Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka900

POMOCY!MOJ SYN MA GORĄCZKE A JA JESTEM SAMA!

Polecane posty

Gość panna z gwozdziem w dupie
podle i glupie suki z was :o gorsze niz to gowniarstwo na erotycznym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się natka nie denerwuj tylko przemyśl to, bo czasami o życiu dziecka decydują sekundy i wiedza. TWOJA wiedza, a nie forum. Po prostu poczytaj trochę i bedzie ok. Nie chciałam być przykra tylko jakoś Cię zmobilizować :P Pozdrawiam i nie martw się ta gorączką, jak będzie powyżej 38-38,5 stopnia to wtedy można zacząć się martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Dziewczyny, dajcie spokój. Są osoby, które zaczynają myśleć trzeźwo, gdy mają nóż na gardle, są takie, które tracą głowy nawet przy małym problemie. dziewczyna nie wie, co robic i poprosiła o radę. To chyba lepiej niż udawać wszystkowiedzącą, prawda? A takie pisanie, bo ja miałam, bo ja wiedziałam, bo ja się douczyłam do niczego nie prowadzi. Natko, nie przejmuj się. :) Jeszcze się wszystkiego nauczysz i z czasem zaczniesz spokojniej podchodzić do problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka pytaj śmiało a niektóre uwagi poprostu ignoruj. rafinka ja w pierwszej ciąży też czytałam - ale mimo wszystko nie powiem, że żecie mnie nigdy nie zaskoczyło- albo zachowanie maluszka. wszystkiego w książkach nie ma- gdyby tak iść tym tropem to trzeba by było robić specjalizację z pediatrii. nikt nie jest alfą i omegą. co do temperatury- w paru poradnikach znalazłam zupełnie inne normy- od kiedy u niemowlęcia zaczyna się gorączka- dlatego w końcu sie wkurzyłam i zapytałam lekarza- myślę , że pytać to nie grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie tu nie denerwować,czlowiek tylko spyta a tu już naloty.Potem czlowiek sie zniechęca,lepiej uczepic sie tych na erotycznym bo tam jest czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizorek
Natka nie przejmuj się tymi dziewczynami, które na ciebie naskoczyły. 37,3 to jeszcze nie gorączka, ale jeżeli się martwisz wybierz się do lekarza po radę, on Ci najlepiej powie co dolega Twojemu dziecku. Jednak moim zdaniem zajrzyj do jakiegoś poradnika o dzieciach żebyś wiedziała przy jakieś dolegliwości co robić, bo jk widzisz tu na forum nie zawsze znajdziesz odpowiedź. Pozdrawiam Cię i Twojego synka. Życzeą zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×