Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

jak myślicie co to za zachowanie te smsy ??

Polecane posty

Gość jaajaaaaaaa
nie wymyslaj tylko pisz tak jak czujesz- niezbyt wylewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przesadziłas z tym ---masz 100 % racji ...ja nie pisalam do Niego od piatku az do niedzeli a on caly czas po 5,6 smsów nawet z trasy :-(( to wize ze on przyjał podobną taktyke....ale nic pisze wiem ze On szybko nie odpisze. ...:-( ale coż no moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
to napisz cos milego. moze przypomnij mu cos fajnego z waszych wakacji w tamtym miejscu w ktore pojechal? niech wie ze ci sie tez przypomnialo. no i badz mila, co ci zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
a wiec? co napiszalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poszlo ,wlasnie wyslalam ...teraz bede pewnie czekac na oddzew :-(( jaka ja durna jstem....nie moglam napisac od razu wczesniej cos normalnego ? :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje ze przesadzilam z tamtym smsmem ale zrobilo mi sie przykro ze pojechal beze mnie,Ja wlasnie wrocilam z pracy ,u nas leje deszcz,jak sie bawisz ? - taki sms mniej wiecej narzie nie opdisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
troche za slaby... odpisze rownie oficjalnie jak Ty i do niczego to nie doprowadzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
daj mu troche czasu, urazilas meska dume. zachowuj sie normalnie po prostu. jesli chcesz sprobowac z nim znowu byc to zobacz jak sie bedzie zachowywal. nie nastawiaj sie na nic, nie gorackuj, powinno byc dobrze. no i pamietaj ze juz przeprosilas ze tego bardzo niemilego smsa, wiec sprawa tego smsa powinna byc zamknieta. jesli by sie wyglupil i napisal cos niemilego to odpisz po prostu ze ci przykro ze cos takeigo napisal i ze zyczysz milej zabawy i zamilknij na troche. nie wiem na ile facet jest dojrzaly, moze bedziesz musiala dac mu czas na przetrawienie sytuacji. ale sadze ze bedzie o ciebie, o was walczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
a ja pomsylalam ze za mocny:) wiec pewnie jest w sam raz:) to ze jest jej przykro ze pojechal bez niej w tamte miejsca jest bartdzo mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
ile on ma lat, bo rozumiem ze ty Cameron masz 22? przypominacie mi mnie i mego meza sprzed jakichs 8 lat (o mamo to juz tyle czasu! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaaa ----nie byl oficjalny dalam smutna buzke:-(( ze beze mnie i napisalam ze wnasze miejsce kiedys pojechal .... juz chyb niedlugo zwariuje NIC nie robie tylko chodze i mysle !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
ale ona go nie przeprosila za tego smsa, mam racje????? napisala tylko ze wrocila z pracy i jak sie on bawi? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
aa ok nie zrozumialamm... w takim razie sms ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
na szczescie napisala:) wiec chyba nie jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
no to czekamy na odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
w miare cierpliwie czekamy bo nie wiemy na ile pan poczul sie dotkniety:) ja zaraz wychodze z pracy do domu, zajrze tu jutro, bede pod nickiem Madlena. Cameron a on jeszcze jest na tym wyjezdzie? jesli jest to moze szybciej napisze jak alkohol doda mu odwagi. nie uwazam ze to cos zlego, po prostu czesto po alkoholu z ludzi wychodzi to co naprawde czuja, bo przestaja sie kontrolowac. najlepiej oczywiscie pracowac nad wyrazaniem uczuc bez wspomagaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
moze latwiej, ale malo subtelnie. ale co kto lubi oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
ja na razie jeszcze jestem... ale tez zajrze jutro ja sie nie doczekam ;) zgadzam sie ... moze odpisze dopiero jak zadziala alkohol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
jaajaaaaaaa - chyba mamy podobne doswiadczenia:) Cameron jestes? cos zamilklas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisal mi !!!! :-)) sms: ze wlasnie wjezdza auterm na prom i płyną do Szwecji i ze nieraz czuł ze nie byl dla mnie najwazniejszy .Buzka taki sms rzeczywiscie oficjalny no ale bynajmniej sie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
ooo to dobra wiadomosc:) co mu odpiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie czuł sie najwazniejszy;)? musicie sobie to wyjanisc. bardzo niemiło czytało mi sie wywiad z kapusicnkiim jak upupiał siebie i słodzil byłeji obencje:O dla takich facetów nie mam szacunku.. w koncu oecna bedzie mu myc tyłek a nie była... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
a jak bylo naprawde?? mial racje z tym co czul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
dlaczego oficjalny? ja bym tak nie powiedziala, wrecz przeciwnie. przyznal ze nie czul sie najwazniejszy dla ciebie, to duzo mowi. czyli chcial zawsze czuc sie bardziej przez ciebie kochany. moze mu napisz ze to dlatego ze nie potrafisz zbyt dobrze wyrazac uczucia. i ze zawsze liczylas na jakas zachete z jego strony:) no nie wiem moze cos w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzilas z tym
cameron - przepraszam, nie bede ci juz nic sugerowac. po prostu pisz co ci serce dyktuje. moge napisac co moim zdaniem on mogl chciec przez to powiedziec ale postaram sie juz nie mowic co mozesz napisac:) sprobuj tylko nie interpretowac wszystkich jego smsow na niekorzysc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
moze napisz tak jak mow "i przesadzilas z tym" bo to chyba prawda... nie wiem ale odpisz cos koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co napisac ....w sumie musze to przemyślec to jest taki jego wymysł bo mialam kupe znajomych i kolezanek ale przesadza i wyolbrzymia troszke....a BYŁ dla mnie najwaznijeszy naprawde byll nie wiem po co mam pisac tak od razu moze potem :-(( bo nie wiem ..no co mu napisac zreszta on jest teraz na promie i napisal : Buzka wiec moze teraz lepiej nie tylk opotem ...albo lepiej jzu teraz napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaaaaaaa
kurcze widac ze sie kochacie.. szkoda to tak zostawic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×