Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość istotne pytanie do facetów

Panowie, czy trądzik dyskwalifikuje u Was dziewczynę?

Polecane posty

Gość istotne pytanie do facetów

Proszę powiedzcie szczerze. Moja przyjaciółka ciągle się żali, że przez pryszcze nie ma faceta- mówię, że to nie prawda, bo nie wszyscy patrzą na to czy ktoś ma pryszcze czy też nie. Panowie wypowiedzcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
ja gdy mialam tradzik to rzeczywiscie mialam mniejsze powodzenie u facetow. ale moze bylo to spowodowane nie tyle tradzikiem co mniejsza akceptacja wlasnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki faaacet
U mnie tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrednyyyyyyyyyyyy
A kto normalnych chciałby mieć dziewczyne z podgnitą twarzą? :o Fuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście okropni
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurouni
jezeli dziewczyna mi sie podoba to tradzik lub slady po wyleczonym tradziku mi nie przeszkadzaja ps. sam nie mam tradzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4te_
Cześć, co prawda jestem dziewczyną, ale mam coś do powiedzenia w tej sprawie ;) Mam trądzik i... mam chłopaka. Wcześniej owszem, raczej nie przysparzał mi atrakcyjności, ale przynajmniej jeśli już ktoś się mną interesował to mogłam przypuszczać, że nie widzi we mnie jedynie ładnej laleczki, zresztą nie trądzik byl główną przyczyną moich miłosnych problemów. Mój chłopak też go ma, ale niewiele, poza tym o siebie dba (nie tak jak większość facetów, którzy uważają to za niemęskie) i bywa, że wymieniamy się ze sobą doświadczeniami, czy jakimiś radami w tej sprawie. I to on mnie zawsze pociesza jak nie mogę patrzeć w lustro ;) W tej chwili się leczę i wyglądam o niebo lepiej, a mój chłopak mnie w tym dopinguje, pomaga, radzi. I sądzę, że jeśli komuś się taka dziewczyna spodoba i będzie o niej myślał na serio (a nie jako miłej i krótkiej przygodzie) to to nie ma znaczenia, a chłopak który mówi, że u niego to dziewczynę dyskwalifikuje jest albo powierzchowny, albo nigdy nie interesował się poważnie żadną dziewczyną. A zawsze można to jakoś lekko zamaskować, umalować się, przypudrować i wygląda to nieco lepiej. A znam dużo dziewczyn z gładką buzią brzydszych niż nie jedna z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4te_
Może należy dodać, że nie jestem i nie czuję się brzydka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem facetem
a sama nigdy nie miałam trądziku i brak mi własnych doświadczeń, ale... wczoraj jechałam autobusem, niedaleko mnie siedziała dziewczyna ..raczej ładna, z PRZEPIĘKNYM , trochę zadziornym uśmiechem i ... z dużym trądzikiem. Obok siedział chłopak, przystojny..nie mógł od niej oczu ..i rąk ;) oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4te_
Panie za niski- nie widziałeś mnie to nie oceniaj. To że masz kompleksy nie znaczy że inni muszą je mieć. A mój chłopak to typ południowca i wyobraź sobie, że jest przystojny. Ale rozumiem, że w Twoim ograniczonym umyśle się to nie mieści. Albo osoby z trądzikiem kojarzą Ci się z zapryszczonymi i nie dbającymi o siebie nastolatkami. Znam i takie osoby i co do nich wszyscy są zgodni, że są brzydcy, ale nie można generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie trądzik nie
dyskwalifikuje dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośtam ble ble
A może jak ma trądzik to oznacza, że trudno się go pozbyć? Myślisz że jak sobie kupisz tonik i go użyjesz to problem przestaje istnieć? Gówno prawda. Uwierz nie takłatwo się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie dyskwalifikuje. Trądzik to tzw. zachciewajki. Jak dziewczyna będzie regularnie uprawiać seks, zwłaszcza orolny to zniknie. A że jestem człowiekiem z natury życzliwym - jak widzę dziewczynę z trądzikiem chciałbym jakoś jej pomóc.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.
jak bys wiedział, jak czasmi osby z tradzikiem dbaja o siebie...Tu nie chodzi i higiene. Ja miałam całą buzie we wrzodach, bo mam gronkowca. Ciezko go wytepic. Mój chłopak i tak mnie kochał i nie zostawił, ale fakt, ze jak mam pryszcze faceci się mną interesują, ale jak nie mam...to nie mogą ode mnie oczu oderwac, ale tradzik a tradzik, to tez róznica, bo ktos moze nazywac tradzikiem 5 pryszczy, a 2 ma wysypana cała buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Jak ja patrzę na to jak moja przyjaciółka spędza tyle czasu na dbanie o swoją skórę i chodzenie do dermatologa, to żal mi się robi, że ja nie mogę jej pomóc:( Zawsze staram się ją wspierać w tych zmaganiach. Chciałabym żeby uwierzyła w siebie! Uważam ją za ładną dziewczynę, a ona ciągle mówi, że wygląda okropnie:( Czasem naprawdę ją wysypie, ale to nie powinien być powód żeby się zamykać w domu. To bardzo sympatyczna i dobra dziewczyna i żal mi, że tak się męczy i nie potrafi zaakceptować samej siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Rzeczywiście szkoda dziewczyny. Może jednak mój sposób byłby skuteczny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem
tez mam kupe pryszczy na twarzy (rówież gronkowiec) i jakoś dziewczyny uciekaja ode mnie jak najdalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem
a podobno wygląd sie nie liczy, inteligencja, poczucie humoru i inne bzdury ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×