Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babcia Jadzia

po czy rozpoznac Polaka???

Polecane posty

Gość babcia Jadzia

ja dzis widzilam 3 w busie 148 kierunek Notthing Hill...zanim zdazyli otworzyc geby odgadlam ze to Polacy. Wasik, sandaly i skarpetki. Ja wogole nie rozumiem po co zakladac sandaly jesli zaklada sie i skarpetki prawie do kolan? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shameless
po ogolonej glowie i slowie na qrwa !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolona glowa to nie tylko
u Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet
pasemka :P made in Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet
albo pasemka made in Englang by polish stylist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet
sorry England

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet
żaba nie ekscytuj sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet
Polke mozna poznac po facecie u jej boku, lysy, skarpetki, sandaly, tesco reklamowka z kanapka, nieogolony, ciagle qrwami rzuca, rzuca kipa na chodnik po czym mowi:jaki tu syf w tym Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam calkowicie inne zdanie
na temat Polakow za granica. Polki sa przede wszystkim zadbane. Elegancko ubrane, ladnie uczesane i wiedza jak sie zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet
ojojoj skoro tak mowisz to nie wrocimy.... buuuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jadzia
towarzysze..posmiejmy sie z siebie nawzajem, po co sie klocic, zycie tak krotkie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety ppo mocnym makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co...
hahahaahah ale siem usmialam hahahaha nono polaka po slowie Qrwa po tym jak siedza pod sklepem i zlopiie piwsko i pali przy tym wydzierajac glosno morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najwyraźniejszym sygnalem ze ktos jest Polakiem jest to ze szpanuje \"byle gownem\", swego czasu latalam czesto samolotem Anglia- Polska i na odwrot i mialam wielokrotnie okazje widziec Polakow ktorzy przyjezdzali na 2, 3 tyg. na wakacje do kraju.... zliuj sie Panie... nad ich szpanowaniem mp3, telefonami, bluetooth\'ami... nad ich gadką ile to kasy mają... w Polsce sciemnaja ze pracuja nie wiadomo gdzie i mieszkaja w nie wiadomo jakich domach, a kasa kapie im z nieba...a prawda taka ze przecietnie dopiero co 10 Polak mieszka w Anglii w ludzkich warunkach, reszta ciula caly rok zeby przez 2 tygodnie wPOlsce poczuc sie \"zajebistym\" przed znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie jakos nie rozpoznaja
ze jestem Polka , malo tego to jeszcze dupe obrabiaja , najczesciej jak stoje w kolejce przy kasie , a ja ich krotko: jak juz zaplace odwracam glowe i mowie : dowidzenia :P:P a im szczeny opadaja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jakos nie rozpoznaja---- dobrze ze sa jeszcze za granica POlacy ktorzy potrafia przystosowac sie do nowego srodowiska, nie przejmuj sie tymi dupkami co Ci dupe obrabiaja, zazdrosc im dupe cisnie ze ktos sobie dobrze radzi, znam to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie jakos nie rozpoznaja
ale widzisz , tu jest haczyk , ja jestem taka sama jaka bylam , nic a nic sie nie zmienilam , ani z wygladu , ani z zachowania , nie wiem dlaczego tak to jest , ci tutejsi co nie wiedza , ze ja Polka jestem , to pozniej tez zaskoczeni sa tym odkryciem , jedyne co slyszalam to to , ze nie wygladam na Polke , ale dlaczego , co i jak , to juz nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj akurat
mysle kolezanko ze nie ma powodow aby sie cieszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie jakos nie rozpoznaja
moze i nie ma , ale tak wlasnie jest mi to akurat lata i powiewa czy ktos wie , ze jestem Polka czy nie , zyje jak zyje i dobrze mi z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj akurat
to good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak widzac faceta z wasami zawsze do mnie krzyczy: \"o patrz! twoj rodak!\" :O a ja mu przewaznie na to: \"o rany... czy ty myslisz ze kazdy burak z wasami to moj rodak???!!!\", po czym gosciu przechodzi z towarzystwem skad slyszymy: \"qrwa, ja pierd...le...\" NO I WSZYSTKO JASNE... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .to idiotyczne
Polaka poznac jak na przerwie siada do polakow i gada tylko po angielsku , zenada !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shameless
a moj facet czesto widuje na hinduskich sklepikach kartke z napisem " polskie producty" i od tej pory kiedy widzi ludzi wygladajacych na Polakow wola "polskie producty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie zgodze z tym nadmiarem makijazu u Polek - przy Angielkach i to takich małoletnich to Polski wypadaja naturalnie , mimo podkladu pudro cienia na powiekach i szminki Poza tym \\Polki sa umalowane, a angielki namalowane.dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu opisujecie jakies buractwo, a tak naprawde Polacy sa rozni, najczesciej ich jednak rozpoznaje, po czym? Nie wiem... chyba po takich swojskich twarzach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×