Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wikirikitollywiki

depilacja???

Polecane posty

Gość wikirikitollywiki

Jakich kosmetyków w tym celu używacie? Które według was są najlepsze? Wpisujcie takie, które nie podrażniają skóry i dają długotrwały efekt. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiodę cię
nie ma takich cudów. ja już wszystko wypróbowałam i żyletka jest najlepsza, niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikirikitollywiki
Czyżby nikt nie używał kosmtyków do depilacji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulit musi zniknąć
ja od roku uzywam plastrów z woskiem wg. mnie są super.. fakt boli okrutnie, ale to tylko chwilowy ból, a włoski naprawdę wolno odrastają. ja zamiast rozgrzewać w dłoniach robię to suszarką:P teraz kupiłam wosk z joanyy 'sensual' + gratis olejek przeciw podrażnieniom i jestem b. zadowolona:))) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety zdaję się tylko na moją kosmetyczkę, na produkty dostępne w sklepach jestem uczulona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 28
a ja sobie kupuję wosk do depilacji taki z rolką na allegro, do tego paski, podgrzewam wosk, przykładam pasek, odrywam i mam super nóżki, kiedyś chodzilam do kosmetyczki, ale nauczylam się to robić sama i mam duże oszczędności. robie to regularnie od roku i wloski są coraz słabsze, a jak akurat są w fazie średniego wzrostu czyli są włoski, ale na wosk za krótkie, a chcę pokazać nogi to biorę jakikolwiek krem do depilacji (przetestowałam już ich wiele i każdy daje taki sam efekt), żadnych żyletek, bo to niweczy całą depilację woskiem i walkę z włoskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×