym siedzieć. :( :( :( I boli, kobity nie macie pojęcia, jaka to tortura siedzieć na czymś twardawym. No i portki mi lecą, noszę szeroki pas bo mam nadwrażliwe jelito i lubię luz, więc czasami przelatują mi przez biodra i nie mają się na czym zatrzymać. :( :( Na siłownię chodzę, ale jakoś nie pomaga, mam mięśni coraz więcej, a coraz mniej miękkości. Ale silikon???? Nie, w życiu. Na tym to dopiero musi się źle siedzieć. Nie, taką opcję wykluczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silikon w tylek
Lepiej tego nie robic! Jak sie pierdnie to jest duze ryzyko rozerwania - to wyniki badan instytutu w Stanach Zjednoczonych. Za to silikon dobrze rozprostowuje zwoje na mozgu, buahahahaha :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest masa ćwiczeń, które w tym pomagają, a jeśli w domu, to przysiady. Ja jak zaczynałam, to włączałam YouTube i tam jest sporo ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×