Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depresja...

mężatka w ciąży z kochankiem...

Polecane posty

Gość depresja...

.....nie mogę nie powiem mu ....siedzę sama i wariuję proszę nie potępiajcie mnie ja wiem ze zapłacę z nawiazką nie powinnam żyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyć to powinnaś, bo nosisz nowe życie w sobie.... Będzie dobrze :) Nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wesoło ale i nie tragicznie.Ilu to ojców nie wie ,że nie są biologicznymi ojcami dzieci ,które wychowują???? i do tego są często lepsi niż ci biologiczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
nie moge Go mieć poprostu-jeszeli usune to tylko ja bede ponosiła konsekwencje jesli nie i sie wyda to zniszcze zycie mojego meza, Jego zony, jego syna... o naszej głupocie juz nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresja----z każdej sytuacji jest jakieś wyjście....będzie dobrze...zobaczysz..przytulam mocno, bo tylko tyle mogę zrobić..trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
...ja mam tylko wyjście do piekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresja---nie mów tak..nie można....sa w życiu takie chwile,że człowiek mysli,że świat mu sie zawalił...a za chwilę okazuje sie,że nie jest tak źle jakby sie mogło wydawać... nie wiem jak Cie pocieszyć, ale jestem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady Y.
Po prostu usuń, jak mówisz, wtedy zapłaci najmniej osób i rzeczywiście tylko na Ciebie spadną konsekwencje, nie ryzykuj, nie mów nikomu. Jesli urodzisz i nie powiesz mężowi w końcu się dowie, że to nie jego dziecko, a wtedy nie wybaczy Ci nigdy. Otrzaśnij się i działaj. No i na przyszłośc dobrze sie zastanów z kim chcesz być. Tajemnica tak długo jest tajemnicą dopóki wie o niej jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
...kochankowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
gdy urodzisz dziecko - maz bedzie myslal, ze to jego bobas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mężowi... powiesz czy poczekasz aż...sam się dopatrzy niepodobieństwa? dlaczego nie powiesz K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
..tego bym nie chciała..żyć w kłąmstwie dalej zrozumcie ja nie zrobilam tego z wyrachowania...kocham mojego kochanka, choc mąż jest człowiekiem dobrym-to nie ma juz miedzy nami nic od dawna -poza tym ze odwracam głowę i zamykam oczy kiedy ten czegoś chce, jest wiele takich malzenstw Jego(K) uwielbiam..mamy wrecz bzika na swoim punkcie; niewazne...czuje sie wyłacznie odpowiedzialna za to dziecko poprostu-za moją głupote nie powinnam istnieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
nie powiem jesli zdecyduje sie usunąć.... jesli nie - sam sie domysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
depresja - ale do tej pory zylas przeciez w klamstwie , on tez. wiesz co , ja jestem wrogiem klamstw ale powiem ci tak: dla dobra waszego i jego zwiazku nie mow ani twojemu kochankowi ani mezowi. a z kochankiem zerwij wszelkie kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
czy potrafisz z nim zerwac wszelkie kontakty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... nie wnikam w Twój światopoglad... ale kiedyś też decyzja usunę, przyszłaby mi \"łatwo\" dziś rozważałabym ją ...dogłębniej namieszane, nie do pozazdroszczenia :( zamieszani w sprawę męzczyźni są fizycznie do siebie podobni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
otoz to , nawet jezeli podejmiesz decyzje o aborcji .... to bedzie cie niszczyc psychicznie .... zastanow sie nad tym , nie zabijaj dzieciatka , ktore nie jest niczemu winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
...nie to człowiek , którego pokochało moje serce tak bardzo że ...nie ma dnia ani wieczoru by pierwsza i ostatnia myśl nie należała do Niego mam ususnac dziecko kogos kogo kocham tak ze az boli sama mysl o tym i zostac z człowiekiem dobrym co prawda ale obojetnym to jego wielkie serce i to co dla mnie zrobił w zyciu nie pozwalaja mi odejsc nie potrafie tez przejsc przez pieklo 2 rozwodów... potwornie sie boje.... Bóg mnie oceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
no dobrze . zadam teraz takie pytanie: skoro tak sie kochacie - czy mozecie opuscic swoje dotychczasowe rodziny aby byc razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ma rację, co do niewiedzy ...tatusiów. można z tym żyć, są większe tragedie. a Ty chcesz tego dziecka? i dlaczego nie wtajemniczyć K, w końcu sama tego nie zrobiłaś, co jest nie tak z K, sama śmietanka i przyjemności, a gdzie Jego odpowiedzialnosć za czyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
...i naprawdę nie wiem kiedy przed Nim stanę...juz niedługo wspólnie z tym dzieckiem, czy za jakis czas ale osobno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
teraz doczytalam . depresja - lepsze pieklo rozwodowe niz zycie w takim zaklamaniu. po rozwodach mozecie byc razem - czy to nie jest warte takiego poswiecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
Przemyślałam sobie wszystko... To nie ma sensu. Idę się powiesić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
podszywacz nie spi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja...
...dziekuje ci podszywaczu..jestes uroczy a ja naprawde jestem w takim stanie obys ty nigdy tego nie przechodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
W sumie to wiecie co? Ja też idę się powiesić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale....
bambooszek - spadaj . umoralniaj swoich w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×