Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meteor

Gdzie mogę teraz w wakacje poznac dziewczynę?

Polecane posty

Gość Meteor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiririri
wszędzie tylko nie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jakiej szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteor
Wychodzę czasem do sklepu spożywczego i są tam dziewczyny. Ale nie będę ich zaczepiał. I tak by z tego nic nie wyszło. Żeby ktoś nabrał do nas zaufania to trzeba z nim dłużej przebywać. Tak w sklepie to można sobie pożartować ale nikt nie bierze tego na poważnie. Po wyjściu ze sklepu powie: no dobra, pożartowaliśmy, sobie pośmialiśmy się ale ja muszę iść do domu. żegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteor
szukam takiej która mi się bedzie podobała a ja jej. A konkretnie to dość trudno powiedzieć Nie mam aż tak bardzo zawężonych wymagań. Napewno nie może być chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim wieku ma być
? I co z tobą nie tak,że nie umiesz nikogo poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteor
Poprostu nie umiem. A w jakim wieku? Od jakichś 18 do 23 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteor
Moja sytuacja jest dla was taka niezrozumiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteor
Naprawdę nie umiem poznawać dziewczyn. Niby tak zapoznać się z kimś nowym czy to kolegą czy koleżanką to nie jest problem. Ale żeby taka luźna znajomość przerodziła się w jakieś koleżeństwo, przyjaźń. To bardzo rzadko mi się zdarza. A żeby w związek do już w ogóle. Nie wiem jak wam się to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteor
Bo właśnie znajomych niby mam nie mało. Ale to są znajomi których nie mogę nawet nazwać koleżankami lub kolegami. Bo czy można tak nazwać kogoś z kim się zamienia cześć i kilka słów, kiedy się go przypadkowo spotka na uczelni ale nigdy nie spotyka się ani nie przebywa z tą osobą poza tymi przypadkowymi spotkaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteor
Nikt nie jest w takiej sytuacji jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteor
a wakacje są już najgorsze. Czekam na nie cały rok, żeby odpocząć a kiedy już są siedzę w domu, nic nie robię i się męczę, czuję się okropnie, samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnaaaaaa
No ja mam podobnie czekam na wakacje caly rok a potem jak nadchodza to chce zeby szybko minely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poznawaj przez internet. Ja tak robię, spotykam się co jakiś czas z dziewczynami na randkach i być może z którąś z nich wyjdzie coś \"głębszego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale to strona dla katolików, a jak ktoś jest niewierzący? Ja polecam sympatię.pl albo ilove.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteor napisał: \"Nikt nie jest w takiej sytuacji jak ja?\" Kolego Ty chyba nie czytałeś tego forum, że wyciągasz takie wnioski. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Meteor, ja jestem wolna i mieszczę się w podanym przez Ciebie przedziale wiekowym. :) Co Ty na to, hmm? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majensss
Ja tez od dawna jestem sam co w moim wieku jest chyba zadko spotykane(18lat) tez mam sporo ,,znajomych\". W ciagu roku szkola teraz w wakacje praca :/ nie ma czasu zeby poznac jakas pania :) w sumie tez nie mam duzych wymagan a szukanie kobiety w internecie jest raczej bezsensowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×