Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

jak myślicie co to za zachowanie te smsy ??

Polecane posty

w sobote pojechal nad morze z ekipą swoją w miejsce gdzie bylismy razem ..i pisal do mnie po 7 smsów dziennie ze : kochanie wrocily mi wspomninia,moglismy tu byc razem , moglismy zyc dalej razem.. W kazdym smsie pisal ze wrócily mu wspomnienia... wczoraj nad ranem ostatni sm 4 rano ze jest strasznie pijany -i od tamtej pory nic... nioe jestesmy razem pol roku ale chyba wciaz sie kochamy .... jak myślicie czemu nie pisal wczoraj ,MARTWIĘ SIĘ O NIEGO....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze milczy bo jest zly troche na mnie ze tak to wyszlo iz nei jestesmy razem albo 2 opcja : sprawdza jak zarreaguje jak nie bedzie sie kontaktowal juz sama nie wiem ..po tych smsach byl owidac ze jest muz zal ,zwracał sie do mnie kochanie .. jakie jest wasze zdanie ??/ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o gg
za sms o 4 nad ranem dostalby "wiazke" :O poza tym jak sama piszesz byl pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
dlaczego sie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-(( ale jakei jest twoje zdanie ? bo to jest bez sensu ze nic nie pisze? pisząc uprzednio po 7 smsów.... jezuu Ja z tym chlopem sie wykończę !! proszę o opinie a my tak pisalismy do siebie pózno w nocy ,ja do Niego również nieraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nam się nie ukladało i to dosc mocno.... ale wciaz sie kochalismy i nawet spotykalsmy ( i byl nieraz sex) On od tamtej pory z nikim nie byl ,ja tez... no i tak bez sensu to wszystko jest :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
odpiasalas cos mu na te smsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja se myślę
że: 1. owszem wróciły wspomnienia i w chwilach słabości napisał to co napisał po czym stwierdził,że to tylko chwilowe i nie wiedział jak się z tego wytłumaczyć więc napisał,że jest pijany i miał nadzieję,że się domyślisz 2. przez cały czas chlał i pisał to co pisał a jak wytrzeźwiał zrobiło mu się głupio i przestał pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ze wczoraj napislam cos chamskiego .... mimio ze mnie nie zdradzil cos mi odwaliło i mu napisalam zeby uwazal bo teraz laski są pozarażane i mają rozne syfy ! :-(( Cos mi odwlailo mimo ze nigdy mnie nie zdradzi lto jest adoratorem i koneserem kobiet :-(( wiec mozesie obrazlił ?? jak myslisz..... a w 2 smsie mu napisalasm ze pracuje mam odpowiedzialne stanowisko ,kupuje psa ,przeprowadzam sie -itd -czyli normalnie.... on ma tel na pewn ona abonament ...Brakuje mi teraz jego i tych jego smsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
jesli ci nas nim zalezy to przestan grac.... przesadzilas z tym smsem.... napisz do niego czy wszystko wporzadku.... czy to co pisal do ciebie bylo szczere... zobaczysz co odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale On to pisal na trzeżwo te smsy ze wróciły wspomnienia byly rano i to kilka z rzędu .... a On jak pije to mi zawsze pije ze jest pijany ,nawet jak bylismy parą mi pisal ze pije no ale fakt facet jest dumny i honorowy wiec chyab potem pokapowal ze pisał mi : kochanie ,wrócily wspomnienia ,wiec chyab zebym nei czula sie pewnie postanowił wystopowac ...i mnie przetrzymac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
po co gracie ze soba... jesli sie kochacie to szkoda zmarnowanego czasu na takie podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
