Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olinienia

Kolczyk w języku?? poradźcie szczerze!!

Polecane posty

Witam was wszystkich mam kilka pytań związanych z kolczyiem w języku mozecie mi pomóc odp. na nie? z góry dzięki 1. Czy długo jest język spuchniety? 2. Czy mocno to widać? ( mama nic nie wie o tym planie ale jak sie dowie to kaze wyjąć wiec rozumiecie) 3.Jak długo sie goi ? 4. No i te najczęstsze i najgłupsze \'\'czy boli?\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk jest spuchniety przez 1-2 dni -ja tak mialam. uczucie jakby w buzi bylo pelno ziemniakow. kolczyka widac jak mowisz, smiejesz sie z otwarta buzia. a jesli chodzi o opuchlizne. to jest troche inna wymowa. wiec da sie zauwazyc. jesli kolczyk wyjmiesz to dziurka w ciagu w krotkiego czasu zacznie zarastac. przez pierwsze kilka dni trzeba plukac jame ustna dentoseptem, zeby miedzy innymi opuchlizna zeszla, i przez okres ok 2 tyg nie jesc ostrych potraw. jezyk nigdy sie nie zagoi na tyle zeby dziurka nie zarosla. ja wyciagnelam swoj kolczyk po 2 latach na chwil kilka i pozniej byly problemy z ponownym wlozeniem. samo przebicie nie boli poniewaz jezyk jesc scisniety szczypcami. pozniej troche sie odczuwa, ale nie jest to bol. chyba ze zostanie zalozony za krotki kolczyk to wtedy troche boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Kur... chcialbym miec takie dylematy . Pokolenie Cartoon Network i fotka.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Ja jak mialem 16 lat to o takich bzdetach nawet nie przyszlo mi na mysl myslec :/ Przekujcie sobie nosek, bedziecie wygladac jak krowa . Zenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale ja nie mam takich problemow. ktos zadal pytanie wiec odpowiedzialam. a Ty jestes widac jakis przewrazliwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
cosinus : oczywiscie, luzik ;) Z tymze dla mnie to glupota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyt
chcialabum ci powiedziec, ze to na maska obciachowe ale nie bede bo i tak zrobisz swoje w takim razie zycze dobrego noszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest takie slepe podazanie za moda. pewnego razu w zimie wracajac z uczelni, po drugiej stronie ulicy stalo 7-8 dziewczyn. wszystkie, doslownie wszystkie, mialy kurtki w kolorze khaki, z kapturem obszytym futerkiem, obcisle jeansy wlozone w kozaki. i torby przez ramie. i wlosy obciete tak samo, czyli cieniowana grzywka. ostatnio , stojac pod blokiem, minely mnie 3 klientki, niezaleznie od siebie, wszystkie w bezrekawnikach,czarnych bluzkach, dzinsach, czarnych butach, i wlosy tak samo uczesane. i wielkie kolczyki koła. wiec pewnie tak sie dzieje rozniez jesli chodzi o kolczyki w : brwiach, brodach, nosach, jezykach.etc. jedna/jeden sobie zrobi to pozniej \'musza\' wszyscy. co do autorki Olinieni, tez powinno byc pytanie: po co Ci kolczyk w jezyku? ahh..alez sie unioslam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×