on zrobil pierwsze kroki dlaczego Ty nie odpowiesz na nie tak jak czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisał bo stosuje wobec ciebie typowy szantaż emocjonalny na zasadzie: \"Pozawracam jej dupe smsami że kocham, że tęsknie. Ostatni będzie brzmieć kochanie ktoś domnie celuje z 10merowej armaty, i pyk-ciszaa\" A tym masz się zamartwiać :-) To troche przypomina końskie zaloty tyle że drastyczniejsze Pewnie gdzieś się bawi teraz z kumplami a ty głupia się zamartwiasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaaaaaa ---- no wiem ze przesadzilam :-( .... poczekam moze do jutra albo do wieczora i mu napisze .... tak zalezy mi na Nim ...... :-(( wiem na 100% ze to co pisal bylo szczere, bo On nigdy nie kłamie ..jaka ja durna jestem ....mógł przeciez nic nie pisac ..:-( a jak napisal to poczułam sie pewnie i wymyśliłam z tym sexem..... sama chyab nie wie mczego chce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
to po co chcesz czekac?? wieczorem to moze nie byc trzezwy... lepiej teraz napisz cos NORMALNEGO do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem.. ...
znalazl juz sobie inna d*pe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez własnei chyba jest to szantaz....plus to ze sei wkurzyl tym moim smsem no i MASZ RACJE ze na bank sie świetnie bawi z kumplami a ja sie zamartwiam :-( Te baby to jednak durne i glupie są ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam ze będę ten jego wyjazd tak przeżywac :-( ten wyjazd nad morze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
chamskim smsem:( jesli ci na nim zalezy to sie odezwij i zachowuj normalnie. szkoda ze mu czegos milego nie odpisalas. jestem zdania ze facet jeszcze cos do ciebie czuje, ale jak tak mu wyjechalas to pewnie pomyslal ze tobie juz przeszlo i ze go nienawidzisz. nie warto grac jesli chodzi o uczucia, bo nic wtedy nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
skad wiesz ze na bank sie dobrze bawi... a moze co chwile sprawdza czy do niego nie napisalas.... meczycie sie na wlasne zyczenie :/ nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
ja bym napisala ze moze to dziecinne ale zrobilo ci sie przykro ze jest w waszych miejscach bez ciebie, ze mialas zly dzien i cie ponioslo, a tak naprawde nie chcialas go urazic. a jesli ci nie zalezy to nic nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
czemu ty sie martwisz ze ci nie odpisze? jak ci nie odpisze to nic z tego nie bedzie a ty jesli ci na nim zalezy nie ebdziesz sobie wyrzucac ze cos zepsulas. bedziesz mogla sobie powiedziec - to nie moja wina. a co jesli odpisze cos milego? nie warto sie zamartwiac. zobacz napisal ci takie rzeczy, napisal "kochanie" i ze teskni a ty i tak nie dowierzasz. cokolwiek napiszesz nie boj sie ze sie zdradzisz z uczuciami, wszystkiego mozna sie latwo wyprzec w razie potrzeby. oczywiscie nie przesadz i nie ponizaj sie ale watpie bys ty sie mogla ponizyc jestes typem az za bardzo honorowej dziewczyny, ktora boi sie okazac uczucia zeby sie nie zblaznic, jesli facet ich nie odwzaejmni. zupelnie jak ja kiedys. i o malo przez to nie stracilam mojej wielkiej milosci. na szczescie w pore poszlam po rozum do glowy. uszy do gory - mozesz tylko zyskac:) kto nie ryzykuje szampana nie pije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
pisz tego smsa i to juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
tylko sie nie nastwiaj ze po twoim smsie od razu napisze cos rownie milego jak to wczroajsze "kochanie", jak mu przytarlas nosa:) to musisz dac mu teraz chwile czasu. pewnie odpowie ci czyms neutralnym na wszelki wypadek. ale sam sms bedzie znaczyl ze mu zalezy:) no i moze odpisac ci nie od razu ale przynajmniej za kilka godzin,w sumie ty tez dlugo milczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
PISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
nie kombinuj za duzo, napisz cos milego od siebie po prostu. w koncu zrobil pierwszy krok. dziewczyno widac jak na dloni ze sie kochacie i kazde sie boi to pokazac. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×